Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Nový PC

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114


    Nový PC

    Dobrý deň. Rozhodol som sa kúpiť nový pc, keďže terajší už odchádza do dôchodku. Radil som sa na PC fórach a poradili mi túto zostavu:
    http://www.czc.cz/2lqhu3kgtijejaq9gn0gls8qmc/seznam - je v mojom rozpočte(18 000kč bez OS)

    Chcem sa vás opýtať čo na ňu hovoríte a hlavne čo hovoríte na tu gpu... som sa rozhodoval medzi touto a gtx 760 ..

  2. #2


    Odpověď: Nový PC

    Deska je zbytečně drahá. Stačí ASUS H81M-PLUS - Intel H81.
    Grafika je dobrá.
    Kupovat to budeš kde?

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114


    Odpověď: Nový PC

    Ešte neviem, či na Slovensku alebo z Čiech. Dnes idem do predajne sa opýtať, koľko by ma to vyšlo u nich, podľa toho sa rozhodnem

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114


    Odpověď: Nový PC

    Tak dnes som bol v tej predajni aj s tým listom komponentov, že čo na to hovorí a koľko by to stálo. Tak povedal, že ten zdroj by trebalo silnejší 600W, ďalej tam niečo hovoril a trošku som nepochopil, že tá ZD je zlá, že nevydrží či čo a dal mi túto http://www.focus.sk/asus-z97-p-26214 - je o dosť drahšia a ani nemá konektory, ktoré potrebujem na sluchadla, keďže mám 5.1 - potrebujem zelený, čierny, ružový, oranžový. A neviem prečo je tamta čo ste mi tu poradili zlá, on niečo hovoril, že by dlho nevydržala.
    Ďalej ešte hovoril niečo také, že si vobec tie komponentny vojdú do tej skrinky - zalman z3, ale nakoniec ju nechal, že sa uvidí.

    Potom mi navrhol, či by som nechcel niečo lepšie - myslel tu grafiku a zobrať to na splátky - že tak ma to vyjde vyhodnejšie. Hovoril o gpu gtx 770, tak sa chcem zase poradiť čo myslíte, je zase o dosť drahšia, ale tak vraj je fakt dobrá výkonom a všetkým a keď už to zoberiem na splátky tak to by som mal splatiť v pohode.

  5. #5


    Odpověď: Nový PC

    Klasické obchodničení. Cim draz tím lip. Ta deska to vydrží, kdyby to nevydržela, tak by ji nemohli prodavat. Radili mi ji na PC tuningu lidi jako DOC_ZENTH (není asi presne), kteří jsou s HW v kontaktu kazdy den. Nechápu proc ti radi Z97 když mas zamcenej procesor. Asi nějakej random poradce. Ano 600w , ale jen pokud ti tam daj nějakej noname nebo eurocase zdroj. Ten 500 seasonic to zvladne. Grafika je dobra, tu nech. Amd vydalo omega ovladače, které opravují všichny chyby a pridavaji výkon. Na splátky to nikdy neber. Akorát na tobě zarobi ještě víc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •