Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 47

Téma: Míč

  1. #31
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Míč

    Riskujem že mi Bee napíše že s nemám otvoriť hubu na fóre, keďže som tam neni aj po nociach aj cez dne a takmer "ma tam nevidí", ale v nazoroch sa zhodneme. Ešte stale (uz serem na diakritiku, pisem v telefone) sa ale stretnem s nazormi ako: posrate stoply, chcem fotbal, alebo chcem stopky aj futbal. Akoze namiesto toho smajlika v smonmenu na 3 co nic nerobi skorej by som dal gotbal. (mam divny slovosled). Fotbal je vec, ktora je na asi na kazdej mape, je to atrakcia prehliadana, zvacsa preto, ze tam casto ani len ten kamen nieje. Namiesto 'prva reakcia na skok' a 'dame si nahodu/janosika' som vzdycky radsej pocul 'dame si fotbal'. A Fizzy - vsimol si si jediny, ktoho nechce fotbal? To chces skakanie janosika? Alebo otazky typu 2+2 ci 25 na druhu, popripade ked simonko zapoji vsetky mozgove bunky a vyriekne hlavne mesto Bratislavy? Ak ano, respect.
    Naposledy upraveno MrJack; 05-01-15 v 23:11.

  2. #32

    Odpověď: Míč

    Já bych byl taky pro míč, s kamenem se opravdu hraje hodně špatně, a radši bych dal fotbal 10 vs 10 než otázky
    na 3 vítězné body a pak atrakci teprv... W3rewWolf :)

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Míč

    robte vzbury, a nemusite hrát ty přiblblé atrakce.

  4. #34
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Míč

    Som zvedavý ako spravíš vzburu tak ľahko na flyhigh - z toho boxu sa nedostaneš to mi ver.

  5. #35

    Odpověď: Míč

    Citovat Původně založeno MrJack Zobrazit příspěvky
    Som zvedavý ako spravíš vzburu tak ľahko na flyhigh - z toho boxu sa nedostaneš to mi ver.
    Tak načo ideš na flyhigh na ten futbal? :DD Zbytočnosť. Zabi ich hneď hore :D

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Míč

    Budeme opět tam kde jsme byli. Nějaký ten den/týden se bude hrávat fotbal. Postupně začnou lidi nadávat, že se chodí jen na fotbal. Vytvoří se téma: Zrušit míč a bude se opět diskutovat, jestli ho tedy nechat nebo ne.

  7. #37

    Odpověď: Míč

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Budeme opět tam kde jsme byli. Nějaký ten den/týden se bude hrávat fotbal. Postupně začnou lidi nadávat, že se chodí jen na fotbal. Vytvoří se téma: Zrušit míč a bude se opět diskutovat, jestli ho tedy nechat nebo ne.
    Aneb jak se stát jasnovidcem. Náhoda, otázky a box jsou ještě lepší kombinace... pravdu máš možná v tom, že jak se přidá míč, tak se bude první pár dní hrát "jenom" fotbal pak se to ale vytratí do normálu. S míčem se dá vymyslet více míčových her, např. já jsem tam s vězni hrál autostop.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Míč

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Aneb jak se stát jasnovidcem. Náhoda, otázky a box jsou ještě lepší kombinace... pravdu máš možná v tom, že jak se přidá míč, tak se bude první pár dní hrát "jenom" fotbal pak se to ale vytratí do normálu. S míčem se dá vymyslet více míčových her, např. já jsem tam s vězni hrál autostop.
    já zase sním hrál nahodu.. komu se po 3 minutách prvnímu podaří vzít ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  9. #39

    Odpověď: Míč

    Grakone co je autostop ? :D

  10. #40

    Odpověď: Míč

    Je to sice OT ale snad to tolik nevadí. Taky me zajímá co to je autostop.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #41

    Odpověď: Míč

    Tak jsme říkali (s táky říkáme! :D) hře, kdy se jeden postaví do branky a všichni ostatní musí do té branky kopat (ten, co je v brance musí samozřejmě bránit). Každý se však míče může dotknout jenom jednou. Pokud se dotkne víckrát, vymění si místo s brankářem. Aby se někdo mohl míče dotknout víckrát, musí před druhém dotknutí nechat někoho jiného se dotknout. Pokud někdo při kopu do branky úplně mine (neodrazí se ani od tyčky), vyměňuje si místo s brankářem. Každý hráč má 10 nebo 20 bodů na začátku (to záleží na domluvě). Ten, kdo začíná v brance, má o 20% více bodů (12, 24...). Pokud už někdo žádný bod nemá, hraje se tzv. na duši. Pokud dotyčný přijde i o duši, tak se musí postavit doprostřed branky zády k ostatním a nastavit zadek. Všichni ostatní mají jeden pokus na to, aby mu střelili pěknou pecku do zadku :).

    Na jb jsem to dělal více zjednodušeně a to tak, že jsem postavil buď CT nebo jedno T s výhodou do branky a ten měl chytat po celou dobu hry. Všichni ostatní museli po jednom dát gól, přitom na to měli jen jeden pokus. Pokud gól nedali, byli zabiti.

  12. #42

    Odpověď: Míč

    grakone D: to jsem doma hraly jako mali :D a jmenovalo se to Prdel :) akorat na konci jsme :D cca 1 metru střílely :D:D:d s mičem na prdel :D:D:D

  13. #43
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Míč

    Čo sa týka toho míču... podla mňa je to dobrý nápad... bola to jedna z najobľúbenejších atrakcí pre hráčov... napr. určite lepšie futbal ako otázky ktoré sa stále dookola opakujú.. som určite ZA ten míč

  14. #44
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Míč

    Vrátim ho.

  15. #45
    Nováček Avatar uživatele Gbrain
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Míč

    Já osobně fotbal nesnáším pořad se hrál jenom fotbal a nic jiného, ale musím přiznat ze je to asi to menší zlo, jelikož hrát otázky mě fakt nebaví. 20lidi v boxe a jedno CT s 100 fragami to fakt není hra :((

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •