Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: riesenie admina duox

  1. #1
    bmxinfo
    Guest

    riesenie admina duox

    zdravim
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem duox
    [AMXBANS] V banlistu na http://www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'LJ script'
    [AMXBANS] Delka: '49 tydnu, 4 dnu, 5 hodin a 20 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:26977791'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.37.196'

    takze admin duox nevie co je to pojem HNS Longjump a tak dalej.. nepravom mi dal Ban .. za LJ "script" hamba kotelne ked nebude onban ze ma adminov ktori lezu na "nesvoj" mod a rozdavaju bany... mam tusenie ze to tu mate zle ale velmi zle usporiadane... Som na posmech kamaratov lebo si myslia ze mam naozaj nieco pritom tam hram lebo tak je anti script anti kzh a ine veci... cakam odpoved... pozdravte duoxa hamba.. jak mi moze preboha dat za LJ script ved je tam anti script boze... + si pzorite staty preboh myslite ze script dava stale ine staty alebo jaky chcete dokaz mam dema mojho lj alebo čo chcete to je fakt ubohe.. cakam unban a hlavne ospravedlnenie od duoxa zavist moze mat na kamaratovom pére nie na mojom hrani. lj scipt dava stale rovnake sync 100 ma rovnake velke strafy a robi stale to iste... tak mi ukazte ktori skace sideways backwards foward a ja vam zatlieskam... Ban neoverene nepravom z deckej zavisti ten admin ma asi menej nez ja.. mozem dodat dema mojko lj je tam par 257 myslim jedna 258 a od 250 hore... točene na kotelne training server Fuck oFF

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: riesenie admina duox

    Nejdřív se koukni sem http://www.kzsk.sk/ljrekordy.php tam na prvním místě uvidíš toho co "nevie co je to pojem HNS Longjump" , pak se koukni do historie banů na tvůj steam tady na csku, už v r. 2009 ti anticheat dal za script a pokud ti ještě pořád nedojde co mám na mysli, tak nám pošli ty tvoje úžasné dema, ať se můžeme pokochat =) Ale abych poznal že kecáš mi úplně stačí to co jsi napsal :-) Teď už nejspíš nebudeš na posměch jen kamarádům ;) Maximálně ti můžu složit poklonu, že si sehnal nebo se ti podařilo upravit hack tak aby prošel anticheatem a aby nedělal sync 100, ale to je bohužel ode mě vše :-(

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: riesenie admina duox

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198014221311

    A tvůj steam je taky zabanovanej... hmmm
    Naposledy upraveno ZEUS; 29-11-11 v 14:13.

  4. #4

    Re: riesenie admina duox

    jak dlouho hraješ hns?

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: riesenie admina duox

    Citovat Původně založeno tronix. Zobrazit příspěvky
    jak dlouho hraješ hns?
    And the title of the most useless user belongs to tronix.
    Naposledy upraveno Smile; 29-11-11 v 14:22.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: riesenie admina duox

    Tento hráč tu hraje fakt dosť dlhú dobu a dosť ma prekvapilo že dostal ban. Na vlastné oči som videl ako sa to tu na kotelni učil keď som ešte hrával hns. Včera som ho tam videl po dlhšej dobe a zrazu dostane ban.
    Rád by som videl to demo kde má údajný script pretože ako hovoril bmx tak script je keď dáva skoro všetky strafi na 100 percent. No a to že má 2 bany za script ma tiež trochu prekvapilo tak že rád by som počul jeho vyjadrenie na to.
    Ale ako hovorím spectil som ho už x krát a nemyslím si že by v tom bol niaky script. Proste skill.

  7. #7
    bmxinfo
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    ano je to rpavda mal som ban na kotelne.. vysvetlenie: s kamarataom nam šahlo skusili sme si čo je to kzh.. nabidovali sme si to na mysku a skusali srandy.. kedze sme to vyplia isli sme si normalne zahrat lebo otamto bolo na hamatchi na New game statoch.. takze ked sme prisli na kotelnu ako nahle som stlačim tlačitko kde bolo bindnute strafe pritom to nič nerobilo len som anto zabudol a nedal to na "zoom" tak som dostal ban od anticheatu.. vtedy so mas hrozne hambill lebo kamarat mi pisal aha takze takt oto je a onedlho mi vola na skype "mam ban za kzh (smiech) tak sme sa posmiali a islo to dalej pootm Steam ban mam na CS source kde som podvadzal... pravda ban od valve myslim za nejake skripty škarede potom som si na ten steam hodil aj nove cs... ze so mnevytvaral novy učet preto CS ide... nemiesajte dotoho steam minulost... PS: koho by to bavilo 2 roky s hackami... kazdy sme mozno skusil nejaku srandu a po par dnoch vas to omrezlo... hns hram spolu 2 roky + prestavky 3roky

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: riesenie admina duox

    Ma VAC ban na steame, tak asi nehraje moc cisto, co myslite?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: riesenie admina duox

    Ako hovorím. Keď som ešte hrával často hns tak on tam hrával tiež a som si na 100 percent istý že vtedy hral čistú hru. Či niekde inde hackoval alebo tu chcel skúsiť script tak to už fakt zaručiť neviem.
    Proste sa my vždy javil ako slušný skúsený hráč asi ako všetkým.

  10. #10
    bmxinfo
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    vysvetloval som to zaco je vac ... neisi v moje jsituacii nevies pravdu.. 100 sync dokaze kazdy debil ktori si vie zohrat mysku z klavesnicou na 5 strafe to dokazem mozno aj zasebou 5x.. o lj toho vieš velmi vela to iste:) a jak mi tu mozeš davat demo ineho cloveka ked to niesom ja :... toto bolo skocene pred rokom... na serveri naplno http://www.youtube.com/watch?v=3mfjGYNPFB4

  11. #11
    bmxinfo
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    admin Bia FZ :že si sehnal nebo se ti podařilo upravit hack tak aby prošel anticheatem a aby nedělal sync 100, ale to je bohužel ode mě vše :-( bmxinfo:aby nedelal 100sync ? a to je ako ako mozne ze ked si pozrieš strafe statistiku ma stale uplne odlišnu .. to by som musel byt fakt hacker... precitaj si moje predosle komentare... alebo dojdi kumne domov.. nech ti ukazem "script"... ako tukam do klavesnice zo scriptom xD.. moc Dura poklona.. 10aa ja hram 100aa tam je nemozne nedat 250+ block a taktiez na podlahe alebo ja kto napisat..

  12. #12
    bmxinfo
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    Dura precitaj si zaco som to mal.. pisal som to hore dakujeem preboha... myslis ze by sa mi oplatilo bojovat o jeden server ??? kde hraju same ..zaciatocnicke playa..
    keby som neico mal ???... isiel by som na iny napr bulgarsky ty vole... kde si to na 100aa rozdava kazdy ... ps mysku mam roccat kone plus 6000 dpi... neskutocne rychla doozva vsetko vymakane...
    kto raz cheter navzdy cheter ?.... Ty si nidky nič nevyskusal ? to mi ani nehovor
    Naposledy upraveno bmxinfo; 29-11-11 v 15:06.

  13. #13
    bmxinfo
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    na tom servery mam znamosti.. kamaratov a podobne... uš vas vysmial aj hrač electro ktori uš tu nieje a pripravuje sa thisishidenseek.. to demo ! si rad pozriem ! ja ivem čo som daval .. vtedy ked som dostal ban som robil bw longjump

  14. #14
    Kotel
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    By me zajimalo, proc zas nefunguje VAC na serveru.

  15. #15
    NosiA
    Guest

    Re: riesenie admina duox

    Zdravim chcem sa zapojit do konverzacie oladom unbann bmxinfo ...myslim si ze cela tato vec je v skustku smiesna. Tu je presne vidno aky je admin DUOX neskuseny lebo predpokladam ze kazdy normalny admin by mal vediet rozoznat Lj script od normal Longjump ..neviem co si chcel dokazat ale je to na smiech a riesit bmxinfovu minulost co kedy ako robil a porovnavat to s touto situaciou je az moc pritiahnute za usi nezda sa vam ?! Mozem tu odprisahat ze bmxinfo nic nema volavame spolu a pocujem to ako doslova nici tu klavesnicu a volali sme spolu aj pocas necakaneho incidentu kde sa musel prejevit svojou "inteligenciu" DUOX a dal mu bann.


    Skratka je to cele nezmysel a verim ze sa rozhodnete spravne teda Unbann bmxinfo ak by to nestacilo bmxinfo vam popripade moze poslat svoje dema ako nazornu ukazku....S pozrdavom vasa NoisiA!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •