Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: stížnost na piráta

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    stížnost na piráta

    hh, http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=135145 tenhle ban by mě aji zajímal, proč zrovna na tak dlouho, napsal ti jen že si kkt, docela mě zaráži, jak si admini furt stěžovali na zapatce, ale že tady pan pirat ma vac ban na jedna šestse měl wh+ ban dostal i v GO to je vám fuk co, totálně mě dojebává ten váš přístup, všude píšete "jednou cheater navždy cheater" všem zapatcům byly žádosti zamítnuty, popřípadě adminům byly sebrány práva..

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: stížnost na piráta

    Ahoj Despe. Co nedala ti?

    // pozri si historiu banov za jeho spravanie sa, den mu zda sa bol malo. Takyto hraci kotelne nechybaju.
    Naposledy upraveno piratjo; 20-01-15 v 17:37.


  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: stížnost na piráta

    bože, ty si di brousit tužku do rohu blbečku, lidem s kterýma sme hráli gather si se sám přiznal že si použil wh..

    arven' 9. led. v 8.33 odp.
    GET_REKT bruh. VACATION TO KQLYFORNIA https://www.youtube.com/watch?v=KgfO-CvSs1g

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Re: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    bože, ty si di brousit tužku do rohu blbečku, lidem s kterýma sme hráli gather si se sám přiznal že si použil wh..

    arven' 9. led. v 8.33 odp.
    GET_REKT bruh. VACATION TO KQLYFORNIA https://www.youtube.com/watch?v=KgfO-CvSs1g
    najdi si caju, konecne si zapichej, a nepocuvaj keci starych klebetnych bab


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    43

    Odpověď: stížnost na piráta

    s piratjom hrám dost dlho či už na servery alebo gather a nemôžem povedat o nom že by niečo mal ... a DESPE neriad sa "jedna babka povedala" lebo pravda je iná ;)

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno michalino012 Zobrazit příspěvky
    s piratjom hrám dost dlho či už na servery alebo gather a nemôžem povedat o nom že by niečo mal ... a DESPE neriad sa "jedna babka povedala" lebo pravda je iná ;)
    On vie ze hram cisto, inak by ma na gdr uz nikto nevolal, len som chlapcovi, kedysi davno ukradol par banov a dodnes to nerozdychal.


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    43

    Odpověď: stížnost na piráta

    chudák ani pichať nemôže :D mu sperma tlači na mozog ? :D :D

  8. #8

    Odpověď: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno michalino012 Zobrazit příspěvky
    chudák ani pichať nemôže :D mu sperma tlači na mozog ? :D :D
    Když nemaš čo k tomu napsať nepiš aspon takuto pičovinu.

    Koukal som chatlog, napsal 2 krat kkt, na tyden ban ? Stačilo klidne mute, sem za zniženi trestu na max 2 dni.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno :Del!k.: :P vole Zobrazit příspěvky
    Když nemaš čo k tomu napsať nepiš aspon takuto pičovinu.

    Koukal som chatlog, napsal 2 krat kkt, na tyden ban ? Stačilo klidne mute, sem za zniženi trestu na max 2 dni.
    hrac dostal kick za camp a zdrziavanie hry s awp. Po napojeni mi vynadal, dostal den (take bany neskor mazem). Jemu to nestacilo a este kym sa odpijil m stihol znova vynadat. Ma tam dalsich 5 banov za nadavky a urazky. Je to znama firma. Skratenie ani UB nebude, mimo ineho hrac si po UB neprisiel.


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: stížnost na piráta

    Pirát zaráža ma tvoje správanie. Však kľud je to jedna sťažnosť a ďalšie nepodložené fakty. Prečo si taký podráždený??? Si sa mal trošku nad tým povzniesť a nie písať také blbosti. Takto si určite klesol v očiach mnohých hráčov a aj adminov. Históriu ma peknú, určite to nie je žiadne neviniatko. Jediné čo sa mohlo riešiť je dĺžka banu ale to je už na každom adminovi. Ber to z nadhľadom takto vyzeráš ako trápny blbeček a nie ako rozumný admin.

    E: A prečo to vôbec rieši despe? Však hráč si neprišiel po UB tak asi si je vedomý že pochybil a má ten ban právom. Zbytočný hejt iba..
    Naposledy upraveno Fhacker; 20-01-15 v 18:44.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Pirát zaráža ma tvoje správanie. Však kľud je to jedna sťažnosť a ďalšie nepodložené fakty. Prečo si taký podráždený??? Si sa mal trošku nad tým povzniesť a nie písať také blbosti. Takto si určite klesol v očiach mnohých hráčov a aj adminov. Históriu ma peknú, určite to nie je žiadne neviniatko. Jediné čo sa mohlo riešiť je dĺžka banu ale to je už na každom adminovi. Ber to z nadhľadom takto vyzeráš ako trápny blbeček a nie ako rozumný admin.
    S Despem mame nevybavene ucty. Cez PM a steam to uz nebolo ono. Tak sme si to prisli rozdat na verejne forum.


  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: stížnost na piráta

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    hh, http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=135145 tenhle ban by mě aji zajímal, proč zrovna na tak dlouho, napsal ti jen že si kkt
    Pokud s banem nesouhlasí, může požádat o unban.

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: stížnost na piráta

    Bany adminov nemusíte vôbec rozoberať. Všeci o tom vieme a je to vysvetlené. Dostal 99% podporu od všetkých adminov, keď si sám chcel vziať práva práve kvôli tomu failu.

    Žiadosť o UB tu nie je, takže nie je čo ďalej riešiť.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •