Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Ban Za nic ! ...

  1. #1

    Ban Za nic ! ...

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
    [AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 49 minut a 44 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu : ' Vulgarnost a urazky hracov '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [ : MafiaII : ] Im Joe Barbarro
    [AMXBANS] Tvuj nick : [ : MafiaII : ] I ' m Joe Barbarro
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1555667821
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1555667821
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 94.112.22.175
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 94.112.22.175
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : grEy
    [AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak | csko.cz
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    Takže. První 2 týdny sem na csku problem s Admíny neměl .. Ale .. Jak sem potkal Greye skazil mi náladu .. 1bann od neho - 2 bann od neho -- 3 Bann od neho --- Nejvic me na tom stve ze mi to dává Za nic :D . Ale -- Tentokrat je to moc . Nikdy sem na Forko u unbann nepsal ale toto je moc ..

    ZA 1 . Dal mi bann na serveru kde sem 1Den nebyl .. Za 2 . NEURÁŽEL SEM NIKOHO . a za 3. Je zvláštní že po každé co ho ¨vidim na csku dostanu od něj bann .. ??? divneee ... Proto se od něho držím dál


    Bylo už několik stížností na Admína Greye .. -- Je zvláštní že moc jich třeba není Na Sváču - Celofána - Luccu - Jordyho -- na Bafa .. -- Zeuse -- Apacha ... --- Buben byl tak z admínování Unavenej a odešel ... Ale ne Grey příde a na každýho 2 co není jeho kámoš si něco vymislí ... VRCHOL

    TÍMTO ŽÁDÁM O UNBANN ..-----


    IP : 94.112.22.175

    Nick ve hře .. : [:MafiaII:] Im Joe Barbarro


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Ban Za nic ! ...

    libijooo se mi ty story, u zadosti, ktery nemaj zadnou vahu, proste cekej na vyjadreni admina a pak se obhaj :-D

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Ban Za nic ! ...



    :D

  4. #4

    Re: Ban Za nic ! ...

    |B4D B0YS|xXx .. Víš že to dokáže každý takhle přemontovat Konzoli toto sem já nepsal .. TAKY Prasak ja nejsem dnes sem na JB nebil Jestli to byl Bratr tak to si s ním vířídím --- takovídle prasárny bych ja tobě neřekl znám tě


    Toto sem fakt nepsal ja ... --


    EDIT : Ufon cemu se tak gebis :D


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Ban Za nic ! ...

    GrEy je spravedlivej a pochybuju, že by si na tebe nějak zasedl. Ono to totiž vůbec není jím, ale tebou. Takže se na to buďto vykašli a na jb nechoď nebo nenadávej no, je to jednoduchý. Unban nepřipadá v úvahu, kdyby mě grEy nepředstihl, měl jsi ban ještě na dýl.

    EDIT: Bratr? Seriously?!
    Naposledy upraveno Svacinar; 30-11-11 v 17:07.

  6. #6

    Re: Ban Za nic ! ...

    Ano Svaco . Sice mám s BaNNED skusenosti Hlavne na JB .. Ale takova Svine ja nejsem .. Chceš poslat Konzoli ze sem celej den byl na Surfu . ANI JEDINKRÁÁÁÁT sem nebyl na JB dneska ... Vcera sem byl asi 2 h to priznavam ale dneska sem tam nohou nevkrocil . cestne


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  7. #7

    Re: Ban Za nic ! ...

    Citovat Původně založeno Joe Barbarro Zobrazit příspěvky
    |B4D B0YS|xXx .. Víš že to dokáže každý takhle přemontovat Konzoli toto sem já nepsal .. TAKY Prasak ja nejsem dnes sem na JB nebil Jestli to byl Bratr tak to si s ním vířídím --- takovídle prasárny bych ja tobě neřekl znám tě


    Toto sem fakt nepsal ja ... --


    EDIT : Ufon cemu se tak gebis :D
    Prosim te, kdyz uz si takovej idiot, ze nonstop nadavas na chatu a dokazal si se nechat uz tolikrat chytit a dostat za to 9 banu, tak aspon nelzi, ze to byl bratr, protoze ses ztrapnil este vic nez tou samotnou zadosti a avatarem dohromady...

    btw. za "gebis" si dej z kazdy strany facku, protoze to je fakt uplne nejhorsi slovo ever... sice si to moh este vychytat iksdeckem ale uz takhle to je neco silenyho
    Naposledy upraveno Flash; 30-11-11 v 17:13.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Ban Za nic ! ...

    Na surfu jsi byl od dvou do třech odpoledne a pak od půl pátý deset minut.

  9. #9

    Re: Ban Za nic ! ...

    Flashh -- Nevím tvoje keci mě ale vubec nezajimaj .. -- Věř si čemu chceš ale ja si stojím za svím .

    Víš Flashhi .. Nejsem taková svíně a lhář jako jsou jiní --- Zase říkám - Věř si čemu chceš ..


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Ban Za nic ! ...

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Na surfu jsi byl od dvou do třech odpoledne a pak od půl pátý deset minut.
    :DDD
    takovej monitoring, good :D

  11. #11

    Re: Ban Za nic ! ...

    TQo asi těžko mám 2 svědky Karmikfly + Meda Pu xD ty tam byly dnes semnou


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Ban Za nic ! ...

    Četl jsem chatlog kvůli tobě, v tyhle časy jsi psal do chatu, tak usuzuju, že jindy jsi tam nebyl, protože do chatu píšeš docela dost. A jestli tě může poprosit, přestaň psát tohle: "TQo" a ".. --". Je to fakt na pěst.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Ban Za nic ! ...

    Záznam chatu, JailBreak 2 - dnes - podívejte se - zmáčknete ctrl F a vložte 94.112.22.175 potom si stačí pročíst jak spammoval a nadával. Myslím, že to jako důkaz postačí.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #14

    Re: Ban Za nic ! ...

    Sry to byl Překlik :DDDD Ok nevěříš mi za chvíli přide meda ... a rekne


    Papír... PAPÍR že porazí KÁMEN ?! Mrdnu po tobě cihlou a braň se toaleťákem!

  15. #15
    Meda Pu xP
    Guest

    Re: Ban Za nic ! ...

    Ja byl dnes na surfu s nim no ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •