Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 36 z 36

Téma: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ano, tím zapříčiním, že všichni vězni budou mít jen jednu náhodu za kolo. Myslím, že jsem to udělal stejně jen jednou.
    v pravidlach je ze nahoda moze byt raz za kolo.. nie ze hrac moze mat nahodu raz za kolo..

    a pokial si hento ze si daval nahodu kazdemu hracovi po jednom urobil tak si dobry hnup ktory by potom asi toho spesla fakt nemal mat..
    Naposledy upraveno KeYo; 02-02-15 v 20:11.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  2. #32

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    v pravidlach je ze nahoda moze byt raz za kolo.. nie ze hrac moze mat nahodu raz za kolo..

    a pokial si hento ze si daval nahodu kazdemu hracovi po jednom urobil tak si dobry hnup ktory by potom asi toho spesla fakt nemal mat..
    Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...

  3. #33
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...
    Lebo každý už na tie sťažnosti j*be.. To by museli natáčať demo celý deň aby zachytili všetky vaše kok*tiny

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Když se na to díváš takhle, tak budiž. Já měl za to, že všichni vězni měli jen jednu náhodu a to stačí. Přiznám, že už si ale moc nepamatuji jestli jsem něco takového udělal. Na 100% vím, že jsem to hodně dávno zmiňoval. Každopádně v tomhle ohledu na mě nedošla žádná stížnost...
    ALE CHAPES ZE V PRAVIDLACH MAS NAPISANE ZE NAHODA MOZE BYT POUZITA LEN RAZ ZA KOLO?.. Nie ze vezen moze mat nahodu raz za kolo?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #35

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    ALE CHAPES ZE V PRAVIDLACH MAS NAPISANE ZE NAHODA MOZE BYT POUZITA LEN RAZ ZA KOLO?.. Nie ze vezen moze mat nahodu raz za kolo?
    Ok, tak aby tě to nepálilo na srdíčku, tak napíšu, že souhlasím.

  6. #36
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ano, tím zapříčiním, že všichni vězni budou mít jen jednu náhodu za kolo. Myslím, že jsem to udělal stejně jen jednou.
    Neztratil si tým dosť času? Lebo neviem aký je rozdiel medzi tým, že všetci spolu alebo jeden zvlášť. Je to podľa mňa mrhanie času a chcem vedieť čo robilo ďaľších 2 až x ľudí keď náhoda trvá dajme tomu 5 sekúnd na mapách oázis atď.
    A ako by si to robil na mape endoplazmik tú nahodu? Teraz nemyslím farbičky ale to čo ta má pritlačiť k stropu. Zabije to jedného a keď ich tam pustíš po jednom tak je to istá smrť pre každého.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •