Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 81

Téma: Žádost o CHH na Aim servery - PŘIJATÝ

  1. #46
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Upřímně je tato žádost otevřena jen proto, protože se potřebuje aktivní bez prominutí "kokot", který by létal ze serveru na server kvůli hlášení, protože každej na to sere a chce si zahrát, jelikož přišel z práce, školy, z kulečníkového zápasu atd... Je jasné, že čím dál tím více se budou nabírat lidi 15-, jelikož to buď za A- Straší nehrají nebo za B- Mají menší aktivitu z důvodu povinností, takže můžeme očekávat budoucí adminy co chodí na základní školu a těší se do osmé třídy.

    E: Nedělám ze sebe stoletého dědečka ale jsem na střední škole a mám mnoho úkolů a povinností okolo školy + dojíždění, takže bych byl rád na serverech ale není čas a ani chuť.

    PS: Kdyby měl někdo problém s OT, tak to klidně nemusíte číst a přejděte rovnou na post pod mým postem.
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 21-03-15 v 19:07. Důvod: Unihocu jsi nejlepší
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    No tebe si pamatuji moc dobře z JB a i když všichni víme, že já jsem ten poslední kdo by měl lidi moralizovat, tak i když sis napsal žádost docela hezky a dal sis s tím záležet, tak to na nás, kteří tě známe ze hry, stejně dobrý dojem neudělá, jelikož se / ses choval/chováš někdy trochu retardovaně a mám pocit že tohle se nezměnilo. Samozřejmě já už tam nějakou dobu nepáchl na serveru, protože mi teď práce žere všechen čas, ale pochybuju že se za ten půlrok něco změnilo :D jsi fajn, ale nevím jak by to vypadalo kdybys měl práva. Ale zas, kdo je tu normální že? Každopádně já mám za to že blbečků je v AT už dost počínaje mnou a ..jinými konče :D

  3. #48
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
    Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
    Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

    Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    No tebe si pamatuji moc dobře z JB a i když všichni víme, že já jsem ten poslední kdo by měl lidi moralizovat, tak i když sis napsal žádost docela hezky a dal sis s tím záležet, tak to na nás, kteří tě známe ze hry, stejně dobrý dojem neudělá, jelikož se / ses choval/chováš někdy trochu retardovaně a mám pocit že tohle se nezměnilo. Samozřejmě já už tam nějakou dobu nepáchl na serveru, protože mi teď práce žere všechen čas, ale pochybuju že se za ten půlrok něco změnilo :D jsi fajn, ale nevím jak by to vypadalo kdybys měl práva. Ale zas, kdo je tu normální že? Každopádně já mám za to že blbečků je v AT už dost počínaje mnou a ..jinými konče :D
    Jo a teba sem poslali, aby si mu sem napisal proti.. lebo tu vzniká také povstanie proti nemu.. od 2 nemenovanych ludi.. ale kto vie, kto sa pcha Leryxovi do riti, tak mu hned napadne, odkial veje vietor... Na unihocovi si cenim jeho zmenu.. ako sa z kokotka stal v phoode clovek.. keby ste s nim boli niekedy na TS.. alebo pisali na steame.. viete ze chlapec ma rozum.. to ze pise picoviny do chatboxu.. noa? plno aminov tam pise kraviny.. a btw.. unihoc s tym uz prestal.. a v poslednej dobe nevidim ziadne "-" u neho.. ako som uz pisal.. urcite by bol prinos pre Kotelnu.. a to ze nema vek 50+ nic nemeni an tom, ze je aktivny.. a dokaze cheaty rozpoznat ako tu uz admini pisali..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #50
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    neporovnavaj Unihoca s Vojtom. Vojta je hulvat a pomazal cez cudzi ucet speslov na fore. Unihocovu historiu poznam len z rozpravania starych bab, ktore uz ani same nevedia co tu vlastne vyviedol. Unihoc nie je citer, nikomu nic nespravil, haxy rozozna.


  6. #51

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
    Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
    Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

    Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.
    Ja som nič o poklese nepísal :) Ako ja som len povedal že si to neviem predtaviť , to že ked dostane práva je mne jedno . Žily mi to netrhá a ani nebude :)
    Možno nesúhlasim s Aspektom 100%tne ale aspon 85 určite.
    Naposledy upraveno DarwiN; 21-03-15 v 21:22.

  7. #52
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    neporovnavaj Unihoca s Vojtom. Vojta je hulvat a pomazal cez cudzi ucet speslov na fore. Unihocovu historiu poznam len z rozpravania starych bab, ktore uz ani same nevedia co tu vlastne vyviedol. Unihoc nie je citer, nikomu nic nespravil, haxy rozozna.
    Vojta je vzdelaný a inteligentný človek, žiaden hulvát! Má viac v hlave ako do kopy celá polovica adminov!

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Vojta je vzdelaný a inteligentný človek, žiaden hulvát! Má viac v hlave ako do kopy celá polovica adminov!
    to je pravda.. ale spravil dost vela blbosti.. ale dost o VOjtovi.. toto je Unihocova ziadost:)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Je pekné ako Unihocovi sem píšu ľudia, ktorý stoja za poklesom kvaliti AT. Píšete mu to sem ako keby mal by byť prvý čo by začal s poklesom. Pokles začalo toľko adminov, že by som to mohol menovať minimálne hodinu...
    Darwin, Aspect, Eso: ako vy môžte povedať niečo o poklese, keď ste taktiež v ňom boli??
    Možno nedostane teraz práva, možno ano (ak ano tak jeden z tých čo mu píše aký je idiot sa vzdá práv, a ak mám pravdu povedať tak ten človek je omnoho väčší idiot ako kedy bol unihoc :D ) ale aj tak už urobil dosť a to iba tym že sa mení. Za taký rok, možno pol rok tie práva určite dostane (ak niečo nedosere) a ak aj vtedy mu dáte proti, tak to už je zaujatosť...

    Nechápem prečo by to tu mal mať locknuté? Vyjadrili ste si svoje pro/proti, tak už Vás nič nenúti to vôbec otvárať. Nieto ešte písať. Aj tak by ho polka z Vás ani nevidela na serveri ale to je jedno.

    Este raz si precitaj co som napisal, tie prava by som nemal ani ja ani polka admin teamu ak by tu bola ta vysoka latka nastavena stale. Ale Unihoc nam co si vymenoval nesiaha ani po kolena takze to nezrovnavaj dakujem pekne

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Když tu mohli adminovat lidi jako třeba Facened nebo Despe, tak nevidím důvod proč nedat toho triala i Unihocovi. Níž ta pomyslná "laťka" už stejně klesnout nemůže. A i kdyby mohla, tak mi to je už tak nějak jedno. Mnoho času už tu stejně netrávím a i kdybych trávil, tak mně to bude jedno taky. Stává se tu z toho taková kůlnička na dříví. Dřív mně na kotelně docela záleželo a snažil jsem se, ale od tý doby, co si tu Kotel drží člověka jako je zoid, kterej tu má mít perma, ale místo toho už se zase dostává k pravomocem (pokud o ně vůbec někdy přišel) a šmíruje PMky, tak jsem prozřel, že snažit se tady o cokoliv je úplně zbytečný.

    Jak řekl Kotel: "Je to jen hra." Tak proč nedělat z adminů blbce.
    Naposledy upraveno Giussepe; 22-03-15 v 00:22.

  11. #56
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Nějak se to tu rozjíždí v international hate, tak mi to nedá se k tomu nevyjádřit.V první řadě potlesk těm, co si chtějí nechat odebrat práva pokud Unihoc dostane práva. Tady se ukazuje pravá hrdinská část daného jedince, který se neumí vypořádat s problémem a tak radši od něho uteče. Nazvu to až dětinskostí, jako kdyby vám někdo něco vzal, a vy s celým světem nebudete chtít už nikdy mluvit, úsměvné.. To je fakt hrdinské hoši, opravdu. Dále tu máme stranu, která se chce Unihoca zbavit za každou cenu a nechce, aby dostal práva. Teď mě tady kluci z Pukyho party budou nesnášet, ale řeknu vám to tady na "plnou hubu". O celém spiknutí, co tady vzniká sem věděl, byl jsem k tomu přizván a přijal jsem. Promiň Puky, ale od toho, co Darwin kvůli nám ztratil práva nemám dál potřebu někoho ničit, přijal sem to čistě ze zvědavosti, ale určitě né kvůli tomu, abych vám nějak pomohl, taková moje dvojí hra dá se říct. Kam až ti lidé dokáží zajít kvůli destrukci jiného, to je až na mozek ťukající. Celá ta vaše banda je jeden hejt odpad, co nikomu nic nepřeje(jen mě zpalcujte dámy, aspoň bude jasné, odkud vítr vane). Osobně sem si myslel, že se radši k Unihocovi nevyjádřím, ale mám takovej pocit povinnosti něco k tomu napsat. Byly časy, kdy jsem Unihoca rád hejtoval, dělal pičoviny a nijak zvlášť se nelišil od dnešních dementů(např. keox), ale pak se nám chlapec začal lepšit a lepšit a došlo mi, že to je už celkem někdo jinej a nemá smysl dál do něho rejpat. Samozřejmě já rejpu do všeho co má ruce a nohy, takže si párkrát z něho střelím aj dneska, ale určitě to nemyslím nijak zvlášť zle. Nejsem na pozici, kdo ti může nějak pomoci k právům svojim pro nebo proti. Když to vemu z hlediska Counter striku, byl by si přínosem, ale to, co by si potenciálně způsobil v at, tak si nejsem jistej, ale to je zase na věci názoru a na tom, jak by se přesto dokázali přenést ostatní jedinci. Vydrž, držím ti palce. Ciao.

  12. #57
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    Menim svoje proti na PRE! uz len z toho dovodu, co sa tu deje za posledne dva dni. Dufam, ze tie prava dostanes!
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  13. #58
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Unihoca nepoznam dlho. Neviem co pisal do chatboxu ani ma to nezaujima. Poznam ho od tej doby kedy uz bol normalny a snazil sa. Su tomu asi 2 mesiace a stale sa toho drzi. Nevzdal sa ani napriek vsetkym negativnym ohlasom a stale si ide po to co chce. Pride mi ze Unihoc si prava zasluzi. Na aim sekciu sa hodi niekto kto by behal po vsetkych hlaseniach. Pisalo sa tu ze nema skill. Mozno to je vyhoda. Nebude mu robit problem odist na hlasenie lebo prave teraz ma nejake super duper skore. Na tolko na kolko ho poznam si myslim ze si sancu zasluzi. Ako TA aj tak nebude vidiet do AF. V sucastnosti hlasi bez failu a ak by si nebol isty vzdy sa moze poradit. Za mna mas moje male a bezvyznamne PRO.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  14. #59
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim servery

    pro

  15. #60
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Žádost o CHH na Aim servery

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Když tu mohli adminovat lidi jako třeba Facened nebo Despe, tak nevidím důvod proč nedat toho triala i Unihocovi. Níž ta pomyslná "laťka" už stejně klesnout nemůže. A i kdyby mohla, tak mi to je už tak nějak jedno. Mnoho času už tu stejně netrávím a i kdybych trávil, tak mně to bude jedno taky. Stává se tu z toho taková kůlnička na dříví. Dřív mně na kotelně docela záleželo a snažil jsem se, ale od tý doby, co si tu Kotel drží člověka jako je zoid, kterej tu má mít perma, ale místo toho už se zase dostává k pravomocem (pokud o ně vůbec někdy přišel) a šmíruje PMky, tak jsem prozřel, že snažit se tady o cokoliv je úplně zbytečný.

    Jak řekl Kotel: "Je to jen hra." Tak proč nedělat z adminů blbce.
    Máš riešiť žiadosť tak by ma zaujímal dôvod prečo si mna a Despeho berieš do huby. Ano, je to tým že som ťa *nevychválil* na plugdj aká si *ropucha krátkonohá (Epidalea calamita)* a ňou aj ostaneš, si až tak pod úrovňou, že si musíš brať druhých do papuli a popri tom by si sa mal viac pozerať na seba. Presne takýto admini ako si ty tu robia zlú atmosféru tým že si berieš druhých do huby a potom vznikajú konflikty, ale čo čakať od *člověka trpícího zlomeninou* čo si zvyšuje ego za monitorom ;). Za mojich čias adminovania som nespravil nič zlé a nespravil som žiadny veľký fail, čiže si len ukázal aký si *hlupoň*.

    EDIT by dhaaqu:
    Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy
    Spojení označená hvězdičkami, byla cenzurována v jejich původní podobě. Autor obdržel varování.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 23-03-15 v 19:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •