Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Sometypes / War3FT

  1. #16
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Sometypes / War3FT

    Podle tvých výroků ses v AT zrovna jako ryba ve vodě necítil, tak proč chceš zpět?
    (Citáty jsou z žádosti o UB, kde obhajuje hráče, který později UB dostal. V tom kontextu je první a druhý komentář přijatelný, třetí a čtvrtý, ale překračují rámec toho vlákna.)

    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    To že máte minutové demo, které ani není průkazné a dáte mu ban je jen důkazem toho, že už i Kotelna jde do prdele a banuje totálni blbosti.
    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    Já vím všechno. Porady jsou sračka, admin team je zaslepenej svým egem, řeší sračky, neuzná chybu a sere do všeho věci osobní.
    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    Uznej že minimálně 50% adminů to v hlavě nemá vůbec spořádané a ani neví co chcou.. práva mají jen aby si něco dokázali, do všech jen jebou a o řád a systém jim vůbec nejde. Yea.. real life jim nejde, tak se přiserou tu a nahánějí EGO :D (y)
    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    prostě já sem stejný, ale AT se mění a to k horšímu.. AT jde rychle z kopce, jen tak dál a Kotelna bude v pi*i.

  2. #17
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Sometypes / War3FT

    Když si si žádal o práva na JB tak jsem byl PRO to jsem nějaký cheating vůbec neřešil.Sice bych sem neměl asi psát protože moje servery jsou ZM ale píšu sem kvůli tomu že tě znám a si fakt v pohodě jenomže tohle ti opravdu nemůže projít :)

  3. #18
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Sometypes / War3FT

    @dhaaqu : Ta reakce byla na , jak už sem zmínil, adminy, kteří tam kecali do něčeho, do čeho jim nic není. Navíc jsem se jako admin posléze osvědčil řadou oprávněných banů, nikdo z hráčů neměl jedinou stížnost a práv jsem nezneužíval.

    @Vikernes : Myslím, že mi ani nemá co procházet. To že jsem 2 roky zpátky (nebo kolik už to vlastně je) zapl a od té doby sekám dobrotu se dá brát jako dosti uzavřená kapitola. A stejně se tě nikdy nikdo na nic takového ptát nebude.

  4. #19
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Sometypes / War3FT

    Abychom to shrnuli:
    Dostal jsi 3 permabany za cheating, přesto ti bylo z neznámého důvodu umožněno hrát dál a dokonce jsi dostal spešla. Postupně sis podal 3 žádosti na 3 různé skupiny CS serverů, všechny zamítnuty. V mezidobí se ti podařilo získat práva na MC. Obešel jsi AT a získal práva na JB přímo od Kotla. AT se vzbouřilo o práva jsi přišel a ještě před odchodem jsi, po všech svých velkých změnách a sebeuvědomění, ještě zapnul na minecraftu, kde jsi adminoval.

    NE

  5. #20
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Sometypes / War3FT

    @Dhaaqu: Neobešel jsem admin team. Celý JB AT mi dal pro, dokonce i náborář Charon.

    E: Perma bany se po 2 letech mažou.
    Naposledy upraveno Sometypes; 02-02-15 v 11:05.

  6. #21
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Sometypes / War3FT

    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    @Dhaaqu: Neobešel jsem admin team. Celý JB AT mi dal pro, dokonce i náborář Charon.

    E: Perma bany se po 2 letech mažou.
    JB adminů už se ptám, jak jsi byl tenkrát přijat, protože psané záznamy o tom neexistují, ale je to i tak v celé problematice zcela irelevantní. Tak dlouho jsi hledal skulinku do AT až jsi jí našel, postupně přes spešla, pak MC, tři neúspěšné žádosti v náboru, tak jsi našel cestu která žádost ve veřejném náboru nevyžadovala.
    Šel jsi na to postupně, vytrvale a úspěšně, to se ti nedá upřít.
    Stejně jako to, že jsi nikdy žádná práva mít vůbec neměl.

    O žádné vypršení banu nešlo, tvůj ban byl 5 měsíců aktivní když sis podával žádost na CoD, nehledě na to že po banu na steam se ti má automaticky každý další banovat nehledě na čas, ale tady byly dokonce původní bany ještě aktivní plus VAC ban.

    Citovat Původně založeno m*ko Zobrazit příspěvky
    A Destiny, taky jsem tě rád poznal, ale až si koupím steam, tak ti bohužel nebudu moct prozradit, že to jsem já páč Bubínek by to asi nepřežil ;) takže se leda uvídíme na jiným portálu.. a jesli chceš zústat v kontaktu, tak pisni osobkou a můžeme poměnit nějaky ten kontakt.. jinak, naviděnou Destiny :)
    Stále zkoušíš nastavit úhel pohledu tak, aby se tvé nesčetné prohřešky braly jako důležité zkušenosti, která tě toho hodně naučily (a dokonce abychom o některých vůbec nemluvili, nebo zmínky o nich ze žádostí o práva dokonce mazali!) a abychom teď hodnotili jen tvé kladné stránky a schopnosti.
    Ty jsi důležitá zkušenost pro nás.
    Opět na to jdeš relativně dobře, ale nevyjde to. Tvých banů a cheatů v dávné i nedávné minulosti (v CS i v MC), tvých 2. 3. a 4. šancí a kupodivu i tvých práv už tu bylo víc než dost...
    Naposledy upraveno dhaaqu; 02-02-15 v 13:17.

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Sometypes / War3FT

    Co vim , tak byla jen 2. Šance. Až budu doma více se rozepíšu

  8. #23
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: Sometypes / War3FT

    Co k tomu dodat.
    Kdyby nebylo minulosti, tak bych napsal pro, ale takto jsem PROTI

    Hraju Csko 15 let, z toho 9 let mam prava, sswh je nutnost, ktera k pravum patri, pokud mas koukat na HLTV a ten, kdo toho jednou zneuzije, si zavre vetsinou cestu naporad. Duvera se tezko ziskava.

  9. #24
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Sometypes / War3FT

    Citovat Původně založeno Sometypes Zobrazit příspěvky
    Co vim , tak byla jen 2. Šance. Až budu doma více se rozepíšu
    Nechal jsem to ještě otevřené, ale už jsi se nerozepsal.
    Vše podstatné bylo řečeno, verdikt padl, zamykám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •