Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Problém s prohlížečem

  1. #1


    Problém s prohlížečem

    Zdravíčko, mám menší problém, všechno šlape jak má, jenomže prohlížeče mi nedělají tak, jak mají. Jednoduše mi stránky najíždí pekelně dlouho, a když otevřu odkaz, na obyčejný youtube například, tak mi to ukazuje, že stránka není dostupná, docela mi to vadí, protože ani sám nedokážu otevřít ten Youtube, po chvíli najíždění mi to napíše, že stránka není dostupná... Díky předem

    E: Jenom to, jak jsem to postoval do chatboxu, a pak to chtěl otevřít trvalo asi minutu...

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Problém s prohlížečem

    Všechny prohlížeče nebo jenom Chrome? Zkus třeba Maxthon. Spojení ti může zpomalovat nebo blokovat i nějaký program na pozadí, kupříkladu nějaký správce stahování, firewall, antivirový program, kecálek, virus a nebo může být prostě jen špatně nastavená či přetížená síť. Pokud jsi připojen přes WiFi, zkus na chvíli tukabel.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  3. #3


    Odpověď: Problém s prohlížečem

    Díky za rady, řešení napíšu tady, ale jsem z toho zmatenej.

    Odinstaloval jsem Chrome, nainstaloval znova, a z ničeho nic jelo vše jak má, včetně Opery i Mozilly.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •