Zdravím ve spolek. Po dlouhém přemýšlením a po debatě jsem se rozhodnul, že zkusím podat žádost.

Mé jméno je Martin Bauer (ve hře jsem pod nickem bauiii). Je mi 21 let a pochazím z města Ostrov, kousek od Karlových Varů. O svém vzdělání moc nepovím, jenom to že jsem studoval Střední Lesnickou Školu, ale z rodinných důvodů jsem musel školu ukončit. Jinak jsem kvalifikovaný svářeč a skladník (i když tohle není až tolik potřeba vědět ale dám to sem :) ).
Mezi mé koníčky patří:Hraní her, sledovaní vývoj IT technologii, čtení a učení se s různýma programy.

Jinak Minecraft na tom to portále hraju cca rok. A samotnej Minecraft hraju od vydání verze 1.2.5. Zkušenosti s Minecraftem mám, ale co se týče správa pluginů a příkazů na chod serveru jsem tak trochu panic, ale rád se učím novým věcem, a rychle pochopím nové věci.
Mám vytrénované nervy ze SA-MP serverů .
Na serveru trávím hodně času (to díky tomu že jsem nezaměstnaný...) a když můžu tak rád pomůžu hráčům co se týče příkazů, residencí (a také vesničanů :) ).

Žádost o práva dávám z důvodu, že občas se stane že někdo s něčím potřebuje pomoct ale bohužel admin není k dispozici na serveru a nebo má spoustu práce.

Budu rád za každý kladný ale i negativní názor :). Když se nepovede nevadí, nestojí na tom celý svět :).