Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Unban

  1. #1
    kiko
    Guest

    Unban

    ADMIN MI DAL MOZNA KOLEM LETA BAN ZA UDAJNE WH ANI NEVIM AKO SEM KNEMU PRISIEL ANI NEVIM CI NEJAKE DOMO JE LEBO JA SME NIC NEMAL KED TAK SA SPITAJTE TAMTEHO ADMINA JA FAKT NIC NEMAL PROSIM DALI BY STE MI UNBAN JA FAKT NIC NEMAM JA NEVIM CO MAM RABOI PORADTE PLSSS
    PROSIM POMOZTE MI PRVOKRAD SEM DOSTAL NEPRAVOM BAN
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ^BastarDs^ | -KRISTIAN-
    [AMXBANS] Tvuj nick : GOLIATH-DECEPTICON
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 230166647
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 230166647
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 178.40.180.26
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.98.17.179
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : morbe
    [AMXBANS] Server : Kotelna - Furien | csko.cz ( de_aztec )
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na
    Naposledy upraveno kiko; 07-12-11 v 07:11.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Unban

    ZAse další případ sdíleného ID. Napiš PM kotlovi, to musí vyřešit on.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban

    se asi preklikl, reason ma bejt dementni pouzivani capslocku.. sdileny valveid?

  4. #4
    kiko
    Guest

    Re: Unban

    Ako mam napisat kotelovi poradite plss

  5. #5

    Re: Unban

    @ zombiebot prosimtě přečti si to řádně. Nejde o sdílené ID jde o to, že se hráč domnívá, že ban dostal neprávem.

    Unban nebude, neumím si představit, že by byl. Navíc morbe už není adminem a chtít důkaz po tak dlouhé době smrdí. Kdyby si byl nevinej přihlásil by ses už dávno. Čekat půl roku, že se na to nějak zapomene tak to se nestane. Přesně typ hráče co se cheatováním dostane do situace, že už má všude ban a pak se po dlouhý době dožaduje přezkoumání, alespon tak to na mě působí.

  6. #6
    kiko
    Guest

    Re: Unban

    Ja nic nemam lol co mam ten udelat co kces za dukaz ze sem nikdi nic nemal ani nic len vtedi ked sme dostal ban sem nevedel ako si dat unban a skusil sme sa regnut a neslo my to tak sem sa na to visral a vsude nemam ban len an kotelni over si to nikde nemam ban len tu za wh ktore sme ani nikdi nemam lol dostal sme to nepravom """

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Unban

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    @ zombiebot prosimtě přečti si to řádně. Nejde o sdílené ID jde o to, že se hráč domnívá, že ban dostal neprávem.

    Unban nebude, neumím si představit, že by byl. Navíc morbe už není adminem a chtít důkaz po tak dlouhé době smrdí. Kdyby si byl nevinej přihlásil by ses už dávno. Čekat půl roku, že se na to nějak zapomene tak to se nestane. Přesně typ hráče co se cheatováním dostane do situace, že už má všude ban a pak se po dlouhý době dožaduje přezkoumání, alespon tak to na mě působí.
    WTF?

    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ^BastarDs^ | -KRISTIAN-
    [AMXBANS] Tvuj nick : GOLIATH-DECEPTICON
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 230166647
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 230166647
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 178.40.180.26
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.98.17.179

  8. #8

    Re: Unban

    A co jako?
    Tady nejde o shodné ID ale o to, že hráč se domnívá, že dostal neprávem ban a žádá abychom se morbeho zeptali, že nic neměl.
    To je fakt tak těžký si přečíst první příspěvek?????

    JA SME NIC NEMAL KED TAK SA SPITAJTE TAMTEHO ADMINA JA FAKT NIC NEMAL
    PROSIM POMOZTE MI PRVOKRAD SME DOSTAL NEPRAVOM BAN
    Navíc nejenom shodné ID ale i poskytovatel internetu a město
    78.98.17.179 Slovakia Bratislava Bratislava Slovak Telecom A. S
    178.40.180.26 Slovakia Bratislava Bratislava Slovak Telecom A. S

    Prostě mu za půl roku přidělili jiné IP on to ani nepopírá, že ten ban je jeho.
    Fakt si ušetříme spoustu práce, když se naučíte číst a hlavně pamatovat si o čem vlastně vlákno je.

    Morbe byl dobrej admin než se zbláznil a odešel. Nevěřim tomu, že by dával jen tak zbůhzdarma někomu bany za WH navíc kdyby byl tenhle človíček nevinnej šel by na forum hned a ne až po půl roce.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 07-12-11 v 06:28.

  9. #9
    kiko
    Guest

    Re: Unban

    Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK
    Naposledy upraveno kiko; 07-12-11 v 07:10.

  10. #10

    Re: Unban

    Citovat Původně založeno kiko Zobrazit příspěvky
    Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK
    Chceš radu? Nauč se pravopis - ty tady zřejmě žádáš o unban, ale jistý si nejsem - tvoje posty se totiž nedají číst.

    Stojím plně za Virginsem - morbe nerozdával BANy jen tak nazdařbůh, shodná Valve_ID by nastat mohla, ale když je navíc shodný i poskytovatel, tak to už je nějak moc náhod najednou.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban

    Citovat Původně založeno kiko Zobrazit příspěvky
    Ja som stedi na to sral a teras po case ja sem ani cs nemal zacal sem ho hrat pred tizdnom lol a co mam udelat aby tu clovek ktori dostal nepavom ban dostal unban nechapem vas clovek tu nepravom dostane ban a vi nic lol to nepochopim !!! Co su tu za lidi ja nic sem nemal ani nemam nevim kde to nabral lol ja kci unban lol je to tak teski !!! A MI PORAD CO MA UDELAT NEVINI CLOVEK ABY DOSTAL UNBAN !!!! ZAVOLAJTE KOTELA NECH TO VIRESI DIK
    tak mam pro tebe spatnou zpravu, budes na to srat aj dalej, lebo morbe mit demo asi nebude, protoze neni asi admin

  12. #12

    Re: Unban

    Ja som stedi na to sral
    No že ty si na to tenkrát sral ale neni naše vina. Měl jsi to řešit, když to bylo aktuální a bylo demo.

  13. #13
    kiko
    Guest

    Re: Unban

    A teras ja co stim ani ziadne demo nemal lol tak nech si pohne ja kcem unban co to tu ej za adminav take lami lol nic neumi

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Unban

    Člověk si tu zvykne na hodně retardovaně psanejch postů, ale co píšeš ty, wau. To rozluštit je docela fuška. Každopádně unban nedostaneš, přišel jsi pozdě a myslím, že i kdyby jsi přišel hned, tak by měl morbe prokazatelné demo.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    18

    Re: Unban

    Chtěl bych zažádat o unban za to že sem mel podobné méno a mel som ho proto ze se mi vigenerovalo a od te doby ho pouzivam mam teraz koupeni VIP a rad bych zase videl muj ucet frcet teraz som si to kupil a us mam ban!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •