Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Post admin na BB ( base builder )

  1. #1
    Stemi
    Guest

    Post admin na BB ( base builder )

    Hello...chtěl bych u vás požádat o post admina na zombie. Krátká žádost.

    registrace na fóru
    steam (originální hra)
    zkušenosti (liší se podle typu serveru)
    věk 16+

    Registrace..bohužel až dnes. Aktivitu můžu lehce napravit. Měsíc i více.
    Steam -> Vlastním, ID a NICK na STEAMU --->>> STEAM_0:0:45934039
    --->>> lipek12894
    Zkušenosti. Mám velké ( dnes jsem si u vás projel asi pět serverů a koukal jsem že nikde žádný admin a bordel jako... )
    zkušenosti s AMX ( Dostatečné. - Detailně > 85% )

    Věk: 15 let..

    Proč právě já...proč já..protože jak koukám, na serveru je to samí NS který by práva asi nedostal, takže jsem chtěl pomoct alespoň já..
    Co jsem koukal, tak na serveru máte takové hráče kteří prostě všem berou ,, kostky " respektive to z čeho se staví "CAMP" a pak je tam hrozný zmatek že jde klidně pět lidí na jeden AIR! To jsem dnes koukal a mám i screeny..valil jsem na to opravdu oči..koukal jsem totiž, že tam je to samí - s prominutím ,, vůl " a každý si jen nadává ,, blbecku jeden debilni to je muj camp " takže jako vážně..není kdo by to tam hlídal aby se chovali slušně...
    Co jsem byl na ZOMBIE tak tam taky .. každý si jen nadává furt jak malé děcka..že on mě přitáhl a že on mě nakazil a že to a že to..vážně .. malé děti.. proto to chce vážně někoho kdo by to dokázal sjednat..s tímhle mám velké zkušenosti právě..

    Kolikrát jsem byl adminem: No..na různých portálech právě..( jak říkám, dělám jen pořádek ) - zrovna v tuto dobu ( jen pro informaci ) nikde žádný admin nejsem takže nemám nějaké styky s jinými portáli.

    Chyby na mě co vidím..no, asi ten VĚK..ale to myslím že zase tolik nevadí..
    malá aktivita.. plánoval jsem no že to bude ten měsíc/dva aktivity a pak požádám..ale když tam si nejde ani zahrát..tak jak to ty dva měsíce mám vydržet když tam není kdo by dělal pořádek..

    Asi vše...pořádně si to pročtěte prosím..Děkuji všem ADMINSTRÁTORŮM za jejich odpověď...Hezký den

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Post admin na BB ( base builder )

    Ty zřejmě vůbec nemáš páru jak to tady na Kotelně chodí. Co tě utvrdilo, že nikde žádný admin není? BB server je nahozen pár hodin a ty se divíš, že tam je bordel. Spousta noobů co hrajou celou dobu na kotelně a koukaji na to jak terák na defusnutou bombu ani nemá páru co ten mod vlastně je. Zkušenost mám - velké? To jsi moc neodpověděl na podmínku přijetí. Pokud tu chceš najednou něco sjednávat, pobanuješ plný dva servery dětí kterejch slovní zásoba začíná skřekem "omg" a končí "xD". Nikde v žádosti ani nevidim jak dlouho hraješ tady na Kotelně. Podle některých slovních obratů v žádosti to ale dlouho nebude. Dopln si informace v žádosti. Za téhle situace máš zatím ne.

    EDIT: Lež, lež, lež. Adminuješ na jinem portale a patnáct ti je necelý měsíc, nebo i o tom lžeš.
    Steam členem od: November 9, 2011.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 08-12-11 v 20:44.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Post admin na BB ( base builder )

    Žádat o práva jen kvůli tomu že ti rozeberou ukryt?
    NE
    <STEAM_0:0:45934039><212.96.178.78> Stemi : ....OMG ja vazne pozadam o prava!!
    <STEAM_0:0:45934039><212.96.178.78> Stemi : no uvidis...pak tady nebudete chodit ctyri na muj AIR jak dementi...
    Naposledy upraveno Ciper; 08-12-11 v 20:58.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: Post admin na BB ( base builder )

    nein

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Post admin na BB ( base builder )

    nedostatečný věk pro přijetí do admin teamu

    lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •