Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: výber grafickej karty

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    výber grafickej karty

    Zdravičko chystám sa kupovať nový pc no neviem ktorú GK mám vybrať pretože sa do toho vôbec nevyznám :D... Preferujem nvidiu a zatial som si vyhliadol tieto 3 : https://www.alza.sk/msi-gtx-960-gaming-4g-d2411380.htm
    https://www.alza.sk/msi-gtx-960-gaming-2g-d2302445.htm
    https://www.alza.sk/asus-strix-gtx96...5-d2302647.htm
    Ďakujem za každý názor a pomoc pri výbere :)

    E: ešte menšia otázočka.. https://www.alza.sk/msi-z97-gaming-5-d1530091.htm bude na túto základnú dosku pasovať Intel i7?
    Naposledy upraveno Romisak; 07-04-15 v 16:14.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100


    Odpověď: výber grafickej karty

    Ahoj. Z tych troch je podla mna najlepsia ta prva (su vsetky rovnake akurat ta prva ma vyssiu kapacitu pamate). i7 ti tam bude pasovat so socketom 1150.
    Ked skladas PC napis Sedlymu. Podla tych cien co si tu hodil mas asi dost vysoky rozpocet. Sedly sa ti s tym moze pekne pohrat a vybrat dobru zostavu.


  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: výber grafickej karty

    Ďakujem moc x. :)

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: výber grafickej karty

    Tie gtx 960 neviem ci stoja za tu cenu. Skus radsej tie amdcka, maju lepsi pomer cena/vykon.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100


    Odpověď: výber grafickej karty

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    Tie gtx 960 neviem ci stoja za tu cenu. Skus radsej tie amdcka, maju lepsi pomer cena/vykon.
    Jemu cena problem asi nerobi. Pisal, ze chce NVIDIU. Podla testov su Nvidie lepsie. Inak osobne mam tiez radsej ATInky. Pri tejto cene ma AMD nejaka R9 vasiu sirku zbernice ale nizsi takt jadra. Co je lepsie to neviem.


  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192


    Re: Odpověď: výber grafickej karty

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky
    Tie gtx 960 neviem ci stoja za tu cenu. Skus radsej tie amdcka, maju lepsi pomer cena/vykon.
    A navic k tomu dostanes solidni topeni

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: výber grafickej karty

    Ja mam r9 280 preaktovanu a teploty su uplne v pohode, takze...

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: výber grafickej karty

    Ďakujem za názory pani. Co som čítal, tak na AMDčka boli dosť Hejty, co avšak ja posúdiť nemozem, pretože som ju este nemal. Kdežto na nvidiu som počul len samé dobre veci. Ako som uz spomínal vobec sa vtomto obore nevyznám, tak ak by ste pani mohli poprosil by som vás o vaš konkrétny tip na tu GK. Sam sa rozhodnúť totižto neviem. A taky menší detail cenu by som najradsej uvítal okolo tých 300€+- . Ešte raz vďaka.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: výber grafickej karty

    http://www.czc.cz/gigabyte-gv-n960g1...165956/produkt

    je tma jeste vyssi rada ale ta uz presahuje tvuj rozpocet

    http://www.czc.cz/gigabyte-gv-n960g1...168980/produkt

    btw kdyz kouknu obcas nekdy nejake ty forka kde se skladaji nejake ty sestavy hodne lidi chodej do tech gtx 960 ale do tech levnejsich sestav se pak davaji ty amd

    nerikam ze amd ma spatne cipy ale nvidia uz ma cosi najeto.. takze pokud je tma ta moznost tak bych sel spis do cipu od nvidia

    to stavis pc pro sebe ze chces kupovat i7? co jsem tka slysel o i7 tak se dava v 80% spis do stroju na strihani videii a podobnych kravin spis bych tam nasral i5 kdyz uz teda chces intel....

    btw do kolika ecek ma stat celej pc mozna by lidi daly nejake navrhy na cele sestavy za rozumnou cestu

    pasovat tam bude...

    a vyser se na tu alzu to na slovensku mate jedineho prodejce na internetu a to je alza ? nebo co furt sama alza.sk na alze maji velke hovno a jeste k tomu tam o tom maji napsane velke hovno
    Naposledy upraveno Ridik :D; 09-04-15 v 01:10.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: výber grafickej karty

    Ahoj ja už mám kúpené všetky komponenty okrem grafickej a procesoru pre ktoré sa neviem rozhodnúť..
    PC skladám pre seba a to hlavne na hry. Premýšlal som a aj všade som sa dočítal že tá i7 je na hry úplne zbytočná. Tak tú by som vylúčil a na procesor mi teda zostal len i5 4690K alebo je ešte niečo výkonnejšie (lepšie) pre hry? A keď som teda upustil s procesoru rád by som pridal lepšiu grafickú a týmto by som vás ešte raz pekne krásne poprosil o nejaké tipy (cena do 400€+-). Osobne sa mi páči táto - https://www.alza.sk/msi-gtx-970-gaming-4g-d2170050.htm

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Re: Odpověď: výber grafickej karty

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Ber jí, podle recenzí a podle mých spoluvrstevníků jí chválej:)

  12. #12


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: výber grafickej karty

    Pokud strávíš to, že místo 4GB budeš mít jen 3,5GB, tak jí kup. Jinak bych bral spíše 290 (x)

  13. #13


    Odpověď: výber grafickej karty

    Já mám AMD a jediný, s čím mám problém, je to, že se v Catalyst Control Center nenachází tak podrobné nastavení grafiky jako u ovladačů u Invidie. Pocítil jsem to hlavně při nastavování GPU pro hraní csgo a doty na nejvyšším výkonu, kdy borec v návodech používal ovladač na Invidi a měl tam nastavení, které jsem v CCC nemohl najít. Co se týče jiných parametrů mezi AMD a Inivide, tak nevím. Ber to jako uživatelskou recenzi.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-04-15 v 21:48.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Odpověď: výber grafickej karty

    tento pc je docela dost do budoucna takze by se rozhodne hodila nejaka mravna grafarna jak psal sedly spis neco co ma 4 gb
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: výber grafickej karty

    Každá 970 ma obmedzenú pamät na 3,5 ci je to len konkrétne táto msi? A ktomu amd no neviem mne je bližšie intel/nvidia...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •