Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Vyjadrenie skúseného admina

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Exclamation Vyjadrenie skúseného admina

    Prosím aby toto demo skonštatoval taký (ako čiterka-britny hovori) čo ma orlie oko a vyjadril sa k tomu

    Tento hráč mi dnes ležal na srdci , proste to čo dával mi nedalo zmysel, škoda že na D2 only3 nejde hltv neukladá sa ,tak som si našla kde hral
    dnes a stiahla hltv lebo vážne ma štve...

    vyčasujem ho :
    http://csko.cz/dema?UPD=kzDk7hG9


    čas 10:12 - Smoke, prvých troch mohol vidieť čo aj určite videl, o ostatných nemal šancu vidieť, ledva som ich videla pri spomalenom zábere
    no ale strielal na istotu.

    čas 13:20 - To som nepochopila, pozerá na CT spawn a jak mu T nabieha tak následne si čupne a má ho.

    čas 14:01 - takisto si už dopredu zamieril.

    čas 14:20 - Tak jak v predošlom čase tak i tu mal dopredu zamierené, ostatné akcie nekomentujem.

    čas 35:16 - O tom prvom áno vedel, lenže o tom druhom nemal jak vedieť a aj tak vyčkával kým mu T nabehne.


    V tomto deme http://csko.cz/dema?UPD=yXWSXMMj
    som chcela točiť jedného hráča ale to čo spravil druhý hráč kvoli ktorému zakladám toto téma tak súvisí s časom
    31:16 kde hodil flash následne sa zaflashoval a bez problémov si išiel trošku vyššie kde ešte flashnutý začal dierovať.

    Neviem čo si mám o tomto hráčovi celkovo myslieť, každému pomaly píše že je cheater že má wh, ab apod. + vulgarizmy
    podľa mojho názoru je zapnutý. zapína vypína alebo to proste vie dobre skrývať, Preto by som bola rada keby to niekto pozrel čo ma s tým viac skúsenosti.
    Ak bude clear nevadí aspoň ho nebudem upodozrievať a budem mať pokoj na duši.

    keby náhodou tak dokladám IP VALVE_0:0:1741529945 178.41.155.157 the# c7.cleaner;.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  2. #2

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    První demo jsem si prohlédl asi 20 minut jeho hraní + ty časy a zdálo se mi to čisté, celé jeho hraní.
    10:12 je tam smoke, ale to že do něj stříli, když tam viděl vběhnout 2,3 T je pochopitelné, může mít i 16bit barvy. Spíš se mi nezdálo, jak s tím ak hýbe.
    13:20 toto se stává celkem běžně, Na A vedou 3 cesty jednu hlídá a přiběhne CT...
    Čas 14:01 je trošku divný a taky jsem zpozorněl, ale je to d2only a kde asi ten T mohl být, když byl celou dobu slyšet...
    14:20 - ti T jsou slyšet a většinou chodí u zdí...
    35:16 - byl tam slyšet krok...


    Druhé demo - 31:16 je dost divný čas.
    Skoro bych to viděl na noflash, ale může to být taky chybička.
    Ve flashi si myslel, že došel k vratům a pustil fullauto, ale nedošel dost daleko a střílel skrz zeď, kde zrovna byl T.
    Nebo chtěl střílet skrz zeď, zas tak složité to není.

    Co jsem viděl, nemyslím si, že to je na ban a nejsem přesvědčen, že má WH.

    Podle mne je na WH clear, orientuje se podle sluchu.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    wh

    //pozrel som obidve dema, zapina vypina. chlapca skor ci neskor chytia. Nic take ako wh tam je ale na ban to neni neuznavam. Pocas tyzdna to vycasujem.
    Naposledy upraveno piratjo; 12-04-15 v 19:17.


  4. #4

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    O kterých časech si to myslíš? Nebo je to celkové jeho hraní? Je pravda, že jsem obě hodinové dema celé neviděl...

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    wh
    edit: Jo na druhém demu čas 35:00 + je taky trochu divný. To, jak míří těsně na hranu bedny je špatné znamení.
    Naposledy upraveno Jakokdybyholub1; 12-04-15 v 12:55.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    první demo:

    10:12 ne
    13:20 určitě ne
    14:01 to už jo
    14:20 ne
    35:16 ne, byl tam zvuk

    Jeden podezřelej čas, jinak nic.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    Nejsem admin, ale dovolím si svůj názor - z vypsaných časů nic, na základě čehož bych banoval.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  7. #7

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    Díval jsem se jen na vypsané časy na prvním demu, na kterých není ani ten jeden podezřelý čas - 14:01 default prefire

    E: pro HSMartinku, to je otázkou, jestli je čistý nebo ne, ale dle daného dema to nemůžu/nemůžeme? posoudit.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 12-04-15 v 12:46.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Nejsem admin, ale dovolím si svůj názor - z vypsaných časů nic, na základě čehož bych banoval.
    nebanovala by som ani ja preto som chcela len názor takých čo sa tomu rozumejú viac , o nič nejde, chcem mať istotu že tento hráč je "čistý"
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  9. #9

    Odpověď: Vyjadrenie skúseného admina

    Po krátkém zkoumání několika jiných hltv jsem se rozhodl pro udělení banu hráči the# c7.cleaner;. Dotyčný se to snažil zakrývat, na mé oko to bohužel pro něj nestačilo. Jelikož je hráč na našich serverech poněkud aktivní, pravděpodobně si podá žádost o unban, a proto zde již odůvodním mé rozhodnutí.

    http://leteckaposta.cz/969392442

    hltv - c7nuke

    čas 5:05 - po zkontrolování okolí míří hráč do unimy, uslyší zvuk dveří a zabíjí jednoho z teroristů, o kterém jako jediném, nakonec ze tří, mohl vědět. Po jeho zabití jeho cross opět míří do unimy - přesněji do tmy - záměrně.. za zdí stál další terorista, kterého lehce zabíjí

    hltv - c7nuke2

    čas 16:03 - probíhá první terorista, kterého si crossem kontroluje, za ním hnedka druhý, ale jelikož si je vědom, že má více času, tak zkusí vystřelit (a ne, tohle není reflex)

    hltv - c7dust2

    čas 3:38 - bez komentáře
    čas 6:53 - zde třešnička na dortu

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=142175

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •