Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: problemy s chůzí

  1. #1
    DVOUOKEJ (O_O) ZOY
    Guest

    Unhappy problemy s chůzí

    ahoj .. mám problém že když chodím a pustím w ..tak potom co ho pustím jdu este par metru .. neda se stim hrat :( predem diky

  2. #2

    Re: problemy s chůzí

    Me to ale taky nekdy blbe.Chodim furt a kdys pustim klavesnici tak nic a du dal.Stava se mi to hlavne na DR.Vetsinou pomuze restartovat pocitac
    *DEAD* Susen: LUCCA DEJ MI UNBAN NEBO TI DA BRATR BAN

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    173

    Re: problemy s chůzí

    Skus si reinstal cs,mne to pomohlo.

  4. #4
    DVOUOKEJ (O_O) ZOY
    Guest

    Re: problemy s chůzí

    koupil sem kvuly tomu novou klavesnici a pread ... reinstalnul sem asi 5x csko a nic a kompa sem restartnul asi 15x a take nic :( som v koncoch :( bez cska to asi nedam :( :D

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Mlady buddha
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    70

    Re: problemy s chůzí

    Jak rika safari , poradne vyrvi vsechny tlacitka a vycisti klavesnici. (nezapomen dat tlacitka zpet! :D) a napis , jak si dopad.
    MUHEHE.OWNAGE!

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: problemy s chůzí

    Citovat Původně založeno DVOUOKEJ (O_O) ZOY Zobrazit příspěvky
    koupil sem kvuly tomu novou klavesnici a pread ... reinstalnul sem asi 5x csko a nic a kompa sem restartnul asi 15x a take nic :( som v koncoch :( bez cska to asi nedam :( :D
    laguje ti kamera?

  7. #7
    DVOUOKEJ (O_O) ZOY
    Guest

    Re: problemy s chůzí

    mam danou uplne novou klavesnici ! .... a tou to byt nemuze protoze na netbooku mi to de v poho i na te stare ... ale mam starsi pc no ...

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: problemy s chůzí

    Citovat Původně založeno DVOUOKEJ (O_O) ZOY Zobrazit příspěvky
    ale mam starsi pc no ...
    To je? Pod 800?

    EDIT: AJ keď slabší PC by sa skôr prejavil v sekaní a dlhom načítavaní, nie v hentom probléme.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: problemy s chůzí

    Ehm....no takže.
    1) pokud ujdeš jen kousek, je to normální. Pokud chceš zastavit hned, musíš krátce zmáčknout S. (tzn. držíš W, jdeš dopředu, pustíš a krátce zmáčkneš S a stojíš)
    2) pokud to je tak, že chvíli držíš W, pak pustíš a přesto jako bys ho pořád držel jdeš do předu, nemusíš restartovat počítač, ale napiš do konzole -forward

    Jinak to co už tady bylo napsaný, klávesnici vyčistit, jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý.
    To -forward by ale mělo fungovat, zkus to přinejhorším nabindovat na nějaké tlačítko, třeba to přibindovat k tomu S přes alias příkazy (neumim to popsat, je to na netu.) nebo na nějaký jiný normálně bind x -forward

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  10. #10

    Re: problemy s chůzí

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý
    To přesně mám v klávesnici v práci, dokonce pod stejnou klávesou. Je to neskutečně iritující a do kódu se mi sem tam zatoulá nějaké to písmewwwwwwnko navíc

  11. #11
    DVOUOKEJ (O_O) ZOY
    Guest

    Re: problemy s chůzí

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    2) pokud to je tak, že chvíli držíš W, pak pustíš a přesto jako bys ho pořád držel jdeš do předu, nemusíš restartovat počítač, ale napiš do konzole -forward

    Jinak to co už tady bylo napsaný, klávesnici vyčistit, jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý.
    To -forward by ale mělo fungovat, zkus to přinejhorším nabindovat na nějaké tlačítko, třeba to přibindovat k tomu S přes alias příkazy (neumim to popsat, je to na netu.) nebo na nějaký jiný normálně bind x -forward


    mám uplne novou klavesnici A tou to neni a forward nefacha :(

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: problemy s chůzí

    Tady pomůže snad jenom reinstall Windowsu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: problemy s chůzí

    A keď píšeš vo worde, tak to nerobí? Iba v csku? Neviem teda, ale postupoval by som asi takto: Iný config, Uninstall cska, prečistiť registry, install cska, až potom by som uvažoval nad winom. Neviem inak ako by mohol win ovplivňiť chôdzu v csku.

    Inak aký máš ten PC? Neodpovedal si mi na predošlý post.
    Naposledy upraveno Charon35; 13-12-11 v 14:56.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    DVOUOKEJ (O_O) ZOY
    Guest

    Re: problemy s chůzí

    uz se poresilo koupil sem si 3ti klavesnici a stou to jde uz ok takze prvni 2 odesly ..a ztoho 1 byla uplne nova :D nic du ji hodit na reklamacku .. diky :D

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: problemy s chůzí

    Pokud máš steam, může se stát že za chůze zmáčkneš "shift+tab" a hodí ti to steam menu, když ho vypneš, tak ti to bude ještě chvíli zaseknutě chodit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •