Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 53 z 53

Téma: Aim (dm ffa,mp)

  1. #46

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Někteří odborníci tu nepochopili, o co nám s Narutem jde. Není v mém zájmu tu vytvářet nějakou roztržku nebo něco tomu podobného, ale musím reagovat na některé z vás.

    Podľa mňa tu nejde ani tak o ten trojročný ban, ale o tú férovosť. No zase keby bol férový, tak by ste písali, že bývalého cheatera nechcete. Nepáči sa mi princíp klamstva, ale spravodlivosť sa v dnešnom svete nevypláca a hlavne nie je ocenená...
    Podle tebe se máme tedy vykašlat na veškerou slušnost, férovost, respekt a vše, co k tomu patří? Budeme si tu navzájem lhát, přetvařovat se a pomocí intrik získávat práva? Právě, že je ban již tři roky starý, nic by se nedělo. Ač Chaos o tom banu věděl, stejně do žádosti uvedl, že má čistý štít.

    Byl jsem tu já, dostal jsem práva, ale já jsem nezapl a ani na mém VID nebyla permica. Ale jsem tady díky své tvrdohlavosti a cílevědomosti, to samé platí u Chaosa, kromě té permy, ale taky je cílevědomý a spolehlivý. Já tomu co mi Chaos pověděl věřím. Když jste vzali do Admin Teamu mě, tak vemte i Chaosa. GL Chaosi držím ti palce.
    Jestliže by se zdejší systém přidělování práv ubíral směrem - Unihoc dostal práva, dostane je tím pádem každý druhý - kde bychom za pár měsíců byli?

    o čo vám ide ? neriešte minulosť, podľa čoho zase meníte názor na PROTI? po zistení že mal permu pred tromi rokmi ???? to je smiešne ako možte čumieť na minulosť nejakého hráča, keby to mal pred pár mesiacmi nepoviem, ale 3 dlhé roky je moc... reagujem len na to čo som sa dočítala, chaosa nepoznám, vy čo ste zmenili pro na proti na základe banu ktorý je starý 3 roky,tak si rozmýslite čo vlastne chcete a nemente názory zo dna na den po niečom čo ani tu nie je doležite ,keďže je to starý ban.
    Neřešíme tu žádnou minulost, ani neřešíme ban starý tři roky. O ban tu v žádném případě nejde. Jde nám o nynější chování. Kdyby tě v baru pozval nějaký galantní muž na drink, seznámili byste se a poté by ses dozvěděla, že většina, co ti o jeho životě napovídal, byla lež, co bys udělala? Zavolala bys mu další den? Nebo naopak bys to telefonní číslo smazala? (pro rozumbrady - berte tenhle příklad s rezervou a nechytejte se každého slova, díky)

    e. Seire, nevšiml jsem si, že jsi sem napsal, tak to tu máme dvakrát^^
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 10-07-15 v 15:30.

  2. #47
    Pokročilý člen Avatar uživatele CH.A.O.S
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    140

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Upřímě kluci?

    3,5 roku je dlouhá doba, bylo mi 13 let a csko byla prostě jen hra,hrával jsem to sotva 1 hodinu denně a to jsem byl rád. Během 3,5 roku se toho u mě stalo hrozně moc-byl jsem v nemocnici, přestěhoval jsem se, změnil školu, opustil mě bratr i notebook jsme dostal nový a hrál jsem i na Kotelně i na GS. Vím, že vám jde o férovost a věřtě, že já férový jsem. Ať se vám to chce nebo nechce věřit, o tom banu bych vám klidně napsal, kdybych si na něj vzpoměl,protože 3,5 roku je v "týnežrovském" věku hodně. Je mi 16, změnil jsem se hodně, ale abyste řešili, zda jsem či nejsem férový jen z prosté zapomnětlivosti mi přijde divný. Vím, jaké jsou podmínky o přijetí do AT a věřte, že si opravdu moc přeju v něm být.Vím, že lhát by mi bylo k ničemu, a proto to nedělám.

    E: Zajiamo by mě, jestli kdyby ten ban byl starý třeba i 20 let, znamenalo by to, že ten kluk už má u vás v AT dveře zavřené?
    Naposledy upraveno CH.A.O.S; 10-07-15 v 18:15.





  3. #48
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    No jakože ho dostal před 3 roky, to je pravda, dlouhá doba. Ale výjimka pro AIM servery tu ještě žádná nebyla a podle mě ani nebude. O tom cheatování sem také netušila, takže je mi líto, ale musím být PROTI.
    Prostě dala se nějaká výjimka už adminovi na JB (fun mod) a ještě do teď to mnozí admini nerozdejchali, takže pochybuju, že by toto prošlo.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Citovat Původně založeno CH.A.O.S Zobrazit příspěvky
    3,5 roku je dlouhá doba, bylo mi 13 let a csko byla prostě jen hra,hrával jsem to sotva 1 hodinu denně a to jsem byl rád. Během 3,5 roku se toho u mě stalo hrozně moc-byl jsem v nemocnici, přestěhoval jsem se, změnil školu, opustil mě bratr i notebook jsme dostal nový a hrál jsem i na Kotelně i na GS. Vím, že vám jde o férovost a věřtě, že já férový jsem. Ať se vám to chce nebo nechce věřit, o tom banu bych vám klidně napsal, kdybych si na něj vzpoměl,protože 3,5 roku je v "týnežrovském" věku hodně. Je mi 16, změnil jsem se hodně, ale abyste řešili, zda jsem či nejsem férový jen z prosté zapomnětlivosti mi přijde divný. Vím, jaké jsou podmínky o přijetí do AT a věřte, že si opravdu moc přeju v něm být.Vím, že lhát by mi bylo k ničemu, a proto to nedělám.
    Je mi to líto, ale timhle sis pohřbil celou žádost.

    Takže takhle: Ve chvíli, kdy tě Does upozornil, že máš ban si reagoval "O banu vím, ale...", to neni reakce údivu, ale naprosto jasnýho vědomí, že tam ten ban je. Ve chvíli, kdy zjistíš, že ta skutečnost je klíčová otočíš na "nepamatuju se, jsou to tři a půl roku zpátky."

    Za další: V minulé žádosti, kterou jsi vytvořil 30. 3. 2014, což je před více jak rokem, opět uvádíš "Neměl bych mít ani jeden ban" - ani tam si nepamatuješ, co si dělal před pouhýma dvěma lety? Jak dlouhou máš paměť? Já si pamatuju, že jsem zkoušel cheaty před devíti lety, ty si nepamatuješ ban na stejnym portále po dvou?

    Nemluvě o tom, že sis tam přetvořil VALVE na STEAM a další věci, což o tvé férovosti úplně nevypovídá.

    Takže promiň, těch podvodů už je trošku moc.

  5. #50

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Citovat Původně založeno 'Seiter Zobrazit příspěvky
    Je mi to líto, ale timhle sis pohřbil celou žádost.

    Takže takhle: Ve chvíli, kdy tě Does upozornil, že máš ban si reagoval "O banu vím, ale...", to neni reakce údivu, ale naprosto jasnýho vědomí, že tam ten ban je. Ve chvíli, kdy zjistíš, že ta skutečnost je klíčová otočíš na "nepamatuju se, jsou to tři a půl roku zpátky."

    Za další: V minulé žádosti, kterou jsi vytvořil 30. 3. 2014, což je před více jak rokem, opět uvádíš "Neměl bych mít ani jeden ban" - ani tam si nepamatuješ, co si dělal před pouhýma dvěma lety? Jak dlouhou máš paměť? Já si pamatuju, že jsem zkoušel cheaty před devíti lety, ty si nepamatuješ ban na stejnym portále po dvou?

    Nemluvě o tom, že sis tam přetvořil VALVE na STEAM a další věci, což o tvé férovosti úplně nevypovídá.

    Takže promiň, těch podvodů už je trošku moc.
    Škoda, že tu ten Seiter furt smrdí a napíše to vždy přede mnou. Ještě jsem trochu váhal nad tvojí osobností, ale tím, co si napsal, si mě utvrdil v mém, teď už jasném, proti. Snažíš se to nějak vysvětlit, ale zamotáváš se do toho bohužel víc a víc, což ti jen škodí. Jestli ti mohu poradit, nech se tu vyjádřit už pouze jen náboráře s konečným verdiktem.

    e.

    E: Zajiamo by mě, jestli kdyby ten ban byl starý třeba i 20 let, znamenalo by to, že ten kluk už má u vás v AT dveře zavřené?
    Nemusím odpovídat, stačí citovat Seitera, ten to napsal přesně:
    My nemáme nic proti tomu, že cheatoval před třemi lety, já sám jsem zastáncem 'druhé šance', už si to vyžral, je to za ním, nezajímá mě důvod cheatingu a nenapadá mě žádný, který by to ospravedlňoval, i kdyby cheatoval někdo jiný, ale ok, dá se to překousnout. Co mně osobně vadí je, že přijde a suverénně napíše 'žádný ban za kody' a klidně by tu z nás dělal debily tak dlouho, dokud by na to někdo (v tomto případě Does) nepřišel. Takže tu nejde o nějakou minulost, ale o současný chování a postoj k problému.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 10-07-15 v 19:48.

  6. #51
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Udělejte POSLEDNÍ výjimku při vybírání hráčů s minulostí.
    Poslední výjimku? Co to znamená? Spíš jsi myslel první výjimku, která by se navíc řešila do konce existence portálu.

    Ať už jde o zamlčení cheatingu, cheating nebo současnou obhajobu, tak bych řekl, že přijetí žadatele nebude tou šťastnou volbou. Takže za mě ne.

  7. #52

    Odpověď: Aim (dm ffa,mp)

    Byl jsem poprošen citovat tuto zprávu..

    Citovat Původně založeno DiEAcE
    Nazdar zabijaku,

    nechci a nebudu se nikoho zastavat, je to pouze muj osobni NAZOR! Pisu ti, protoze mas posledni prispevek v topicu chaose.

    Poznam ho dlouho, casto spolu volame, hrajem gedry apod. a udivuje me, ze si tady lidi najdou cokoliv, aby ty prava nekdo nedostal. Zase chapu, ze by se k tomu mel postavit trochu zodpovedneji jako chlap, ale rekni si to takhle.

    Hledame pohodoveho cloveka do at, ktery ma vse od brainu az nevim kde a bezpecne zabanuje hrace. On splnuje vse, az na nejaky blby ban pred lety.. Jsme jenom lidi a v jeho prechodovem veku verim, ze uz dospel a vice si uvedomuje zavaznost svych cinu.

    Jeho vlastnosti:

    Brain ma, umi se uz chovat, vek taktez ma, predevsim je aktivni a hlasi o 106! To je ten clovek, ktereho hledame!

    A nezajima me, ze mel pred par lety ban.. zmenil se a ukazal, ze je daleko rozumejsi a ze ma na to jit k nam do AT, z kama jej popr muzeme vyhodit, tak proc to nezkusit, at vsem ukaze sve kvality?

    Kdybys byl tak hodny a napsal to i do jeho zadosti za me, at se nad tim lide trochu zamysli a popremysli nad tim.

    Tot asi vse, diky za precteni a at se Vam vsem dari :-).

    DiE.


    Jen jsem se k tomu chtel vyjadrit takhle, protoze nemam prava do zadosti.

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Aim (dm ffa,mp)

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •