Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 46

Téma: StíŽnost na admina

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Exclamation StíŽnost na admina

    Cht2l bych nahlásit admina Nemý plač který mě dneska zabanoval na jeden den kvůli tomu že sem psal že někdo kempí nebo že je lama :DDD to jako nemůžu apsat stylerovi na furienech že je lama ???? kde sme??? Důvod banu mi apíše ať si jdu provokovat někde jinde. nechápu proč kotelna bere mezi admini taková děcka... víte vůbec že cs 1.6 je od 16.... Vadí mi že lamy jako je styler mají protekci... něco s tím udělejte... včera sem dostal ban na + hod za kemp :DD a styler nic :D a kempil jak kok.t.... Jestli to nevyřešíte tak já šikanu budu řešit po svým... a to se idee nebude líbit...
    Děkuju

  2. #2

    Odpověď: StíŽnost na admina

    :D si hrozne smiešny, prideš tam jak najvetši panko a začneš pisať uplne sračky na všetkych+ten tvoj minuly ban od chambera to nemam slov hh. Proti UB.

    E:Ešte o tej šikane- To ako fakt ?Provokuješ tak trp zato .
    Naposledy upraveno Del!k98; 24-05-15 v 11:28.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: StíŽnost na admina

    http://csko.cz/chatlog/show?from=24-...indForm-submit

    Chatlog za dnes kazda druha veta vyplakavas ze sa kempi, nadavas na hracov a provokujes ma a inych adminov ze nadrzujeme stylerovi a podobnym hracom. Dostal si jeden ban za kemp a odvtedy si myslis ze si sikanovany. Really? A ty nadavas za kemp kazdemu kto ta zabije lebo si zastane aby strielal... Trochu sa zamysli nad sebou a hlavne prestan pisat sracky ze zvyhodnujeme inych hracov.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Dobře :DDD a kde je napsaný že nesmím jak vy říkáte provokovat ???

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Re: StíŽnost na admina

    Jako to je zakázaný hráčum psat že jsou lamy když sou ??? Nebo napsat kemperovi že je kempa ??? vy ste směšní...
    Naposledy upraveno sluna15; 24-05-15 v 11:39.

  6. #6

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Citovat Původně založeno sluna15 Zobrazit příspěvky
    Cht2l bych nahlásit admina Nemý plač který mě dneska zabanoval na jeden den kvůli tomu že sem psal že někdo kempí nebo že je lama :DDD to jako nemůžu apsat stylerovi na furienech že je lama ???? kde sme??? Důvod banu mi apíše ať si jdu provokovat někde jinde. nechápu proč kotelna bere mezi admini taková děcka... víte vůbec že cs 1.6 je od 16.... Vadí mi že lamy jako je styler mají protekci... něco s tím udělejte... včera sem dostal ban na + hod za kemp :DD a styler nic :D a kempil jak kok.t.... Jestli to nevyřešíte tak já šikanu budu řešit po svým... a to se idee nebude líbit...
    Děkuju

    Mal som tú česť ťa párkrát stretnúť na furiene, liezol si mi na nervy, neustále si písal sračky, že niekto kempí, keď už ťa mal každý v prdeli a nereagoval na tvoje srance, tak si ho musel začať provokovať viz príklad s terou Furien 2 21-05-2015 18:50:05 VALVE_0:0:2091741694 46.33.96.13 ^^OMG terezcicka posli mi kundu na fb. Momentálne mi ten dôvod banu trochu nesedí, pretože si si len párkrát podrýpol, riešil by som to skôr mute/kick. Ale k demencii by som sa priklonil, pretože je choré písať vkuse "kemp/kkt/lowka".
    Naposledy upraveno Darongodx; 24-05-15 v 12:14.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Re: StíŽnost na admina

    Dobře to sem ale terezčičce apsal ze srandy, a to sem ji neznal ale tak neva :D

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Teď sem prostě dostal ale ban neprávem... to jako kvůli zakomplexovanému decku nemůžu hrát....napiš co sem tak udělal co je v rozporu proti pravidlům.....dneska!!!!!!

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: StíŽnost na admina

    jediný zakomplexovaný si tu ty.. ukludni sa a vydrž deň.. ak to bude pokračovať, dĺžky tvojich banov sa budú len predlžovať, tak popremyslaj nad sebou a tvojim spravanim a nespravaj sa jak idiot
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: StíŽnost na admina

    Uz vcera si provokoval, nechal som to tak. Dnes zase prides na server a ako najvacsi pan zacnes provokovat a okrem toho na kazdeho druheho hraca nadavas. To je to co si urobil. Jeden takyban si uz v minulosti aj dostal..
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: StíŽnost na admina

    To nemá cenu.... chci nahlásit admina a řeší to se mnou ten samej admin... jebat toto.... seru na to den vydržím a budu se snažit teda klidnit....

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Neviem co to tu skusas...ban na mieste..

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Keď to tvoja psychika nevie zvládnuť tak to nehraj. Buď rád že len na deň si dostal.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    89

    Re: Odpověď: StíŽnost na admina

    Citovat Původně založeno sluna15 Zobrazit příspěvky
    To nemá cenu.... chci nahlásit admina a řeší to se mnou ten samej admin... jebat toto.... seru na to den vydržím a budu se snažit teda klidnit....
    spíš by si měl být rád že se ktomu i vyjádří admin kterýho se to týká a neřeší to někdo kdo o tom nic neví.

    A myslím si že by si měl být rád že na tomto portálu je admin team tolerantní být to někde jinde měl by si prodloužení banu + ban i na foro za to vyjadřování zde.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    39

    Odpověď: StíŽnost na admina

    Lol teď mi na fb psal kamoš... swede fine... a připoměl mi jak nemý plač mu dal ban na hoďku kvůli tomu že mu styler napsal že mu má dat ban... přitom styler jen dostával tak si postěžoval a jelikož mu pan nemý plač nadržuje tak nás pobanoval.... že tomuto kidovi dají práva...já u toho byl styler mu do chatu napsal ať zabanuje mě a fineho tak nezkoušej nic..... !!!! toto si líbit nenechám... v realitě bych nemýho plače profackoval... přes net frajera dělá a myslí si že je něco víc.... že může banovat jen když mu to kamoš řekne :DDD toto je moc
    Naposledy upraveno sluna15; 24-05-15 v 16:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •