Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: AIM/ stačilo by len CTF

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    17

    AIM/ stačilo by len CTF

    Zdravím,

    Niečo o mne:

    volám sa Vasil, je mi 18 rokov, som z veľkého Lipníka, študujem elektrotechniku, rád športujem- hlavne cyklistika,..
    CSko hrávam už odmalička

    Podmienky:

    - mám original hru- STEAM_0:0:33924670 ,na steamu Smajlik SK
    - hrajem aktivne tieto servery: CTF- http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=2971838 DM- http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=2938802 , hravam aj iné, ale tieto hrávam najćastejśie.
    - čisty register :D - bany,.. na žiadnom servery nemam, nikdy som nepoužíval cheaty.
    - cheaterov väćšinou hlásim cez príkach /cheater, alebo napišem niektorému z admin teamu povečšine cez steam- klimaxer, dhaaqu alebo klokanovy. točit dema viem,.. len poväčšine som lenivý a nepridávam ich na web :)

    Preeečo práve ja? :D

    - mohol by som vám pomôcť s prestavbou niektorých máp, pre lepšiu hratelnosť,...
    - admin skúsenosti mám :)
    - hrávam ctf často (prednedávnom som mal len problém z nickom, ak som sa chcel pripojiť na server (môj nick bol zarezervovaný)) a klimaxerovy sa nechce na server chodiť, ak ma tam niekto cheaty :D

    moja nevyhoda:

    nenahlasujem cheaterov na web :D ale keby že budem mať práva, tak sa posnažím dávať dema na web.

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    CTF je hlidany si myslim dobre. At uz ja, klimax, Flop a dalsi. Z hry znam. Prava ne.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    Čau,zbezne som si kukol tvoj chatlog a nic moc. -
    - nehlasis cheaterov na forum,mohol by si zacat
    Urcite mas 18?
    Kde si delal admina?

    Kdyz tak pridej si me na steamu a nahlašuj,at vím že tie cheaty poznáš.

    Potom editnem. Ani pro ani proti

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    17

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    admina som robil na svojích serveroch aj na iných, názvy si už nepämetám, kedže tomu bolo už dávnejšie. Určite mám 18 kedže o rok maturujem :) len tých cheaterov nehlásim na fórum, väčšinou cez príkaz/ odpíšem niekomu.
    Práva ani tak by som nechcel, chcel by som hlavne zmeniť mapy na ctf, pre lepšiu hratelnosť,...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    1) Aby jsi navrhl změnu map na CTF, na to nepotřebuješ práva.

    2) Admina si dělal na tvých serverech a nepamatuješ si jejich názvy? Aby sis třeba za 5 let pamatoval na jakou jsi vůbec chodil školu...

    3) Z Kotelny tě znám, ale nikdy jsem si nevšiml nějaký zvýšené aktivity co se týká hlášení cheaterů, atd.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: AIM/ stačilo by len CTF

    Poprosím adminov aby sa vyjadrili k tomu či im niečo hlásil...7 príspevok na fóre, žiadne hlásenia na fóre Nenašiel som o tebe ani zmienku ze si bol na nejakom servery admin + poprosím názvy tvojich serverov... zatial proti

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    Mozem potvrdit ze nieco mi nahlasil

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    Citovat Původně založeno Smajlos Zobrazit příspěvky
    admina som robil na svojích serveroch aj na iných, názvy si už nepämetám, kedže tomu bolo už dávnejšie. Určite mám 18 kedže o rok maturujem :) len tých cheaterov nehlásim na fórum, väčšinou cez príkaz/ odpíšem niekomu.
    Práva ani tak by som nechcel, chcel by som hlavne zmeniť mapy na ctf, pre lepšiu hratelnosť,...
    ty ani nevies co chces , prava by si nechcel len by si chcel zmenit mapy....
    Adminom si bol na vlastnom servery ale nevies ako sa volal ...
    Proste tu sa mi zastavi rozum celkovo ...
    Rovno lock - taketo ziadosti tu nemaju co robit
    Naposledy upraveno Byznis; 17-06-15 v 17:14.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    17

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    názov servera kde som robil admina- gaming.eu a ešte na jednom, ale ten už dlho nebeží, takže na názov som už zabudol.
    vyššie som ti uviedol kde som robil admina, ten server už neexistuje kedže server sa predal a novy správca ho už podporovať nechcel.
    len trošku nechápem, prečo potrebujete vedieť, "kde som mal prax", kedže viem upravovať pluginy, a mnoho dalšich veci do cska, myslite si že neviem natočiť demo? alebo dať kick, slap,...?
    Byznis- Proste tu sa mi zastavi rozum celkovo - možno keby som mal také starosti ako ty, tak by som si zväčša takéto zbytočnosti pamätal :)

    práva- ak chcete, aby vám niekto pomohol v zlepšení hratelnosti servera a dokonca zadarmo, tak my dajte, ak si myslíte že je to zbytočnosť, možete to lockúť.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: AIM/ stačilo by len CTF

    Môžem sa opýtať ako dlho teda od kedy tu hrávaš ?

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    17

    Odpověď: AIM/ stačilo by len CTF

    Dátum registrácie na tejto stránke mám od 01-09-14 a servery na csko.cz hrávam približne asi 3 roky.
    Hrávam hlavne vo voľnom čase, takže nieje to každý deň rovnako, niekedy ctf hrávam pár hodin, niekedy sa 2-3 dni nepripojím.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: AIM/ stačilo by len CTF

    Neaktivita na fóre, v hre si síce aktívny ale je to mesiac od založenia žiadosti a na fóre nemáš nahlásené nič a len 1 admin potvrdil že si mu niečo nahlásil. PROTI.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •