Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 40

Téma: Václav Havel

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Re: Václav Havel

    venny : já vím že ten človek který tu skupinu založil chtěl vědět kolik lidí o něm nic neví -fotka + datumy- a kolik se tam těch blbů přidá ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Václav Havel

    Jsem si mohl přečíst co si k tomu napsal to je jedno podstata je stejná
    #ego #boost

  3. #18
    Petrousek789
    Guest


    10 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Člověk, který říkal, že chce lásku a pravdu a přitom podporoval bombardování a zabíjení lidí v Jugoslávii si nezaslouží úctu ani čestnou památku. Ještě způsobil rozpad Československa. Vy děti co tady píšete R.I.P se koukejte honem rychle probrat, ještě jste v té době nebyly na světě a nevěděly kdo to byl. Většina z vás píše R.I.P :( jen proto, aby zapadli mezi ostatní neznalce. Co vy o tom víte? Že vám támhle někdo nakecal o něm tohle, tohle a tohle neznamená, že to bude pravda. Zatímco jeho žena Olga, která ho celý život podporovala umírala na rakovinu, tak on se pelešil s Dášou, chudák Olga. Děti, děti, děti nevěřte všemu co se říká. No dál už rozepínat nebudu, dětské kecy "osvoboditel", můj názor na něj je pořád stejný, byl to zmetek a konečně se smaží v pekle a jsem za to rád! Vy jste typičtí Češi, věříte všemu co vám nakecají, tak klidně si věřte tomu co vám rodiče a jiní nakecali. Svůj názor nezměním.
    Naposledy upraveno Petrousek789; 19-12-11 v 18:33.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Místo Václava Havla měl být prezident Alexander Dubček.. a bylo by to i lepší.
    Naposledy upraveno Lynviy; 19-12-11 v 18:45.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Že bych tu nebyl jedinej s takovým názorem? Jsem rád..
    #ego #boost

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno Petrousek789 Zobrazit příspěvky
    Člověk, který říkal, že chce lásku a pravdu a přitom podporoval bombardování a zabíjení lidí v Jugoslávii si nezaslouží úctu ani čestnou památku. Ještě způsobil rozpad Československa. Vy děti co tady píšete R.I.P se koukejte honem rychle probrat, ještě jste v té době nebyly na světě a nevěděly kdo to byl. Většina z vás píše R.I.P :( jen proto, aby zapadli mezi ostatní neznalce. Co vy o tom víte? Že vám támhle někdo nakecal o něm tohle, tohle a tohle neznamená, že to bude pravda. Zatímco jeho žena Olga, která ho celý život podporovala umírala na rakovinu, tak on se pelešil s Dášou, chudák Olga. Děti, děti, děti nevěřte všemu co se říká. No dál už rozepínat nebudu, dětské kecy "osvoboditel", můj názor na něj je pořád stejný, byl to zmetek a konečně se smaží v pekle a jsem za to rád! Vy jste typičtí Češi, věříte všemu co vám nakecají, tak klidně si věřte tomu co vám rodiče a jiní nakecali. Svůj názor nezměním.
    Jasne, vykašľal sa napr. na Dubnicu nad Váhom. Celú zbrojárku presťahoval do čiech, kde sa doteraz vyrábajú zbrane, kdežto v Dubnici je ...prd. A rozpad ČSSR...no koment. Ale ako som písal, nebyť tých čo vtedy vládli (čiže aj on), mohlo to dopadnúť ako v Juhoslávií a teraz sme nemuseli hrať na CZ-SK serveroch, ale zbierať míny po záhradách. Čiže všetko má plus aj mínus. Nikto nie je dokonalý. Ale tvoj názor ti neberiem, len si nemysli, že všetci tu majú 15. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    3 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Slovenský ega by se posraly, kdyby měly žít v jednom státě s kapitánským můstkem v Praze. Ten vypatlanej idiot nahoře, kterej mi ani nestojí za QUOTE, napíše hovadinu, že on mohl za rozpad Československa. Ty idiote, on byl proti, ale vůle (speciálně na straně slováků) byla jiná. Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.
    Naposledy upraveno VINCE C.; 20-12-11 v 03:53.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.
    Asi tak. Teraz už každý pindá na svojich. Už sa nedá "vyhovárať" na Druhých (aj keď blbci si cestu nájdu vždy). Každý si sereme už do vlastného ak to tak môžem napísať. :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #24
    Petrousek789
    Guest


    4 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Slovenský ega by se posraly, kdyby měly žít v jednom státě s kapitánským můstkem v Praze. Ten vypatlanej idiot nahoře, kterej mi ani nestojí za QUOTE, napíše hovadinu, že on mohl za rozpad Československa. Ty idiote, on byl proti, ale vůle (speciálně na straně slováků) byla jiná. Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.
    Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".

  10. #25


    3 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel


  11. #26
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno Petrousek789 Zobrazit příspěvky
    Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".
    Hlavne, že ty si pritom bol a más všetko z prvej ruky.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    To snad nemyslíš vážně...tohle téma bylo založený kvůli něčemu,nebo spíš někomu jinému a to co tady píšeš ty,to jen ukazuje,jaké mezery v dějinách máš,takže raději mlč než si něco napíšeš,nebo spíš třeba ti pomůže wikipedie,kde si můžeš ověřit dějiny...jak někdo může napsat,že mohl za rozpad Československa...Takže dle mě jsi bud komunista,nebo ti tohle řekli doma nebo někde a ty bez ověření tu píšeš tyhle věci...
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno Petrousek789 Zobrazit příspěvky
    Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".
    Kolik ti je let, ty hromado sraček? Je vidět, že o historii nevíš vůbec nic. Odhaduju, že ti je tak 16-17, a právě ti do palice stouplo, že jsi spolknul všechnu moudrost světa (nejspíš po přečtení nějakýho stupidního blogu, kde ti někdo nakukal tuhle blbost). Jelikož jsi ještě retardovanej pubescentní beďar, tak mi nestojíš za nějakou širší argumentaci. GTFO.


    Jako bonus tady mám program přímo pro tebe:
    Naposledy upraveno VINCE C.; 20-12-11 v 20:03.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  14. #29


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    e-e-e STOP IT! Politiku sem netahejte! Můžete vyjádřit soustrast (proto tu zřejmě vzniklo toto vlákno), ale politické názory si nechte laskavě pro sebe.

    Uvědomte si, že tenhle server je přeplněný nezletilýma, co místo učení do školy radějii paří CSko, takže v této sociálně různorodé skupině vede zákonitě každá zmínka o politice k flame.

    I mě je jasné, že člověk, co v dnešních dnech napíše o Havlovi, že si nezaslouží úctu, to nemá v hlavě v pořádku. Ale nesnažte se vychovávat, natož urážet, ty, co si o Havlovi myslí své - jejich pozice je pravdědpodobně jen otázkou společenského protestu, vlivu rodičů, osobní nevyzrálosti, či módním postojem; pokud se jejich smýšlení postavíte, budou je hájit i kdyby jste je argumentačně zadupali do země.

    Debaty o politice patří do hospody, k pivu, vínu, borovičke. Ne nadarmo je volební právo až od 18 let.

  15. #30
    Petrousek789
    Guest


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Václav Havel

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Kolik ti je let, ty hromado sraček? Je vidět, že o historii nevíš vůbec nic. Odhaduju, že ti je tak 16-17, a právě ti do palice stouplo, že jsi spolknul všechnu moudrost světa (nejspíš po přečtení nějakýho stupidního blogu, kde ti někdo nakukal tuhle blbost). Jelikož jsi ještě retardovanej pubescentní beďar, tak mi nestojíš za nějakou širší argumentaci. GTFO.


    Jako bonus tady mám program přímo pro tebe:
    Koukej se uklidnit chlapečku a přestaň trapčit s nějakýma kid odkazy, které ti poslali kamarádi. Koukám, že jsi ještě nezmoudřil ty 15tiletý chlapečku, laskavě se tak přestaň vyjadřovat, když o tom nic nevíš a přestaň tu retardovaně ze sebe dělat pokrytce... O historii vím víc než ty, fajn možná měl nějaké své dobré schránky ale každý chytrý člověk ví, že měl převahu špatných stránek. Tím, že se tady do mě pouštíš s nadávkami akorát dokazuje, že já mám pravdu a ty nejsi schopen si to přiznat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •