Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: FragShow z DMFFAONLYHS

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele WASD
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    ALL DM
    Příspěvky
    27


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    FragShow z DMFFAONLYHS

    Dobrý den,

    zdravím Vás komunito csko.cz. Udělal jsem pár FragShow (2). Chtěl bych poprosit hodnocení. Vše se událo na DeathMatch FFA ONLY HS.
    FragShow1 - https://www.youtube.com/watch?v=4Ui1w4RkCfI
    FragShow2 - https://www.youtube.com/watch?v=BlA7RAR9mw0

    Díky.

  2. #2


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    - boti
    - edit
    - skill
    + podařilo se ti to hodit na yt.. ikdyž v tomhle případě bych to bral jako mínus.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: FragShow z DMFFAONLYHS

    Chcelo by to nieco na ozivenie... Mozno zivych hracov?
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    Nic moc kamaráde.Takže za
    1.Je to moc krátké
    2.Přes tu fialovou nic nevidím
    3.chtělo by to pravé hráče
    Jinak pokračuj nechci tě od toho odradit ale chtělo by to doladit no.Jinak ta muzika z prvního videa k tomu ujde.

  5. #5


    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    Nechápem jak si to mohol natočiť s botmi :D :D
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Nechápem jak si to mohol natočiť s botmi :D :D
    Ahoj, na tom nic není. Zapneš hru (ikonka Counter-Strike, je tam taková bílá figurka na černém kruhu), pokud máš hru v češtině, tak klikni na Nová hra, pokud v angličtině tak na New game. Potom klikneš na políčka s mapami, vybereš požadovanou mapu, pak klikneš na druhou záložku, tam najdeš nastavení hry. Nastavíš si ji jak chceš, dokonce si tam můžeš vybrat povolené zbraně, to uděláš tak, když srolluješ (to co děláš při prohlížení fotky své tlusté matky, když chceš vidět i druhou pulku obličeje) na spodek tabulky a zaklikáš jaké chceš. Potom dáš Start game nebo spustit hru. Pomocí ENTERu se proklikneš na výběr týmu, vyber si jaký chceš. Dále si mužeš vybrat vzhled postavičky. I zde ti svěřím důvěru a dám ti možnost vlastního výběru. Po vybrání postavičky se spawneš (objevíš) na spawnu (objevišti?!). Teď přichztí ta kritická chvíle - přidání botů (né že si půjdeš na chodbu pro nějakou obuv...). Zmáčkneš na klávesnici písmenko H. Na pravé straně monitoru (monitor=to co ti bliká před očima) ti vyskočí tabulka. Klikneš na nastavení hry, pak přidat boty, vyber si tým a opakuj, dokud nebudeš spokojený. Potom zmáčkní klávesu pod klávesou ESC, vyskočí ti velká tabulka (konzole). Dolů do ní napíšeš: "record demo". Až budeš mít dostatečné množství materiálu napíšeš do konzole "stop". Aby toho nebylo dnes na tebe moc, pokračovat budeme příště.

    Je zde ještě jedna možnost: do konzole napíšeš "connect csko.cz:27055" a počkáš dokud na serveru nebudou žádní hráči, pak napíšeš do chatu (písmeno T) addbot a je to! Dále jen opakuješ příkaz do konzole recored demo...
    Doufám, že teď už to chápeš :)

    #refresh
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 08-07-15 v 20:36.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #7


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Ahoj, na tom nic není. Zapneš hru (ikonka Counter-Strike, je tam taková bílá figurka na černém kruhu), pokud máš hru v češtině, tak klikni na Nová hra, pokud v angličtině tak na New game. Potom klikneš na políčka s mapami, vybereš požadovanou mapu, pak klikneš na druhou záložku, tam najdeš nastavení hry. Nastavíš si ji jak chceš, dokonce si tam můžeš vybrat povolené zbraně, to uděláš tak, když srolluješ (to co děláš při prohlížení fotky své tlusté matky, když chceš vidět i druhou pulku obličeje) na spodek tabulky a zaklikáš jaké chceš. Potom dáš Start game nebo spustit hru. Pomocí ENTERu se proklikneš na výběr týmu, vyber si jaký chceš. Dále si mužeš vybrat vzhled postavičky. I zde ti svěřím důvěru a dám ti možnost vlastního výběru. Po vybrání postavičky se spawneš (objevíš) na spawnu (objevišti?!). Teď přichztí ta kritická chvíle - přidání botů (né že si půjdeš na chodbu pro nějakou obuv...). Zmáčkneš na klávesnici písmenko H. Na pravé straně monitoru (monitor=to co ti bliká před očima) ti vyskočí tabulka. Klikneš na nastavení hry, pak přidat boty, vyber si tým a opakuj, dokud nebudeš spokojený. Potom zmáčkní klávesu pod klávesou ESC, vyskočí ti velká tabulka (konzole). Dolů do ní napíšeš: "record demo". Až budeš mít dostatečné množství materiálu napíšeš do konzole "stop". Aby toho nebylo dnes na tebe moc, pokračovat budeme příště.

    Je zde ještě jedna možnost: do konzole napíšeš "connect csko.cz:27055" a počkáš dokud na serveru nebudou žádní hráči, pak napíšeš do chatu (písmeno T) addbot a je to! Dále jen opakuješ příkaz do konzole recored demo...
    Doufám, že teď už to chápeš :)

    #refresh
    Prepáč , ale nechápem :( napíšeš to jednoduchšie prosím ťa? ďakujem
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Orwow
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    35


    Odpověď: FragShow z DMFFAONLYHS

    Na mě to má moc Efektů.
    a jsou to fragy co by dal každej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •