Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Chci odebrat mapu de_wildlakof

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Zase jako jo.Nechal bych ji tam.

  2. #17

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Ano odoberte to už ma trochu serká :D ;)

  3. #18
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Rozhodně NERUŠIT , Grakon má pravdu :) a hlavně, Widlákof se nehraje tak často, a nemusis ji hrát, jsou tu 3 servery, byla by velka nahoda, kdyby tahle málo hrana mapa byla na tech dvou serverech, a pokud jo, tak jdi na fy :) , me nebavi spoustu map, aproto jdu jinam, a nemam zapotrebi zakládat tema na zrušení... kdyz vas Widlákof nebavi, tak ho nevotujte... furt lepsi Widlákof nez furt dokola dust,dust2,inferno,nuke,huntic,assault_lol

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    NERUŠIT snad jediná mapa kde se dobře dá expit Rambo a když si tak stěžujete na toho Ramba nebo ty co lezou po střeše tak to udělejte taky a hotovo :D nemusíte furt hrát jedny a ty samý postavy typu : Rush, Comm, Spp, FS apod. S rambem tam má i malý lvl šanci zabít ten 100+ lvl.Podle mě jedna z nej map na CoD :D

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Citovat Původně založeno Martin_V Zobrazit příspěvky
    Rozhodně NERUŠIT , Grakon má pravdu :) a hlavně, Widlákof se nehraje tak často, a nemusis ji hrát, jsou tu 3 servery, byla by velka nahoda, kdyby tahle málo hrana mapa byla na tech dvou serverech, a pokud jo, tak jdi na fy :) , me nebavi spoustu map, aproto jdu jinam, a nemam zapotrebi zakládat tema na zrušení... kdyz vas Widlákof nebavi, tak ho nevotujte... furt lepsi Widlákof nez furt dokola dust,dust2,inferno,nuke,huntic,assault_lol
    Tohle je zlatá pravda.Všichni votujou jen pitomý dust.Sakra já si chci zahrát oilrig tak poprosím do chatu at votujou oilrig někteří normální lidi votujou oilrig nebo při nejlepším něco jiného než dust ale ostatní hráči furt dust,dust2,dust,dust2,dust,dust2 a pořááááád dokola -_-

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Je to jen jedna mapa, u které se právě tohle může dělat. To ti tak ta jedna mapa mezi desítkami dalšími vadí? To chceš jen stereotypně běhat po mapě jako bot? Neříkej mi, že bys někdy nechtěl trochu změnit herní styl. Je to jen jedna mapa, u které se můžeš odpoutat od stereotypu.
    Naprostá pravda, mě Widlakof dřív štval, ale teď mě i baví. A ať si lidi nestěžují, že tam lezou na střechy atd. Dělá se to všude. Třeba na de_nuke za T furt někdo kempí na střeše k T spawně. a o cs_assault_lol za ct ani nemluvě.
    Na widlakofu se i každej může dostat na střechu s jakkoukoliv classou, stačí mít ninja notes nebo i jakkoukoliv classu s dobrou kondicí a dostane se tam. A pokud jim vadí, tak mají další dva servery, na které můžou přejít na tu chvíli a hrát tam.
    Já taky nemám rád fy mapy, a proto je nehraju, ale nepíšu, aby je zrušili. :)

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Naprostá pravda, mě Widlakof dřív štval, ale teď mě i baví. A ať si lidi nestěžují, že tam lezou na střechy atd. Dělá se to všude. Třeba na de_nuke za T furt někdo kempí na střeše k T spawně. a o cs_assault_lol za ct ani nemluvě.
    Na widlakofu se i každej může dostat na střechu s jakkoukoliv classou, stačí mít ninja notes nebo i jakkoukoliv classu s dobrou kondicí a dostane se tam. A pokud jim vadí, tak mají další dva servery, na které můžou přejít na tu chvíli a hrát tam.
    Já taky nemám rád fy mapy, a proto je nehraju, ale nepíšu, aby je zrušili. :)
    Radare.. presne tak.. nikdo by to nerekl lip.. :)
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  8. #23
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Widlakof je mapa delana tak, aby se na ty strechy lezlo. Dostane se tam kazdej, i bez itemu a skillu a buhvi ceho, co si expite.

  9. #24

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Ta mapa je skvělá, rád se tam expím s commandem v kanálech a střechy neřeším... takže nechat

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Já ji hrál včera za T a byl jsem v kanálech, potom jako CT na střechách a neodebírat prosím
    Class:Rabo s itemem AWP
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    NERUŠIŤ

    dôvody? viz. Kocourek, Granko, apatch a pod.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Už tu bylo víc threadů o zrušení, ale moc úspěchů to nemělo. Tahle mapa je mezi hráčema na serveru hodně oblíbená.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele resqu
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    17

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Proti

  14. #29
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Hele řeknu to takhle :D Máš 3 servery COD:MW a že bude na všech třech serverech mapa widlakof je 0.0001% Když je widlakof na jednom serveru, tak si myslím, že není zas takový problém se přepojit na jiný :D

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Chci odebrat mapu de_wildlakof

    Uz len veta... sme traja dole a 20 skacu po strechach znamena ze sa ta mapa 20 paci a trom nie...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •