Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: Stížnost na admina Pat

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno 'Seiter Zobrazit příspěvky
    Proč by ne? Můžeš se soudit klidně o stovku. Pokud bude mít důkazy (výpis z účtu atd.) tak neni nejmenší problém. Plus bych k tomu přidal trestní oznámení kvůli § 353 Nebezpečné vyhrožování
    (1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok

    Přičti k tomu náklady na zastupování, odměnu soudu a z 500 máš 5000.
    Neviem ci aj v Cesku ale na Slovensku je pri kradezi/poskodeni majetku do vysky 266 eur cin klasifikovany ako priestupok a nie ako trestny cin. Tak isto zalovat za vyroky na facebooku je irelevantne lebo facebook neposkytuje osobne udaje a hocikto moze povedat, ze to niekto vytvoril profil s jeho menom a vydaval sa za neho. Takze toto co tu riesite je dost offtopic.

    Ja by som sa skor zameral na to, ze preco clovek, ktory ma vyjadrovanie jak traktorista - a to aj na serveroch - ma prava a este sa snazi predavat admin prava na nejakom fiktivnom serveri. A velmi by ma zaujimalo Patove vyjadrenie k tomuto.

  2. #17


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Co ? Facebook neposkytuje Osobne údaje ? Ten ti pošle vsetko co chceš boli toho plne správy ksmo
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    A to že to neni tr. čin mění na věci co? Akorát to nebude trestný čin podvodu a nebude to řešit trestní soud, ale bude to bezdůvodné obohacení u civilního soudu.

    Facebook shromažďuje osobní údaje a divil by ses, kdo všechno k nim má přístup. Dále je povinen je odtajnit například na základě povolení k odtajnění uloženého obsahu nebo soudního příkazu. Dokázat, že to je jeho profil je jednoduchý jak facka.

    A neřešíme tu žádnej offtopic, pokud se cítí poškozenej, tak má právo se bránit, až tebe někdo okrade a bude ti vyhrožovat, tak se braň podle svýho uvážení. Nicméně s tvojí poslední větou samozřejmě souhlasim.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Mám otazku, proč by si někdo chtěl koupit práva a ještě k tomu za takové peníze?
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #20


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Knoxi, chtěl jsem mu přispět a zároveň pomoct s tvorbou menšího portálu, na kterém bych měl práva a doufal, že se rozjede a časem se ty peníze vrátí.

  6. #21
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno CrazyJared Zobrazit příspěvky
    Knoxi, chtěl jsem mu přispět a zároveň pomoct s tvorbou menšího portálu, na kterém bych měl práva a doufal, že se rozjede a časem se ty peníze vrátí.
    a ako dobre, ale v ako vztahu ste s Patom boli, ci to si na tolko veril cudziemu cloveku?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #22


    14 z 14 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Věřil jsem mu hlavně protože je to admin - myslel jsem, že se na něj můžu spolehnout. Nečekal bych, že mě admin sprostě okrade.

  8. #23
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Pat se k tomu nijak nevyjadril, takze je to asi pravda?
    Ze je nekdo admin/spesl na jb neznamena, ze mu muzes posilat prachy. Nekolikrat se stalo, ze se nekdo dostal treba na steam admina, takze to ani nemusi byt on. Na facebooku takhle dost okradaj nektere lidi.
    Naposledy upraveno Kotel; 17-07-15 v 21:31.

  9. #24


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Já vím že to byla chyba a dalo mi to zkušenost, abych takhle hned nevěřil a např. neposílal peníze. Ale stalo se, tak jsem před ním chtěl aspoň varovat ostatní.

  10. #25


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Všechno, co tu řešíte, přebíjí fakt, že to je jejich soukromá konverzace a to na fórum nepatří. Nechapu, proč se to nenechalo zamknute už od matise, akorát se tu dává přístup flejmistům.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #26
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno CrazyJared Zobrazit příspěvky
    Věřil jsem mu hlavně protože je to admin - myslel jsem, že se na něj můžu spolehnout. Nečekal bych, že mě admin sprostě okrade.
    To, ze je admin neznamena, ze musi byt cestny. Taktiez to ze je admin neznamena, ze musi sa kamaratit s kazdym adminom/hracom na serveri. A uz vobec nemusi byt tvoj kamarat na fb. Je mi luto ze ta okradol ale je to stale facebook konverzacia, ktora nema s tymto webom ani so serverni nic spolocne. Takze zial je to vec ktoru musis si vybavit sam.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    To, ze je admin neznamena, ze musi byt cestny. Taktiez to ze je admin neznamena, ze musi sa kamaratit s kazdym adminom/hracom na serveri. A uz vobec nemusi byt tvoj kamarat na fb. Je mi luto ze ta okradol ale je to stale facebook konverzacia, ktora nema s tymto webom ani so serverni nic spolocne. Takze zial je to vec ktoru musis si vybavit sam.
    Je to admin na tomto portaly, co dava dost zle svetlo aj na cely portal, kedze je tu admin, co ojebava hracov.. a aku maju istotu hraci, ze tu taki dalsi uz nie su?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #28


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Nechápem co všetci píšete ze to nema nic spoločne s kotelnou jak napisal keyo robí zle meno celej kotelne ... Podľa mna by ste to mali začať riešiť ak nechcete zlu reklamu ze admini tu ojebavaju deti o peniaze ... Alebo to môže robiť dalej ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  14. #29
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Zlá reklama , je přeci taky reklama
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #30
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Jak to tady čtu tak 1) Když neznal v reálu Pata a pučí mu 500kč tak je asi .... pučí nikomu koho nezná osobně a ještě přes Facebook se domluvý a cpe to na fórum :'D

    E:fóra se to netíká .. sice tu má pat práva ale to je vsě
    Naposledy upraveno professional; 18-07-15 v 12:08.
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •