Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Staznost na Manasa, + Adminteam

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    HNS
    Příspěvky
    87

    Thumbs down Staznost na Manasa, + Adminteam

    Dáte už konečně tomuhle malému zmrdovi ban?! On na těch serverech nic nedělá, jen blokuje campy do píče zamrdané! Samco vole sežeň nějaký adminy šak si jediný admin piči to čo je vole na 2 serverech kde hraje denně 30hráču je 1 admin? Píči vole šak tam každej porušuje pravidla a tenhle zmrd nejvíc ! Zamrdané děcko co se mi vždy snaží blocknout camp aniž bych mu něco udělal!

    http://uloz.to/xHyasdZv/block-dem

    Taky už konečně zmente tie pravidla block ban na den/dny protože k čemu to je do píče když tenhle zmrd furt blockuje a nedostává žádný bany?
    Pičovina na 4h, a zase příjde a blockuje, celej server ho nenavidí protože JEN BLOCKUJE, jednou ráz si něco postaví ked tam je samco ale jina vůbec do píče!
    vyjebané kundosvké děcko co se nemělo vůbec narodit, Jo vole píču takhle protože už mě to sere 1 Admin poloaktivní a tenhle malej zmrdík co furt všem blockuje campy.
    Už naberte nějaké adminy protože hráče ten server baví, ale k čemu to je když si tam každej může dělat co chce..

    - žádná uražka na Samca nebo tak nějak ;)

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam

    S tímhle přistupem si zařídíš maximálně ban ty, chápu, že to neni asi nejlepší, když to blokuje, ale říct to normálně slušně by neuškodilo.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam

    ja sem dostal ban na tejden a nic takove sem nedelal, ale jinak moc peknej prispevek si pridal

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam

    Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy.

    Při opakovaném porušení stejných pravidel lze délku banu zvyšovat. Pokud jde o hráče VALVE_0:0:1265435676, tak tam se může dát ban třeba na týden. Pokud ovšem budeme znát heslo k demu.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    HNS
    Příspěvky
    87

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    HNS
    Příspěvky
    87

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam

    Sorry.. A nixi? Ty mi prosím na moje žádosti nepiš ;) A ještě něco.. Dříve jsem s ním hrával a on má 2 učty jakoby.. Jeden přes jeho HL počítač a potom přes notebook , takže jen aby neobcházel.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Staznost na Manasa, + Adminteam


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •