Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Nefunguje mi steam

  1. #1


    Nefunguje mi zvuk

    Dobrý deň,

    Mám menší problém s mojím zvukom. Zvuk vo windowse funguje ale v csku nejde... Nepočujem zvuk zbraní, úvodnú zvučku, prosto nič. Za rady ďakujem.

    S pozdravom dRuGi^
    Naposledy upraveno Drugii; 24-12-11 v 22:54.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535


    Re: Nefunguje mi steam

    Máš zaplej zvuk v csku ?

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Nefunguje mi steam

    Nastavenia si hádam pozrel. Máš to čerstvo nové, alebo ti to len teraz "z ničoho nič" zblblo?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4


    Re: Nefunguje mi steam

    Bol som s kamošmi na TeamSpeaku a hrali sme. Počas hry mi prestal fungovať zvuk v csku ale na tsku som ich stále počul. Takže mi to "z ničoho nič" zblblo. V csku mám zvuk zapnutý.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Nefunguje mi steam

    Configom to asi nebude, ale skús ho zmeniť (či ti to neprepísalo)...inak končím s radami. Toto ide mimo mňa. sry :/
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    193


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Nefunguje mi steam

    Taky nwm pokud ne zvuk ve hře nwm.

  7. #7


    Re: Nefunguje mi steam

    Po reštarte počítača mi prestal zvuk fungovať aj vo windowse, zistil som, že ovládač od zvukovej karty sa odinštaloval. Kamarátovi sa deje to isté na ventrile, keď zapne ventrilo a csko, po chvíle prestane počuť zvuk, ovládač od zvukovej karty sa mu odinštaluje. Mne sa to stalo len raz, jemu sa to na ventrile deje stále, po 5-10 minútiach hrania. Za rady vopred ďakujem.

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310


    Re: Nefunguje mi steam

    Pokial ti to blbne iba ked ste na TS a jemu ked ste na ventrila tak stiahnite mumble http://www.mumble.com/ a hrajte dalej :-) Inak poradiť neviem

  9. #9


    Re: Nefunguje mi steam

    Je to síce riešenie lenže predsa len ventrilo a team speak sú "originálnejšie" :D... Ale aj tak ďakujem za radu. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •