Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: žiadosť o práva na HNS

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    žiadosť o práva na HNS

    Čao.

    Chcel by som požiadať o práva na HNS server, málokedy tam vidím admina a treba to tam trošku riediť. HNS hrám hodne dlho, cheatera rozpoznám, v hre nepatrím medzi najhorších. K tým hláseniam, myslím že som už cez ! nahlásil niekoľko cheaterov. Adminom som už bol na bzone a ešte nejakých portáloch. Neviem čo ešte treba, ak tak sa spýtajte.

    Steam ID: STEAM_0:0:22743724

    tss..a takto to vyzerá aj na serveri..
    Naposledy upraveno matis; 27-08-15 v 13:01. Důvod: Pouzivaj EDIT!!!

  2. #2
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,471

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno somalec Zobrazit příspěvky
    tss..a takto to vyzerá aj na serveri..
    Nebuď tak nedočkavý, admini se ti sem vyjádří...

    Docela slabá žádost, zkus se trošku rozepsat (kolik ti je, kde bydlíš, tvé koníčky, apod.).
    Nehrál jsi někdy pod nickem DarK#, či matko5114541?

  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Hide & Seek 25-08-2015 17:03:53 STEAM_0:0:22743724 46.243.69.254 jano si slaby :D
    Hide & Seek 25-08-2015 17:03:51 STEAM_0:0:22743724 46.243.69.254 jano urcite ta nepodpori :D
    Hide & Seek 25-08-2015 17:03:23 STEAM_0:0:22743724 46.243.69.254 jano budes to tu banovat
    Hide & Seek 25-08-2015 17:03:20 STEAM_0:0:22743724 46.243.69.254 jano pepe ak ty dostanes prava

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...160#post363160

    aspon ziadost napisal 100x lepsie ako ty...

    toto si aspon cital > http://csko.cz/forum/showthread.php?...C4%8CT%C4%9ATE!
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Burak1: Nechcem písať žiadny sloh..mám 21 rokov, neviem na čo by vám boli moje koníčky alebo kde bývam. Nechcem byť nejak arogantný ani nič nemyslím v zlom, len si myslím že tie najdôležitejšie veci som napísal. A nie, pod takými nickmi som nikdy nehral.

    matis: áno, tie veci som písal, lenže ide o to že sa poznáme, šlo o srandu..Vzor som čítal. Možno som tú žiadosť nenapísal tak krásne ako Pepe, ale myslím že všetko podstatné som tam napchal, teda až na ten vek (21), záľuby nerátam.
    Naposledy upraveno somalec; 27-08-15 v 17:10.

  5. #5
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno somalec Zobrazit příspěvky
    Burak1: Nechcem písať žiadny sloh..mám 21 rokov, neviem na čo by vám boli moje koníčky alebo kde bývam. Nechcem byť nejak arogantný ani nič nemyslím v zlom, len si myslím že tie najdôležitejšie veci som napísal. A nie, pod takými nickmi som nikdy nehral.

    matis: áno, tie veci som písal, lenže ide o to že sa poznáme, šlo o srandu..Vzor som čítal. Možno som tú žiadosť nenapísal tak krásne ako Pepe, ale myslím že všetko podstatné som tam napchal, teda až na ten vek (21), záľuby nerátam.
    no podla mna si tam nic podstatne nenapisal...mozno okrem SID....pre mna velmi slaba ziadost
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    no podla mna si tam nic podstatne nenapisal...mozno okrem SID....pre mna velmi slaba ziadost
    Aha, tak som tam nedával rôzne prívlastky a voloviny, neviem čo viac chceš aby som tam napísal, som stručný, nepíšem omáčky. Môžte LOCK, už nemám záujem, ale nájdite nejakého admina, čo sa do tej hry aj vyzná. Prepáčte, že som vás otravoval.

  7. #7
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno somalec Zobrazit příspěvky
    Aha, tak som tam nedával rôzne prívlastky a voloviny, neviem čo viac chceš aby som tam napísal, som stručný, nepíšem omáčky. Môžte LOCK, už nemám záujem, ale nájdite nejakého admina, čo sa do tej hry aj vyzná. Prepáčte, že som vás otravoval.
    to aj ked nastupujes na pohovor do novej prace, tak tam prides a povies..."nazdar chcem tu pracu!!!" a oni sa poseru a s otvorenou narucou ta privitaju....a povedia " vitajte, len na Vas sme cakali, paci sa miesto riaditela"
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    https://youtu.be/jEL4sP2CQi0

    Tady to vyšlo.. :D

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    to aj ked nastupujes na pohovor do novej prace, tak tam prides a povies..."nazdar chcem tu pracu!!!" a oni sa poseru a s otvorenou narucou ta privitaju....a povedia " vitajte, len na Vas sme cakali, paci sa miesto riaditela"
    Zdá sa mi to celkom odveci čo si napísal. Neviem, čo by si odo mňa chcel. Mal som napísať nejaký sloh? Používať BB? Emotikony? Písať omáčky, ktoré aj tak nikoho vážne nezaujímajú fakt nebudem. Ja som vám chcel pomôcť, lebo viem ako to na tom serveri vyzerá. Naozaj si myslím, že všetko potrebné som tam napísal, to že to je na dva riadky je jedno, pokiaľ tam je všetko dôležité. Ale to je už jedno.

    + jedna vec, ktorú som vám všetkým povedať, môžte ju zobrať ale nemusíte. Ak prijímate admina na HNS server, skúste to spraviť tak, že budú o tom rozhodovať iba HNS admini alebo ľudia, čo sa do toho módu vyznajú. Príde mi hlúpe, že sa vyjadrujú aj tí admini, ktorí HNS nikdy nehrali.

    A ešte ma zaujal prípad Nix0neho...Chcete dať práva niekomu čo tu mal niekoľko banov za cheating? :D:D:D:D:D Veľa šťastia so servermi potom. Once a cheater, always cheater.

  10. #10

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Once debil, always debil. Stejně mi to někdo hned smaže, ale musel jsem na to reagovat :D

    e. abych nebyl úplně od věci, matis má samozřejmě pravdu, žádost je prostě nedostačující.. nikdo po tobě nechce slohy, ale 2 řádky jsou prostě málo, nekoukal jsem na aktivitu, chatlog, jen podle vyjadřování na forku nevypadáš na vocase, tak si to ještě jednou rozmysli a nedělej hned unáhlená rozhodnutí
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 28-08-15 v 22:02.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno somalec Zobrazit příspěvky
    Zdá sa mi to celkom odveci čo si napísal. Neviem, čo by si odo mňa chcel. Mal som napísať nejaký sloh? Používať BB? Emotikony? Písať omáčky, ktoré aj tak nikoho vážne nezaujímajú fakt nebudem. Ja som vám chcel pomôcť, lebo viem ako to na tom serveri vyzerá. Naozaj si myslím, že všetko potrebné som tam napísal, to že to je na dva riadky je jedno, pokiaľ tam je všetko dôležité. Ale to je už jedno.
    - nikto od teba podobne sracky nechcel...ale ti to skusim este raz napisat...jedine co si tam potrebne napisal je SID

    inac nikoho nezaujima napr >

    - ze HNS hras dlho - to si aj tak overime
    - ze nepatris medzi najhorsich
    - a ani to, ze si adminom na inom portali bol....

    + jedna vec, ktorú som vám všetkým povedať, môžte ju zobrať ale nemusíte. Ak prijímate admina na HNS server, skúste to spraviť tak, že budú o tom rozhodovať iba HNS admini alebo ľudia, čo sa do toho módu vyznajú. Príde mi hlúpe, že sa vyjadrujú aj tí admini, ktorí HNS nikdy nehrali.
    - mne pride hlupe, ze preco by sa vyjadrit nemohli... ako vies, ze sme vsetci kedysi HNS hravali? Cize poznamka odveci

    A ešte ma zaujal prípad Nix0neho...Chcete dať práva niekomu čo tu mal niekoľko banov za cheating? :D:D:D:D:D Veľa šťastia so servermi potom. Once a cheater, always cheater.
    - nechapem co teba trapy iny hrac, resp. iny kandidat na admina....ty do toho absolutne nevidis...

    ja som sa ti snazil iba naznacit, ze tvoja ziadost je slaba a ze nas napodiv nezaujima len tvoje ID a ze si v tom dobry...ale nevzal si to ako radu, ale ako utok....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Once debil, always debil. Stejně mi to někdo hned smaže, ale musel jsem na to reagovat :D

    e. abych nebyl úplně od věci, matis má samozřejmě pravdu, žádost je prostě nedostačující.. nikdo po tobě nechce slohy, ale 2 řádky jsou prostě málo, nekoukal jsem na aktivitu, chatlog, jen podle vyjadřování na forku nevypadáš na vocase, tak si to ještě jednou rozmysli a nedělej hned unáhlená rozhodnutí
    Nerobím unáhlené rozhodnutia Mr. Gangsta. To, že som žiadal o práva neprišlo z mojej hlavy, takže sa tu nejdem nijak zbytočne o ne pretrhnúť. A dva riadky sú proste málo? Nechcem Pepemu nijak uškodiť, ale keby si tú jeho žiadosť zlepil tak tam nemá viac ako tri riadky. Neviem či vlastne čítate čo je treba.

    A nie som debil..

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    - nikto od teba podobne sracky nechcel...ale ti to skusim este raz napisat...jedine co si tam potrebne napisal je SID

    inac nikoho nezaujima napr >

    - ze HNS hras dlho - to si aj tak overime
    - ze nepatris medzi najhorsich
    - a ani to, ze si adminom na inom portali bol....



    - mne pride hlupe, ze preco by sa vyjadrit nemohli... ako vies, ze sme vsetci kedysi HNS hravali? Cize poznamka odveci



    - nechapem co teba trapy iny hrac, resp. iny kandidat na admina....ty do toho absolutne nevidis...

    ja som sa ti snazil iba naznacit, ze tvoja ziadost je slaba a ze nas napodiv nezaujima len tvoje ID a ze si v tom dobry...ale nevzal si to ako radu, ale ako utok....
    "Pro žádost vytvořte nové téma, kde uveďte, na jaké servery/módy žádáte práva, vaše zkušenosti, jestli jste dělali admina i na jiném portálu, váš věk, záliby a důvod, proč byste měli dělat admina. (To, že se vám zdá, že na server žádný admin nechodí není důvod, to je váš subjektivní dojem.) Nezapomeňte do žádosti uvést SteamID." - skopírované zo vzoru žiadosti. Takže to nikoho nezaujíma? Tak fakt už neviem o čo tu vlastne kráča..

    K tej mojej poznámke. Ja som napísal, že by sa mali vyjadrovať ľudia, čo to hns hrajú alebo sa do neho vyznajú, tak neviem prečo si vlastne napísal to čo si napísal. A mne to hlúpe vôbec nepríde.

    K Nix0nemu. Napísal som že ma zaujal jeho prípad. A vlastne ma to trápi, však chcete dať práva cheaterovi :D

  14. #14

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno somalec Zobrazit příspěvky
    Nerobím unáhlené rozhodnutia Mr. Gangsta. To, že som žiadal o práva neprišlo z mojej hlavy, takže sa tu nejdem nijak zbytočne o ne pretrhnúť. A dva riadky sú proste málo? Nechcem Pepemu nijak uškodiť, ale keby si tú jeho žiadosť zlepil tak tam nemá viac ako tri riadky. Neviem či vlastne čítate čo je treba.

    A nie som debil..
    To s tím debilem je subjektivní názor. Poté mi přijde až hloupé řešit ostatní žadatele a porovnávat se s nimi. Když už se tu ohrnuješ kopírováním vzoru žádosti, bylo by vhodné si ji také přečíst, protože jsi do žádosti neuvedl věk, záliby a něco o tobě, abychom si o tobě mohli udělat obrázek, přece jen by ses chtěl stát součástí našeho admin týmu.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    23

    Odpověď: žiadosť o práva na HNS

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    To s tím debilem je subjektivní názor. Poté mi přijde až hloupé řešit ostatní žadatele a porovnávat se s nimi. Když už se tu ohrnuješ kopírováním vzoru žádosti, bylo by vhodné si ji také přečíst, protože jsi do žádosti neuvedl věk, záliby a něco o tobě, abychom si o tobě mohli udělat obrázek, přece jen by ses chtěl stát součástí našeho admin týmu.
    Ja som sa s nikým porovnávať nechcel. Bol to príklad, argument k tomu, že sú dva riadky málo. To že som neuviedol vek a záľuby som písal vyššie, vek som potom uviedol a o záľubách som napísal svoje. Urobiť si obrázok, to je pekné, ale v skutočnosti to nikoho nezaujíma, neklamte sami seba. Kladiete dôraz na tie menej dôležité veci sa mi tak zdá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •