Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Krepý notebook

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647


    Krepý notebook

    Nazdar, mám problém s nootebookom, konkrétne s internetom. Či som na wifi, alebo mám kábel, ide internet úplne pomaly, streamy sa mi sekajú každých 6 sekúnd, z online hier ma disconnectuje. Skúšal som nejaké rady na internete, ale nepomohlo zatiaľ nič. Ak máte nejaké rady/skúsenosti sem s nimi :)

  2. #2


    Odpověď: Krepý notebook

    Zdravím, nejdřív bych otestoval připojení mezi různými servery. Otevři příkazový řádek ve Windows. (stisknout klávesu Win+R, pak napsat cmd a dát enter). Pomocí příkazu ping otestuješ připojení na servery tím, že jim pošleš čtyři datové packety a server ti je následně vrátí společně s informacemi o dostupnosti, rychlosti atd. Doporučoval bych otestovat několik serverů.
    Zkus tam napsat tyto příkazy:

    ping csko.cz
    ping youtube.com
    ping google.com
    ping facebook.com

    popř. další, ovšem tyhle čtyři budou stačit. Poté tu pošli screen nebo log.

    PS.: Podle mne ses nějakým způsobem spojil s nějakým špatným proxy serverem.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647


    Re: Krepý notebook

    https://ctrlv.cz/uMh0
    https://ctrlv.cz/qiGP

    Neviem čo si o tom mám myslieť... raz facebook idú vŠetky 4, potom zase nejdú.

  4. #4


    Odpověď: Krepý notebook

    Vypadá to, že má tvůj notebook někdy problém s odesíláním dat. Dělá to u tebe jenom na notebooku nebo i na jinem počítači?

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647


    Re: Krepý notebook

    Iba na notebooku, aj keď som na wifine, alebo aj keď si z kompu dám kábel na ktorom mi na kompe ide net v pohode...

  6. #6


    Odpověď: Krepý notebook

    Takže problém je pouze v ntb. Je možné, že máš v ntb síťovou appku, která někam posílá nebo odněkud přijímá spoustu dat a to může zapříčinit zatížení a následné sekání. Jestli máš na tom ntb W10, tak se podívej ke správci úloh na výkon sítě a porovnej to s informacemi od svého providera jako maximální rychlost up/dow bys měl mít. Na W7 to jde taky nějak zjistit, ovšem si už nepamatuji jak.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647


    Re: Krepý notebook

    Hm, berme to ako vyriešené, dal som si win 10 a ide v pohode :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •