Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o práva na Jail Breaku.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Qviks
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    85

    Žádost o práva na Jail Breaku.

    Zdravím, rozhodl jsem se že si taky podám přihlášku o admina na JB, poslední dobou je tam velký nepořádek. Znají me hlavě hráči JB.

    Minulost
    Asi před 3 lety mě poprvé k CSku přivedl kamarád se kterým jsem se učil programovat, v té době mě to děsně bavilo, avšak postupem času mě to bavit přestalo a skončil jsem u jedné MMORPG hry, ale pořád jsem si chodíval zastřílet. Po každodenním vysedáváním na TS jsem zjistil, že pár lidí si taky chodívá zahrát CSko. A tak jsem to s nimi začal hrát, z čehož vzniklo i http://www.youtube.com/watch?v=C0i_6...0&feature=plcp. A díky nim jsem se dozvěděl že existuje i nějaký Jail Breake, a tak jsem skočil tady na Kotelně.

    O mně
    Narodil jsem se roku 1995.
    K mým zálibám patří počítač a občasné popíjení s Přáteli.
    Kontaktovat mě můžete na skypu: Qviks Ephor nebo Ephor4story@seznam.cz

    AMX & Steam
    Steam jsem si pořídil dnes, takže zkušenosti s AMX nemám žádné.
    Steam nick: Qviks123
    Steam ID: STEAM_0:0:47692648

    EDIT: Dejf je ochoten mě AMX naučit.
    Naposledy upraveno Qviks; 27-12-11 v 11:13.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Žádost pěkná, jen mě znepokojuje tvoje historie banu.
    pro ostatní, VALVE_0:0:282701143 zadejte si to do banlistu.

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Citovat Původně založeno Qviks Zobrazit příspěvky
    Zdravím, rozhodl jsem se že si taky podám přihlášku o admina na JB, poslední dobou je tam velký nepořádek.
    Ku ktorému si veľkým mechom nezbednosti prispel aj ty:
    http://csko.cz/bans/ban_search.php - 9 banov všetko z JB a teraz žiadaš o práva na JB? Urobiť capa záhradníkom? NIE
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Qviks
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    85

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Ano, BANy tam jsou. Hlavní důvod je že jsem býval opravdu často on-line a zkrátka jsem se nudil.

  5. #5

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Aha, takže když nudíš, děláš bordel? :D To mi hlava nebere. Hráč si dobrý, ale mám pocit že bys neudržel chladnou hlavu a banoval za voloviny. Já to zatím nechám otevřené :)

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Suhlas s Rixiem. Inak podla hlasu sa mi zdalo, ze mas viac ako 16.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Qviks
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    85

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    Aha, takže když nudíš, děláš bordel? :D
    Přesně tak, jsem docela hyperaktivni. Naštěstí už sem našel hru ke které se chodím odreagovat.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Qviks
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    85

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Suhlas s Rixiem. Inak podla hlasu sa mi zdalo, ze mas viac ako 16.
    Ano, to mi říká spousta lidí. Na TS mi tipovali přes 20

  9. #9

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Ne

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Používej Edit a za mě máš NE důvod vyrušuješ simona byly na tebe stížnosti že dáváš FK a mohl bych pokračovat.


  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Ja JB hrávam dosť dlho , teraz už nie ani tak často a s Qviksom som zatiaľ problém nemal myslím si ani jeden , ako už vulgarizmus tak aj FK som ho ešte nevidel dať iba ak omilom to asi všetci vieme ako myslím. A to vyrušovanie simona to si myslím , že to sme každý taký keď ťa niečo napadne tak to povieš .

    Ale každý má svoje + aj - , no zatiaľ na Qviksovi mne sa zdá , že je viacej tých +. Neviem vec názoru 100 ľudí 100 chutí , takže tak.

    Napriek tomu čo som tu všetko teraz napísal , či som pre alebo proti poviem až neskôr , predsa treba nechať žiadosti aj trošku času.

  12. #12

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Každému žadateli o admin, který byl v posledních třech měsících oprávněně zaBANován, radím, aby se uklidnil a zkusil chvíli sekat dobrotu. Totéž udělám v tvém případě - nevidím jediný důvod pro udělení práv, protože ty bys na serveru pořádek neudělal, že?

    NE.

    Dejfe, neslibuj každému, že ho naučíš s AMX, protože pokud už někoho naberem, tak AMX se jistě naučí i sám. Nějak se nám tady hromadí žádosti, které odkazují na tvou osobu.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Každému žadateli o admin, který byl v posledních třech měsících oprávněně zaBANován, radím, aby se uklidnil a zkusil chvíli sekat dobrotu. Totéž udělám v tvém případě - nevidím jediný důvod pro udělení práv, protože ty bys na serveru pořádek neudělal, že?

    NE.

    Dejfe, neslibuj každému, že ho naučíš s AMX, protože pokud už někoho naberem, tak AMX se jistě naučí i sám. Nějak se nám tady hromadí žádosti, které odkazují na tvou osobu.
    Chmod keď mi niekto napíše či by som ho doučil amx tak mu odpíšem pravdu , som ochotný proste poradiť, keď som začínal ja napísal som cez ! adminom , že koľko dávajú bany zato a oni mi ochotne odpísali , takže z vlastnej príjemnej skúsenosti som ochotný poradiť ako som už napísal všetkým novým adminom ktorý by potrebovali pomoc , zato že napíše do žiadosti že dejf by ma doučil amx to netreba brať tak že sa za neho zaručujem alebo niečo podobné . Myslím že keby niekto nevie amx tak mu s tým neradím len ja ale aj všetci ostatný admini. Sme tu ochotný ;-).

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Ono je jasné, že admini z daného serveru by mali pomôcť v začiatkoch každému, ale je pravda, že nejak veľa žiadateľov vsádza na to, že im pomôže, ak do žiadosti spomenú iných adminov.

    Myslím si, že tu rozhodlo tých 9 banov, z toho posledný bol len pre pár týždňami.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Jail Breaku.

    Mám tušení, že máš od všech ne. Do kolen tě poslala Tvoje historie banu.
    Lock
    Naposledy upraveno ZEUS; 28-12-11 v 12:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •