Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o práva - D2 servers

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Žádost o práva - D2 servers

    Nazdar,
    chcel by som požiadať o práva na d2.
    Väčšina adminov ma možno pozná z hlásení.

    Niečo o sebe: Mám 23 rokov, som z Košíc, študujem právo na UPJŠ.

    Záľuby: Hral som aktívne futbal, ale bohužiaľ ma zradilo koleno, takže teraz už len rekreačne. Rovnako aj ostatné športy ako posilňovanie, hokej, plávanie...čo sa týka PC hier, tak CS, FIFA...ostatné hry ma veľmi nebavia

    Prečo by som mal byť admin: Myslím, že mám čo ponúknuť serverom a portálu skúsenosťami. Čistiť server od cheaterov. Myslím, že aktivita na serveroch d2 nie je taká vysoká aká by mala byť. Chcel by som teda prispieť k jej navýšeniu.

    Skúsenosti: Takže, cs hrám veľmi dlho, dlhé roky. Začiatky v internetových herniach, kaviarniach, keď boli vo svojich časoch populárne. Hrám prakticky od základnej školy. Je to možno aj 10 rokov, možno aj viac. Ovládam rcon, amx - bez najmenších problémov..skúsenosti s adminovaním - myslím, že rozsiahe: asi by som začal (kto je Košičan určite pozná) - 1. Admin na Antik interface, 2. Admin na panoramixe (odtiaľ najlepšie skúsenosti a vo svojom čase veľmi populárny) 3. Admin na k3s4.sk (nástupca antiku, bohužiaľ portál padol...4. admin na virgi.sk (portál sa premenoval, už si nepamätám nový názov...5. Admin na csportal.sk...6. Admin na epiczone.sk...7. ešte pár menších serverov, nepamätám si všetky názvy...epiczone bol posledný portál, kde som bol admin..sú tomu už asi 2 roky...
    Nechcem týmto propagovať aktívne portály, ale uvádzam všetky, ktoré si pamätám a kde som pôsobil.

    STEAM ID: STEAM_0:0:33121489

    Hlstatsx link: http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=3262550

    Na záver: Áno, keď som začínal hrať na kotelni, tak som mal problém s jedným adminom, určite si pamätá tú situáciu, ale pri 15 minútovom volaní admina bez odozvy (a viete, že hrá na inom servery) by sa každému zvýšil tlak, ale urážky tam neboli žiadne. Už je to asi polrok, keď admina volám a nepríde a ak mám čas, natočím, uploadnem, ak nemám, tak nenatočím, ale hlásim toho dosť aj na serveroch aj na forku. Ak sledujem hráča a som si istý, že má WH, sledujem ho kľudne aj hodinu. Prácu robím na 100%. Ak volám admina a príde, udelí BAN, vždy mu poďakujem - tí, čo chodia na moje hlásenia môžu potvrdiť. Pri mojich začiatkoch tu na d2 som nejako správanie neriešil. Keď som bol adminom, tak problém so správaním som nikdy nemal. Viem, čo obnáša adminovanie. Priznávam dopredu, že chatlog nebude čistý, pár vulgárností tam je aj z dneška...ale hovorím, ako admin sa chovať viem. Na serveroch nepoznám hráča, ktorý by mal so mnou problém. So všetkými vychádzam, takže toto by tiež nemal byť žiaden problém. S aktivitou by tiež nemal byť problém.

    Kladné rozhodnutie by potešilo. Je to na vás.

    Ďakujem.
    Naposledy upraveno eRkoo; 12-08-15 v 00:13.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    +vela hlaseni
    +vek
    +aktivita,skill
    +Kosican
    Na aim sa vzdy niekto hodi, a pokial nikto na teba nic nevyhrabe tak kludne pro.

  3. #3
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Kdyz mas takove rozsahle zkusenosti z tolika portalu, tak by jsi mohl vedet, ze na D2 textura na zdi od schodu k plantu A je zakazana. Vis moc dobre, ze jde videt az ke dverim a stejne toho zneuzivas + se snazis jeste derovat.
    Mas sice zkusenosti a skill ale jsem proti.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Mohol by si vedieť, že to nie ne textúra a napísať, že toho zneužívam na základe jednej situácie, rovnako ako fakt, že najprv by sa mal hráč upozorniť a nie rovno banovať ako si to urobil ty, ale keď si sa rozhodol na základe tohto, tak je to tvoj názor a rešpektujem ho aj keď ako admina ťa zo serverov nepoznám.
    Naposledy upraveno eRkoo; 12-08-15 v 06:18.

  5. #5
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Vsetko je fajn, ale musim poznamenat tvoje nevhodne sa spravanie a navyse, ked mas tolko skusenosti, tak sa uz nauc ako sa pouziva "!" a ako spravne nhlasit cheatera...

    hlasenia typu

    dust2 only 11-08-2015 15:20:49 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !Admin nejaky????
    dust2 only 11-08-2015 19:31:28 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !je tu nejaky admin???
    dust2 only 11-08-2015 19:31:09 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !admin???
    dust2 only 11-08-2015 19:33:24 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !admin???
    dust2 only 11-08-2015 19:32:36 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !je tu admin?:???
    dust2 only 11-08-2015 19:32:08 STEAM_0:0:33121489 88.212.37.231 eRko !admin????
    su tak dobre akurat na dve veci....

    a tvoje arogantne spravanie na serveri sa mi vobec nepaci....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    mohol by si to vypísať celé, lebo predtým som toho istého hráča 2x nahlásil normálne s nickom cez !, nebola žiadna odozva, tak som písal či je nejaký admin online, potom admin prišiel a opäť som napísal celé hlásenie s nickom, ktorého hráča má sledovať, takže v tomto by som problém nevidel

    2. vec: arogatné správanie, no sem-tam sa stane, že napíšem nejaké vulgárnosti, ale myslím, že to nie je také hrozné a ako hovorím, so všetkými hráčmi vychádzam a nemám problém ani s jedným, ktorý by na mňa povedal niečo zlé, že sa k nim chovám zle a pod., už napísal, ako admin sa viem chovať a viem čo je mojou úlohou, ale na serveroch proti mne nikto nič nemá, hovorím, viem na tom popracovať...ale názor beriem a diky za vyjadrenie
    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Vsetko je fajn, ale musim poznamenat tvoje nevhodne sa spravanie a navyse, ked mas tolko skusenosti, tak sa uz nauc ako sa pouziva "!" a ako spravne nhlasit cheatera...

    hlasenia typu


    su tak dobre akurat na dve veci....

    a tvoje arogantne spravanie na serveri sa mi vobec nepaci....
    Naposledy upraveno eRkoo; 12-08-15 v 09:51.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Ta textura na D2 je zakázaná, to je pravda, ale netřeba to hned banovat. Však já taky hráče upozornuju, popřípadě stačí slay/kick. Chování by se taky mohlo zlepšit. Já tam vidím velké plus v tom, že je na těch dustech aktivní a hlásí a někoho takového je tam třeba. Šanci by sem ti dala, takže sem PRO.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY ™


  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    pro-skúsenosti a je aktívny..to že vyliezol na textúru je v každom prípade obrovské mínus..ako si to mohol dovoliť a ešte potom aj požiada o práva..vlastne nových adminov ani brať netreba a obzvlᚻ nie takých arogantných nespratníkov čo lozia po textúrach..veď vlastne v at je milión adminov..sú síce rovnako arogantní ale pozor obrovské plus sú v hre niekedy až 2 krát do mesiaca..inak na stým mi hlási a v hre ho vidím často
    Naposledy upraveno hfQ.V; 12-08-15 v 18:28.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    +dost si mi toho nahlásil
    +rozezná cheating, i když sem tam fail
    +aktivita na d2
    +skill

    -chování a vulgárnost

    Takže za mě PRO.

    Jenom ti doporučím, nespamuj Admin chat, pokud vidíš, že nikdo nejde, tak prostě natoč sám demo. Takové hlášení typu ADMIN ADMIN ADMIN SEM, je na nic. Použij raději funkci /cheater.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 12-08-15 v 18:30.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    diky za vyjadrenia

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Jenom ti doporučím, nespamuj Admin chat, pokud vidíš, že nikdo nejde, tak prostě natoč sám demo. Takové hlášení typu ADMIN ADMIN ADMIN SEM, je na nic. Použij raději funkci /cheater.
    viem, že by som to tak mal robiť, ale niekedy sa mi nechce hneď točiť, tak to sem-tam pospamujem a niekto príde, ale väčšinou natočím a dám na forko...
    a s tým správaním, hovorím, viem to zlepšiť a ako admin sa viem kontrolovať, je to len otázka šance (myslím tým to, že sa môžete presvedčiť sami)

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    hehe :-D pro

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Pro

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    Mali by tie práva tu zmysel? Aktivita v hre bohvie aká nie je a klesla, nehral 3 týždne (posledné 2-3 dni znova začal), na fórku sa taktiež neukázal 3 týždne (až dnes).

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva - D2 servers

    nehráváš náhodou na rapidshare ?
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva - D2 servers

    Až to budeš myslieť vážne, tak to skús znova. LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •