Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: bebicko

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    bebicko

    v predstihu davam demo, neverim ze to bude bez odezvy
    ... rychlost a intuice tohoto hrace je az neobvykla, i hrac s WH muze prostrelovat hlucha mista ... dle meho nazoru jasne WH proto i BAN
    http://leteckaposta.cz/284153583

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: bebicko

    Já jsem ti své řekl ve hře. Tenhle hráč je čistej.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: bebicko

    prvne se podivej na demo nez zacnes psat, a nehan, takovy lidi miluju, zacinam o tve schopnosti CHH silne pochybovat

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: bebicko

    Nemusím se dívat na tyhle dema, protože jsem byl živě na serveru min. 10 minut. Bebicko je čistej, jestli nepoznáš skill od WH, tak to je mi líto.
    Naposledy upraveno ZEUS; 28-12-11 v 23:20.

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: bebicko

    Nechci vas rozhadat, ale prvni kolo nic nemel, potom zapl a vedel moc dobre. Na serveru jsem nebyl, koment patri k demu od Buucka.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: bebicko

    Jen taková malá technická, proč postuješ demo s údajným cheatrem (demo jsem neviděl, nemohu soudit) do sekce "žádosti o unban" ?

    EDIT: Tak jsem shlédl demo, a neřekl bych že má wh. S wh bych řekl, že by jeho hraní vypadalo trochu jinak.
    Naposledy upraveno Giussepe; 28-12-11 v 23:57.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: bebicko

    Koukal sem na demo, podle mě nic nemá, ať se na to radši podívá kotel.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Kotel
    Guest

    Re: bebicko

    Na jeho ip je 5 banu za wh. Rek bych, ze mel i ted. S ns by se uz nemel pripojit. Na stejnej ip hraje i deges, co dostal ban na stejnym serveru hodinu po tom http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=17730, ten ma steam.

  9. #9
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na jeho ip je 5 banu za wh. Rek bych, ze mel i ted. S ns by se uz nemel pripojit. Na stejnej ip hraje i deges, co dostal ban na stejnym serveru hodinu po tom http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=17730, ten ma steam.
    Jasne ze mel. Buu to tu nemusel ani postovat, chlapec dobre vi za co ma banan a predeslo by se dalsim chytrejm recem radoby adminu.

  10. #10

    Re: bebicko

    Bu sem to nedávej takovýhle věci. Když si nebudeš jistej dej to do admin fora.

    To je mi tě líto apache, teď co čtu poslední tvoje příspěvky, kde hledáš na každym vyjádření admina mouchy. Je z toho cítit dost těžká kyselost, možná spíš hořkost a začíná to být tobě nedůstojné.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 29-12-11 v 06:06.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele GoldaQ*
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    chrudim
    Příspěvky
    68

    Re: bebicko

    Proc by to sem nemel davat? Neslo o to, ze by si nebyl jistej, ale zadost o unban se v tomhle pripade dala cekat... Na server jsem se dostal az kdyz mel buucek v celku jasno, videl jsem jedno kolo zive a tam to bylo zcela zrejme. To jestli tu nekdy hraje nezapaty je mi uplne jedno. A prijde mi dost troufale zpochybnovat buuckovi rozhodnuti... GJ Buu

  12. #12
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Bu sem to nedávej takovýhle věci. Když si nebudeš jistej dej to do admin fora.

    To je mi tě líto apache, teď co čtu poslední tvoje příspěvky, kde hledáš na každym vyjádření admina mouchy. Je z toho cítit dost těžká kyselost, možná spíš hořkost a začíná to být tobě nedůstojné.
    Litovat mne nemusis Virginsi. Mne projde lito to, ze kazdy kdo tu mel odvahu upozornovat na neschopnost nekterych adminu, ma ban. To co se tu ted deje je uz ani ne k placi, ale spis pro smich. Takto se prezentujete jako banda hlupaku, kteri vubec netusi co je cheat a co je skill. Chci aby se to zmenilo a aby se povest Kotelny, jako portalu neschopnych adminu, zmenila na skvelej portal, kde si muze prijit zahrat i treba bejvalej PG a nebyl nasledne zabanovanej. Nebo tobe je to jedno? Nevidis to stejne? To pak budu muset litovat ne jen tebe, ale i Kotelnu potom, co se z ni stane.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Chci aby se to zmenilo a aby se povest Kotelny, jako portalu neschopnych adminu, zmenila na skvelej portal, kde si muze prijit zahrat i treba bejvalej PG a nebyl nasledne zabanovanej.
    Nejlepší cesta jak se o to zasadit, bylo vzdát se práv. Abych Ti to řekl filozoficky, tvoje já obsahuje spor a tvoje disharmonie narušuje zdejší harmonii. Nebo si zvolil jako nejlepší cestu k napravení kotelny odejít z admin týmu a pak ho celý zvenku kritizovat za každou blbost? To je řešení hodné pána. (...)

    Já na tom demu nic nevidím. Nebudu tvrdit, že nic nemá, když má tolik banů. Ale zkuste mi dát 3 časy. Tohle bych nebanoval ani já (humor.) Je tam skvělá práce se zvukem, hodně dobrý reflexy, přemýšlení u hry. Nenašel sem fakt vůbec nic, co bych bral jako důkaz, a to sem to demo viděl celý, protože sem bebicka už dřív spectoval, takže mě to zajímalo. Přece jen bylo už půl jedenáctý večer a já sem se posledně ve stejnou dobu spletl, třeba už ste kluci (Buu a Goldy) byli unavený. Kotle podívej se na to demo prosím a apachi nebo někdo, vypište mi časy, na kterých myslíte, že se dá založit ban.
    Připomínám - neříkám že nic nemá- taky se mi už nezdál, ale na tom demu sem prostě nenašel důkaz.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: bebicko

    Hned jak začal s awp, tak přesně věděl kde ten borec je i když byl níž než mířil tak si přemířil a hned jak vylezl dal hlavu. Na jeho steam (STEAM_0:0:16879640) je ban od VACu což mluví taky za sebe

    a nebylo to vůbec o zvuku, on prostě věděl/viděl
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  15. #15
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: bebicko

    Radeji to locknete, nez se tu vice adminu ztrapni. Bio vycasuju ti to do PM az se vecer vratim.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •