Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ situace k posouzení ] skothy --> Shinigami

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    8

    Lightbulb [ situace k posouzení ] skothy --> Shinigami

    Vypis z konzole:

    Hráč Skothy
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:1955957751
    IP adresa 94.113.161.91
    Udělen 21-10-2015 - 19:32
    DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
    Vypršà nepoužito.
    DĹŻvod [zakaz k CT] no mic, umyselne kazenie hry
    BAN dal Admin Neliel (Shinigami)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)


    Poznamka:


    muzu se zeptat co to ma bejt ja za ct nehraju vubec jelikoz nemam mik tak trosku nechapu .. kdyz me to tam pripoji hned se odpojuju k te tak mi rekni duvod ...... nebo nahrany demo co delam .....

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: skothy

    Šiel si k CT aj keď si vedel že nemáš mikrák. Zabíjal si CT a smial sa, že nemáš mikrák, potom si dal pár FK. Dostal si perma k CT, až budeš mať mikrák a rozum napíš mi PM a dohodnime si čas na servery kde mi ukážeš(resp. prehovoríš) mikrák, inak o rok.
    Naposledy upraveno Shinigami; 22-10-15 v 11:27.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: skothy

    v tom pripade ti nedela problém sem dat demo z důkazem .. jelikož si toho nejsu vedom .... nejsem kid abych delal picoviny je me 21 a chodim si zahrat ne delat sracky .....

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: skothy

    Podla chatlogu by som povedal,ze shinigami pise pravdu. Je tam ako si napisal v case banu ze nemas mik nasledne sa smial jak tard, potom napisal ze kidi u ct dostali a nasledne si pytas ban. Takze tu nemusis osierat. Nebol si T ale ct kedze si pisal aj /open. :)
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: skothy

    Demo nepotrebujem a ako dôkaz že si bol u CT postačí aj chatlog kde je vidieť, že si písal /open. Možno nie si kid a je ti 21, ale v tom prípade si na tom ešte horšie ako kid. Všetko čo si napísal považujem za vzduch, preto sa to môže locknúť.

    Btw. unban nie je možný ani keď sa tu postavíš na hlavu. Príjemný zvyšok dňa.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: skothy

    /open muzu psat i jako t aby otevreli celi takze to nevidim jako dukaz ze si potrebujes jako admin zvedat ego mi prijde smutny trosku ale ok no hold se neposeru a prepojim si wifinu když si musíš zvedat ego ale zneužívat pravomoci admina na sewrverech umis dobře ....

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: skothy

    Na ľudí ako si ty je škoda plytvať časom, takže si mysli čo chceš. Čudujem sa však jednému, nemáš mikrák a máš len ban k CT, tak na čo chceš unban, keď som napísal, že ak mi na servery prehovoríš ban ti zruším? Ďalšia otázka, na čo chceš ísť na Wi-Fi keď aj tak nemáš mikrák a k CT nemôžeš?

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    8

    Odpověď: skothy

    jelikož mam i pc i notas ale notas je slabsi tak na nem hravam malo a na nem mik mam tak občas po vecerech tam jako ct hraju a ucim se to at to nekazim prez den a jelikož pochzybuju ze tu kolem te pulnoci byvas ... a ono se to nenaucis hrat za ct když mas ban a nemuzes k nim

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: skothy

    Chlapče mne je do plaču aký si hlúpy.
    Čítam aj tvoju druhú žiadosť o UB a všade klameš ako najatý. Odmietam sa ďalej hádať s niekym kto klame až do kosti. U mňa máš tento ban a s tvojou povahou tu budeš hrať veľmi krátko. GL

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: [ situace k posouzení ] skothy --> Shinigami

    Požádej o unban až budeš mít mikrofon...zatím lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •