Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: bebicko

  1. #1
    bebickoo
    Guest

    bebicko

    Caute , chtel bych pozadat o unban , vcera vecer jsem hral na maxxi a dostal sem ban od admina fuk ju za WH , chtel bych tedy videt demo jak sem se docet na kterem je moje WH videt.

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu : ' wh '
    [AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : b3b[!]ck0^
    [AMXBANS] Tvuj nick : playas
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1332692350
    [AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1332692350
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 1 ) : 217.117.217.146
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa : 217.117.217.146
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin : fuk ju
    [AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_dust_castle )
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #3
    bebickoo
    Guest

    Angry Re: bebicko

    delate si ze me srandu ? ZEUS dpc co to ma znamenat , ty si me nasral este vic nez ty dva sasci ...kteri o cs nevedi absolutne nic nuly, takovy lidi by nemeli dostavat prava :D to co na tom demu je videt , je tak to ze hraju se sluchatkama hraju hlavou a ne prdeli + do toho trochu stesti ale urcite to neni zdaleka wh , boze nastrilel sem toho tolik ale tomuto se musim jenom smat. Hlavne ty co tam hlasis....on nic nema ale dej mu ban... :D , buh vi kolik ten kokos uz takhle zabanoval hracu , dobrych hracu :) on nevi co je to old player :/ :/ :/ gdQ . fuk ju -11111111

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: bebicko

    Uklidni se..
    Ale ja na tom demu taky nic nevidim.


    Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
    Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
    Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.
    Naděje umírá poslední.
    Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.

  5. #5
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: bebicko

    6.15 - jak videl kolik jich jde, vycouval a ne jen ty ve vode, mrknul i na CT spawn
    8.30 - podle sluchu tak pekne a presne derovat? chtel bych, ale ja mam sluchatka jen za dvojku.
    8.40 - nebyl ani videt, ani slyset
    9.18 - pekne si ho namiri a jak skoci dolu uz je slyset
    11.10 - bere AWO
    11.15 - 11.27 - neni spatnej :D
    12.23 a 12.54 - to je tuseni, sluch nebo ma misto mysi kristalovou kouli?
    13.08 - to je prece normalni derovani :D

    Vynechavam momenty, kde byli slyset a dali se podle toho urcit na 100%. Dal uz se mi to ani nechce casovat.

    Edit:
    BAWSON: Hoj, jak budes psat jeste do toho topicu s bebickem, tak tma prosimte napis, ze bauson vzkazuje, ze to je jasny WH, yes?
    Monca a apach29: :D to je urcite presvedci
    BAWSON: to je fuck. Hlavne at jde videt, ze bauson vsechno vi, vsude byl a pozna tucny lidi na sto hor daleko. :D
    Monca a apach29: :D ok
    Naposledy upraveno apach29; 29-12-11 v 20:49.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: bebicko

    Uklidni se, kdyby bylo mnou, tak ban nedostaneš, jelikož tě zabanoval fuk ju, tak si to musíš vyřídit s ním. V tom threadu, co ti hodil kashpi je napsáno mnou, že Wh nemáš, Všechny killy byly slyšet. Šlo vidět, že u toho používáš sound a brain a hlavně předvídáš, kde by mohly být enemy. To, co psal Giussepe v linku, že s WH by si hrál jinak je pravda. Tohle WH nebylo, takže já jsem pro unban.

    Tak a teď mi dejte všichni palečky dolů.
    Naposledy upraveno ZEUS; 29-12-11 v 20:45.

  7. #7
    bebickoo
    Guest

    Re: bebicko

    lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !

  8. #8

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno bebickoo Zobrazit příspěvky
    lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !
    Ahoj a nevracej se. Podle mě si čistý, ale hráče s tak horzným egem nikdo nechce. Jsi jak druhý paradox klidni se trochu.
    Naposledy upraveno znedlob; 29-12-11 v 21:17. Důvod: ^^,)

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno bebickoo Zobrazit příspěvky
    lol vy ste tak komicky :D co j se tady s vama zajebavam :D kotelnaci , koukam ze ty protesty jsou k nicemu. jebu vas i vas server !ten tam pise celou dobu ze nic nemam a k tomu mi napise takovy hovno ,boze az se naucite rozpoznat kdo wh ma a kdo ne tak mi piste , nazdar !
    Místo toho, aby jsi odůvodnil ty časy, co ti tu indián vypsal, tak radši napíšeš tohle zbytečný nic, čímž si nám akorát dokázal, že ten ban byl oprávněnej, bye,
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  10. #10
    bebickoo
    Guest

    Re: bebicko

    :D :D :D konec.... :D :D :D :D

  11. #11

    Re: bebicko

    Citovat Původně založeno bebickoo Zobrazit příspěvky
    :D :D :D konec.... :D :D :D :D
    Post o ničem. Kolik ti je, že se tak chováš? Taková skilla a tak sprostej? Tady něco nehraje.

  12. #12
    Kotel
    Guest

    Re: bebicko

    Tak hlavne, ze setrel admina, co ho obhajoval :D:D:D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: bebicko

    Bebicko, máš to v tý palici alespoň trochu v pořádku ? Jak tak vidím tak asi ne.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele GoldaQ*
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    chrudim
    Příspěvky
    68

    Re: bebicko

    Jednou cheater porad cheater, konec tady nemas co delat! Nazdar!

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: bebicko

    nechapu jak tam nekdo nemuze videt WH a kdo je nevidi, tak vam vzkazuju : PRAVA BY VAM MELA BYT ODEBRANA TAKOVEJCH JAKO STE VY RADOBY ADMINU TADY NENI ZAPOTREBI. nebo se ktem tematum nevyjadrujte, aspon nikdo nepozna vasi neschopnost
    Naposledy upraveno Maly Buu; 30-12-11 v 10:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •