Zdravím všechny hráče a adminy, kteří se budou k mé žádosti vyjadřovat, i všechny ostatní.
Po nějakém čase jsem se rozhodl opět oslovit tuto komunitu s žádostí o udělení práv na server AWP. Jmenuji se Franta, bydlím v malém městě nedaleko Brna, je mi za dva měsíce 50 let. K mým koníčkům patří počítač a exotická zvířata, která chovám. Pracuji jako zástupce ředitele na jedné škole. Více bych o sobě zatím nepsal, myslím, že by to mohlo stačit.
O práva jsem se rozhodl požádat, protože bych se rád podílel na dodržování pravidel na serveru, se hrou CS mám docela dlouhé zkušenosti, baví mě hrát (docela dobrý relax po práci) a hlavně proto, že si myslím, že v mém věku a odehraném čase na Kotelně /AWP serveru (43d 04:33:13h) mám této komunitě co nabídnout. Navíc jsem na AWP serveru přítomen skoro každý den. Na AWP serveru hraji pod nickem Tom, STEAM_0:1:18447380. Jako plus ke své žádosti uvádím, že na jiné servery skoro nechodím, jsem věrný Kotelně a serveru AWP.
Ban jsem nikdy neměl. Admina jsem nikdy nedělal, ale jsem připraven se vše naučit.
Děkuji za zvážení mé žádosti.