Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Práva DM chts

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Práva DM chts

    Zdravim, jmenuji se Pavel Holásek, jsem bez dvou mesicu 15 let stary a pochazim z moravskeho mesta Boskovice. Steam csko hraju více méně 2roky s ctvrt rocni pauzou. Hral jsem tu od sveho zacatku hrani counter striku na tomto portalu pod nicky : Harribo, ioR, affe, chingtongschang, chts, chtson, chtsonwow a cista k0telna!. Jinak moje steam id je : STEAM_0:0:40648758 , STEAM_0:0:21556387. Hral jsem pod multigamingy nanogaming.cz, in-gaming.net, hellraiders.net a potom nejake ty tymy na vlastni pest jako Make it 16k atd... Jinak zkusenosti z adminovanim mam par - delal jsem drive admina na servru necrofun atd... nejake ty publici. Jinak proc zadam na server dm? a ne jako skoro kazdy druhy na classic? Odpoved je jednoducha. Protoze jelikoz jsem hrac, ktery nezna jen public, tak travim hodne casu na DM. Proc zrovna kotelna dm? Protoze je to nejlip nastaveny dm v CZ-SK. Jinak aktivni jsem kazdy den zhruba od 14:00 do 21:00. Snazim se moc na servrech nepsat, ale nekdy proste na otazku typu: chtsonwow ma wh nelze jinak odpovedet nez jdi do .... Jinak budu rad za pozitivni odpovedi, ale nebudu pohrdat ani pesimismem a negativnimy komenty. Diky chts





    __________________________________________________ ______________________________
    Vim, ze nekdo vubec netusil, ze je me ctrnact:D, kazdy si mysli, ze kdyz nekdo neco trefi, takze je buhvi jak starej. Jinak bych chtel podekovat kazdemu, ktery mlade hrace jako su ja mezi sebe pusti, zahraje s nemi a priuci je neco noveho.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    jinak se omlouvam za nejake ty hrubky a psani bez carek a hacku...

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Práva DM chts

    Jak dlouho hraješ s tímhle nickem? A proč máš ban na PZ? http://forfairplay.com/STEAM_0:0:21556387

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    tak s nickem chts hraju cw,mixy asi pul roku atd... na kotelne nevim... ban uz je od te doby co jsme si se spoluzakem steamy , protoze mel multiucet

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Práva DM chts

    Mě by zajímalo, proč tu máš zaregistrovaný 3 účty ?

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    omlouvam se za zpozdeni... ucty jsem si delal ,protoze jsem mel problem s komentarema na foru... neslo to... diky chts
    Naposledy upraveno chtsonwow; 09-01-12 v 21:27.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Práva DM chts

    Sem PROTI, my víme proč (chováš se způsobem naprosto odpovídajícím svému věku a měl by sis přečíst že CS je hra 16+)

    nebudu dohledávat tvoje výprsky v chatu dál než dneska
    14:30:05 <STEAM_0:0:21556387><84.16.123.27> *DEAD*chtsonwOw~ : kaja je totiz low low low
    14:40:27 <STEAM_0:0:21556387><84.16.123.27> *DEAD*chtsonwOw~ : jeste rekni ze s PKR
    14:40:32 <STEAM_0:0:21556387><84.16.123.27> *DEAD*chtsonwOw~ : a rovnou se pochciju smichy


    Až příliš často se navážíš do hráčů, pravidelně, bezdůvodně a rád.
    Říkám to je jen za dnešek, takovýhle chování u admina NE.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    dobry k.o. ... napis k tomu co kdo psal... 3bavil sem se starym kamosem o esl a zabanovani hrace , o vasi kaji jsem se bavil s lukaskem -dtr , pkr mel silent aimbot tak jsem se bavil s tim borcem... jmenuje se honza nick chez je z brna a znam ho v realu. pokud se navazim do hracu , tak protoze sou low a akorat kazi hru ostatnim a za svym nazorem si stojim. a zajmalo by me kolik je tobe , pprotoze hrajes na 10

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Práva DM chts

    Citovat Původně založeno chtsonwow Zobrazit příspěvky
    pokud se navazim do hracu , tak protoze sou low a akorat kazi hru ostatnim a za svym nazorem si stojim. a zajmalo by me kolik je tobe , pprotoze hrajes na 10
    myslim že to mluví samo za sebe a až náboráři uznají za vhodné, mohou lock :-)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    asi ti vadi ,ze je nekdo lepsi nez ty nebo nevim... dobre tvuj nazor znam ,tak se zde nebudu hadat s nakym public herem

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Práva DM chts

    Súhlasím s bia. Chceš práva a hustíš to po troch komentároch. NIE.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    ty by jsi nehustil?:-) setkavas se s tim na u2 kazdy den... sid48 dlouhy jak dalnice nick nSm4k ma to wallhack a hraje nebo druhej typ sid45 nic to netrefi ale dela to adminy

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Práva DM chts

    Citovat Původně založeno chtsonwow Zobrazit příspěvky
    ty by jsi nehustil?:-) setkavas se s tim na u2 kazdy den... sid48 dlouhy jak dalnice nick nSm4k ma to wallhack a hraje nebo druhej typ sid45 nic to netrefi ale dela to adminy
    Ty rozlišuješ hráče podle steamid nebo co? To ti přijde normální?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25

    Re: Práva DM chts

    ne podle toho co kdo trefi... ale vecina co ma sid 43a vis koupila steam protoze starej maj zabanovanej... jinak to lockni... uz nemam chut se zde stat admin... ono je rozdil mezi nazorem hraca kterej ma team a hraje ligy , nebo hraca , ktery cely den sedi na pubu...

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Práva DM chts

    Lenže tu nie si na U2. To je liga, má to iný spôsob organizácie a celkovo štruktúry diania.

    Ešte k tomu; toto je nonsteam portál so stovkami hráčov, ktorý to hrajú pre zábavu. Na u2 každého zaujímajú len ceny, playoff a flame. Všetkých adminov (aj bia, do ktorého hustíš) to baví starať sa o chod serverov, je to istý druh koníčku.

    Ja tiež nepotrebujem hrať ligu a aha: žijem... A na U2 som už šiestym rokom. Liga omrzí, je tam oveľa viac cheaterov ako na pube. Preferujem zábavu, ako naháňanie bodov proti haxorom. Sám vieš, o čom hovorím. Baví ma stále chodiť aj na u2, no ligy ma už moc neberú. Nemám ani moc času, škoda no.
    Naposledy upraveno sILV3; 09-01-12 v 23:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •