Zobrazit výsledek ankety: VĚŘÍTE V KRISTA?

Hlasující
53. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ANO

    19 35.85%
  • NE

    34 64.15%
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 88

Téma: Bible

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433


    Odpověď: Bible

    Kostel je realita, vsechno ostatni je iluze.

  2. #47
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible


    U mna je to tak,myslite si co chcete, hatujte, aspon ma zahrejete u srdiecka
    Naposledy upraveno Klimax; 20-03-16 v 22:23. Důvod: bitchezz

  3. #48
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Bible

    Zase kokot, co tady všem bude vnucovat zkurvenou víru

  4. #49
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Bible

    Grakon2702: Díky, tobě přeji taky ať se v životě daří! A s tím vymýváním mozku máš naprostou pravdu. Taky proto mi hodně v kostelech vadí, když se používá taková ta zpěvná řeč- souvislý text se místo normální řeči zpívá- připadám si potom, jako by mě chtěli zfanatizovat... každopádně dík za vyjádření :)

    Giussepe: V tomhle máš pravdu, jenže když se podíváš na dnešní dobu, tak rodiče v mnoha a mnoha případech selhávají. Mě rodiče nikdy do ničeho nenutili. Já se rozhodl, že půjdu na gymnázium, já se rozhodl že půjdu ke svatému příjímání já se rozhodoval ve všem. Rodiče by měli svým dětem ukázat správnou cestu, ale nemůžeš si myslet, že i dobří rodiče budou stíhat své dítě kontrolovat pořád. A pobýt chvíli v kostele nikomu neublíží. Já to osobně beru jako takové místo k přemýšlení. Víte občas v kostele slýchám při mši naprosto fanatizovaného faráře- homosexualita je hřích, musíte se modlit desetkrát denně růženec!!! -takového člověka neposlouchám a prostě přemýšlím o tom, jak některé věci udělat lépe. Ale mnohdy jsou tam i "dobří" kněží, kteří nikomu víru nevnucují, kteří jenom ukazují, jakým způsobem se dá dostat na cestu k víře.

    Lurky: V tomhle máš naprostou pravdu :D :D :D :D

    Acid: Nevím jestli myslíš mě, ale pokud ano, tak si můj příspěvek pochopil špatně- ber to jako úvahu nebo zamyšlení, co kdyby...? a vyjádření mého názoru :)
    Naposledy upraveno MrSlissi; 21-03-16 v 20:42. Důvod: Slabá paměť

  5. #50
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    Grakon2702: Díky, tobě přeji taky ať se v životě daří! A s tím vymýváním mozku máš naprostou pravdu. Taky proto mi hodně v kostelech vadí, když se používá taková ta zpěvná řeč- souvislý text se místo normální řeči zpívá- připadám si potom, jako by mě chtěli zfanatizovat... každopádně dík za vyjádření :)

    Giussepe: V tomhle máš pravdu, jenže když se podíváš na dnešní dobu, tak rodiče v mnoha a mnoha případech selhávají. Mě rodiče nikdy do ničeho nenutili. Já se rozhodl, že půjdu na gymnázium, já se rozhodl že půjdu ke svatému příjímání já se rozhodoval ve všem. Rodiče by měli svým dětem ukázat správnou cestu, ale nemůžeš si myslet, že i dobří rodiče budou stíhat své dítě kontrolovat pořád. A pobýt chvíli v kostele nikomu neublíží. Já to osobně beru jako takové místo k přemýšlení. Víte občas v kostele slýchám při mši naprosto fanatizovaného faráře- homosexualita je hřích, musíte se modlit desetkrát denně růženec!!! -takového člověka neposlouchám a prostě přemýšlím o tom, jak některé věci udělat lépe. Ale mnohdy jsou tam i "dobří" kněží, kteří nikomu víru nevnucují, kteří jenom ukazují, jakým způsobem se dá dostat na cestu k víře.

    Lurky: V tomhle máš naprostou pravdu :D :D :D :D

    Acid: Nevím jestli myslíš mě, ale pokud ano, tak si můj příspěvek pochopil špatně- ber to jako úvahu nebo zamyšlení, co kdyby...? a vyjádření mého názoru :)
    Myslím uživatele lolec, ale jak jsem teď přečetl tvůj příspěvek, na kterej reagoval Giu, tak ty jseš taky kompletně mimo.

  6. #51


    Re: Bible

    acid zavolaj realisa, chcem sa trosku pobavit
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  7. #52
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Acid: No zajímal by mě tvůj pohled na tuhle věc. Došel si sem, všechny zkritizoval a neřekl jinak nic kloudného. Nadávat umí každý, ale co třeba se podělit o svůj názor? :)

  8. #53
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Bible

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    acid zavolaj realisa, chcem sa trosku pobavit
    :Dddd

    @Pan Sliši: Řeknu ti klidně to, co vždycky řeknu každýmu, co se týče náboženství. :) Je to asi jedna z největších píčovin, co lidstvo mohlo potkat. Jednak působíte na venek vůči ateistům jako úplně totalně vypatlaný kreténi, co maj v hlavě nasráno a jednak to není k ničemu dobrý. Zbytečně umírají lidi, krade se, vznikají konflikty. A to prakticky jenom kvůli výmyslu. Jediný náboženství, u čeho bych udělal vyjímku a tak nekritizuju, je budhismus.
    Když už jsme u toho, ať si každý věří, čemu chce, je mi to jedno. Ale jak se to někdo někdy pokouší mi to vnucovat, tak ať počítá s tim, že ho vypíčuju a ať jde do prdele. Což je tvůj a lolečkovo případ, vypatlanče.

    To je můj názor :)

  9. #54
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Re: Bible

    Fajn, nejsem konfliktní typ, nehodlám se s tebou hádat. Kdyby sis pozorně přečetl můj první příspěvek v tomto tématu viděl bys, že na náboženství mám dosti odlišný názor než kněží a středověcí občané.

    Citovat Původně založeno Acid Zobrazit příspěvky
    Zbytečně umírají lidi, krade se, vznikají konflikty.
    Právě že naopak- kdybys jednou v životě byl na mši, třeba by ses nad sebou zamyslel :) Je rozdíl mezi tím, jak víru beru já, a mezi tím jak víru berou islamisté, jak se kvůli náboženství válčilo v tehdejší Jugoslávii a jak se kvůli náboženství válčí na spousta dalších místech. Nic jsem Ti nevnucoval, ani jsem tě neurazil a ty mě hned posíláš do piče a nadáváš do kokota. Možná by bylo lepší se nad sebou zamyslet ne? :)

  10. #55
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Bible

    Citovat Původně založeno Mr. Sliši Zobrazit příspěvky
    Fajn, nejsem konfliktní typ, nehodlám se s tebou hádat. Kdyby sis pozorně přečetl můj první příspěvek v tomto tématu viděl bys, že na náboženství mám dosti odlišný názor než kněží a středověcí občané.



    Právě že naopak- kdybys jednou v životě byl na mši, třeba by ses nad sebou zamyslel :) Je rozdíl mezi tím, jak víru beru já, a mezi tím jak víru berou islamisté, jak se kvůli náboženství válčilo v tehdejší Jugoslávii a jak se kvůli náboženství válčí na spousta dalších místech. Nic jsem Ti nevnucoval, ani jsem tě neurazil a ty mě hned posíláš do piče a nadáváš do kokota. Možná by bylo lepší se nad sebou zamyslet ne? :)
    To, že bys mi měl říkat, co mám dělat, je asi to poslední, co můžeš.

  11. #56
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Bible

    Neříkal jsem ti co máš dělat, neříkám to nikomu jinému. Motáš se ve svých výrocích až mi z toho jde hlava kolem. Prostě se přestaň hádat tohle je téma o náboženství a víře a ne o přehlídce hádek a tvých nadávek.

    Takže to tímhle považuji za uzavřené

  12. #57


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Bible

    Sliši tady nikomu víru nevnucuje ani nikomu neříká, co má dělat. To že ty neumíš pochopit zjevný význam psaného textu tě neopravňuje ze sebe dělat předzaujatého kokota.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 23-03-16 v 21:53.

  13. #58
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Bible

    Grakone na tebe jsem taky cekal, kretene. Ty uz se prosim te taky vzpamatuj a nedelej tady ze sebe curaka a slusnyho cloveka :-D

  14. #59


    Odpověď: Bible

    Ale hovno, na mne si vůbec nečekal. Jenom mácháš kolem sebe nohama a rukama, jak se ti situace nabízí. Jako malé usmrkané dětsko.

  15. #60
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Česká republika- Ostrava
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Bible

    Grakone, já to považoval za uzavřené, díky že ses mě zastal, ale nemá cenu kvůli tomu vyvolávat hádky. Někteří lidé prostě na toto téma reagují jako Acid, a to tím stylem, že: Všichni věřící jsou kokoti!!!! Na jednu stranu se to dá pochopit, v Bibli se všude píše, že Bůh chrání lidstvo atd, atd... a přitom se podívej kolik je tu katastrof. Ale jak jsem psal, můj způsob víry je trošku jiný. Já věřím v Boha, protože si myslím, že on může změnit k lepšímu a každého, kdo bude ochoten si víru připustit k tělu. To už jsem ale psal v tom prvním příspěvku, takže se dál s nikým hádat nechci :)

    Ale díky, že ses mě zastal, toho si vážím :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •