Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 84

Téma: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

  1. #31
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Mohol som tušiť ze daronove buzničky budú robiť bordel kvôli srande ale nečudujem sa radšej prinútia organizatorov zrušiť turnaj jak prehrat finále 15:0

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Baxo a ixper a.k.a. Blby a blbsi, naco by si sa ho pytal kedy s nami chce hrat ak by si to tak nechcel zmanipulovat? K ixperovi iba tolko ze daronove buznicky ta porazia hocikedy a hocikde, ty paintballovy boh. Keby som chcel spachat samovrazdu tak skocim z vysky tvojho ega na uroven tvojho IQ a mal by som istotu smrti ixper :))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #33
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Jj to by si sa asi zabil ale mam rad keď ma dissuje neznamy typek :D :D

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Zato ty si kotelnacka superstar a kazdy ta pozna a kazdy ta uznava aky si frajer a preto mozes v chatboxe pisat sracky o ostatnych "neznamych ludoch" ze ? :)))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  5. #35
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Toto je komédia.

  6. #36
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Jj bavi ma si robiť piču z ľudí ako si ty co sedia od rána do večera pri PC a nevedia co je real liFe

  7. #37

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Ty hermafrodite náš, ty se nám tu ještě sám prokecneš. A Samco k tobě, minulý turnaj, 3 silné týmy tam byly jen. A tys nás 2 silné dal hned na první kolo a sobě si přiřazoval hladkou cestu. Ostatně, rozumím, odešlo vám carry. Nic se zde nemanipuluje, jenom se tu některým lidem také mažou komentáře. Svoboda projevu a psaní pravdy zde zakázáno. Ovšem lezení do určitých částí těla se tu pomalu rozšiřuje.

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Prečo tu píšu len daronove buzničky a Pán buzničiak daron je ticho xD

  9. #39
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Nech si to rozlosuje organizátor ako chce nemyslím si ze by to bola manipulácia :) každý team je porazitelný
    F4Ke

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno ixper Zobrazit příspěvky
    Jj bavi ma si robiť piču z ľudí ako si ty co sedia od rána do večera pri PC a nevedia co je real liFe
    Takze ked na teba nieco napisem tak som "neznamy" nic o tebe neviem, poznam tvoj nick ale nie tvoj pribeh zato ty o mne vies zazracne vsetko vsak? :))) logika 7 rocneho dietata
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #41
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    No nič tragedi takže bude turnaj?

  12. #42

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Urážaj si ma koľko chceš, človek ako si ty ma neurazí. Mne stačí, že pravda vyšla na povrch. Budúce, ak bude nejaké budúce, si dávajte pozor, aké screeny posielate na povrch tohto threadu.
    A btw na to, že vieš hrať 1 blbý mod máš ego vyššie ako polovica kotelny.

  13. #43
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Skôr si musím dať pozor na teba necakal som ze zneuzijes co ti napíšem hh

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno ixper Zobrazit příspěvky
    No nič tragedi takže bude turnaj?
    Ak si zozeniete 3 teamy ktore vam aktualne chybaju tak asi ano :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  15. #45

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Vy tu riešite také blbosti ohľadom losovania atď.

    Robí sa pavúk, ak dobre vidím v hlavnej téme... http://csko.cz/forum/showthread.php?...-5v5-24-4-2016
    Rozlosovanie bolo tu - http://challonge.com/tournaments/bra...ref=brfNYauFbV - ale pravdepodobne zmanipulované tak aby sa niekto dostal do finále... (nehovorím že hej, ale s toho čo tu čítam tak asi hej)... Prečo nezaloží nejaký normálny človek nový turnaj a nerozlosuje to poriadne a náhodne a žiadne hádky ? Je to pavúk nie tabuľka tak what the problem ?? Treba sa rozumne dohodnúť a nie si tu nadávať do kokotov a buzerantov... sa trošku správajte a nerobte tu rakovinu...

    Pravidlá sú tam jasne napísané a pridal by som tam "Manipulovanie a podplácanie organizátorov je automatické vylúčenie + ban" a je to potom niet čo riešiť...

    Áno viem už sa turnaj konal ale keďže máte problémy tak to odohrajte znovu... problem ?? asi nie keď sa hádate ako malé decká a jeden tým hovorí ako porazí ten druhý a opačne... tak to rozlosujte poriadne, poriadne to odohrajte a nerobte pičoviny.

    E: Ten odkaz je kokotina :D bolo moc hodín a je tam zlý turnaj :D
    Naposledy upraveno Bager258; 30-04-16 v 11:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •