Zdravím všechny zabijáky :) >>>> V tomtu článku se bude psát o náhodné výhodě přezdívána jako roll.>>>>>>>
Takže začnu spíš "negativními věci u starých výhod">>Začneme tou nejzákladnější a to u
První reakce s výhodou na napsaní slova...=Tyto výhody jsou o skillu. Někdo píše každý den např článek ad už do školy nebo do práce a potom už ví kam šáhnout takže není problém napsat slovo např auto za 1 sekundu.///////Dešto hráč který si jde zahrát na 1 mapu po týdnu protože neměl čas na počítač tak tomu to samozřejmě trvá než napíše něco takového takže potom jsou hráči v "nevýhodě"

První reakce s výhodou na skok/čup/begrib= Tato výhoda je o reakci spíš automatice (strašně moc se stává že simon řekne prvni reakce na skok a někdo vyskočí ještě dřív než to dořekne) A zase je to něco v čem není 100% náhoda. Někdo může psát mezi tím co se ta výhoda řiká a než to dopíše a ono vubec i kdyby to nedopsal a rychle to odeslal nemá žádnou šanci na to výhodu získat.

Přišel jsem tedy s nápadem:

Dejme tomu že by se do simon menu přiřadila sekcička /výhody/>tu by otevřel a pak by tam měl 2 řádky dalšího nastavení (jako to má fotbal Nastavit spam,Vyhodit,zrušit....)
Bylo by tam:
1. Rozdat čísla>>> Dejme tomu že maximalní kapacita věznů je 25 max ? Tak by tam bylo 1-25(číslo) a např já bych dostal číslo 15.
2. Vyrollovat>>>Po tom co by každý hráč měl svoje číslo by se vylosovala výhoda např: 15=Fropo takže fropo by měl výhod bylo by to napsané v chatu aby nebyli zbytečná podezřívání nebo obviňování o podvodu ! samozřejmě že čísla by to rozdělilo pouze živím věžnům.(takovéhle detaily jsem vynechal)
No a jinak pokud by chtěl simon zrušit výhodu tak jí zruší slovně

Celkové shrnutí/pozitiva/negativity
+Nezabere to čas, Jde čistě o náhodnou výhodu,férové vůči všem.Simon nemusí kolikrát sledovat konzolu kdo to napsal první nebo podobně..
-Někdo má rád skill a tak nebude mít šanci ho prokázat, ale to může na atrakcích.

Ode mne asi všechno návrhy na zlepšení/vylepšení/názory na to samozřejmě každý piště.