Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žiadosť o práva - AIM

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Žiadosť o práva - AIM

    Dobrý deň,

    Moje meno je Dušan a mam 13 rokov. CS hrám vyše 15 rokov. Na Vašich serveroch hrám každý deň. Dostal som už 6 bany za 6 dni za Cheating, ale za každým UNBAN, takže to viem zakryvať, preto som vhodny adept na admina. Cheaterov hlasim neustale cez ! (môžte si tam pozrieť ako žiadam adminov aby hned naskočili na server a banovali, každe moje hlasenie -> BAN.

    Skusenosti s právami mám, viem veľa príkazov. (fps_min ; cl_kundrate ; net_mam ; cl_anwar ; m_lc ; mp_5)
    CS STEAM: radsej hram na NS, idu tam lepsie kody a tak viem pozorovat cheaterov s mojimi nepovolenými prisadami
    HLSTATX: http://stats.csko.cz/statsx/hlstats....player=2825053 -> K/D mam len 6, ale polepšim sa.

    Týmto žiadam o práva, chcem byť jeden z Vás - profesionálnym adminom.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Nechápem tomu. To čo akože má byť ? Máš viac promile v krvi ako je prípustné, alebo máš nejaký problém? Keď si si chcel normálne požiadať, tak si to mal urobiť tak, ako sa to má ( http://csko.cz/forum/showthread.php?...%26%23282%3BTE! ), ale pokiaľ to ma byť z tvojej strany len vyhlupovanie a trolling, tak je to dosť trápne, na to, ako tu vypisuješ, koľko máš rokov a skúseností...

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    co sa ti na mojej ziadosti nepaci? vsetky podmienky okrem steamu su splnene, no dobre skusim to o rok neskor








    prepac pan admin, mam velky problem, tu sa moze stat admin kto chce, staci mat aktivitu a hlasenie na fore a v hre :DDDDD

    ale to ze nevedia hrat CS a davaju nezmyselne bany ide bokom :D

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    a je velka škoda, ked sa uz nevies zasmiat a pochopit ironiu a vtip... vsetko beres vazne?.. tak si mal brat vazne aj moj bezdovodny ban a riesit to a vyjadrovat sa do unban ziadosti

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    poprosim o urychlene vybavenie mojej žiadosti, lebo prestupim do konkurencneho cs portálu gamearašit.cz

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    co sa ti na mojej ziadosti nepaci? vsetky podmienky okrem steamu su splnene, no dobre skusim to o rok neskor

    prepac pan admin, mam velky problem, tu sa moze stat admin kto chce, staci mat aktivitu a hlasenie na fore a v hre :DDDDD

    ale to ze nevedia hrat CS a davaju nezmyselne bany ide bokom :D
    Hej, môže sa stať aadminom ktokoľvek, ale len ten, čo to má aspoň jak tak v hlave v poriadku, takže teba vylučujeme.

    a je velka škoda, ked sa uz nevies zasmiat a pochopit ironiu a vtip... vsetko beres vazne?.. tak si mal brat vazne aj moj bezdovodny ban a riesit to a vyjadrovat sa do unban ziadosti
    Toto nie je irónia a vtip, toto je obyčajné podpichovanie, číže trolling - provokatívny a irelevantný (off-topic) príspevok.
    Ja stojím na strane adminov, ktorí sa zhodujú, že tvoj ban nebol bezdôvodný, takže neviem, čo som mal riešiť.
    A nespamuj jak bezmozog.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    ja mam v hlave az velmi poriadok, toto je cista ironia a vtip...


    čiže vlastne ty si potvrdil že som cheatoval? .. a tu mas priklad, že adminom može byt každy :DDD aj tak malo skuseny ako ty ;)

    teraz tu hod demo a casy.. a ideme si prediskutovat tvoje skusenosti s hrou CS 1.6...
    Naposledy upraveno beast; 05-04-16 v 00:27. Důvod: zle som 1x precital :D

  8. #8

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Daj sa liečiť
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  9. #9

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    pokud zacnes hrat na steamu tak budu pro mas dost zkusenosti a ty bychom tady potrebovali
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    a je velka škoda, ked sa uz nevies zasmiat a pochopit ironiu a vtip... vsetko beres vazne?.. tak si mal brat vazne aj moj bezdovodny ban a riesit to a vyjadrovat sa do unban ziadosti
    po 20. to vtipne neni

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    pokud zacnes hrat na steamu tak budu pro mas dost zkusenosti a ty bychom tady potrebovali
    dobre, tam sa nedaju zapnut nepovolene pomôcky, suhlasim s tebou


    Edit ku ziadosti: dnes mam narodeniny, už mam 14 rokov, berte ohlad aj na tuto skutočnost
    Naposledy upraveno beast; 05-04-16 v 07:32.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    A ja byl takovy naiva, ze uz ani trapnejsi byt nemuzes.. :-/

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    Dalsi kosican by sa do AT hodil, vybav steam a pro.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva - AIM

    Nieco nahlasil, vsetko banned, skill sice nie je najlepsi ale popracovat sa na tom asi da. Rozum sice nema, vek tiez nie ale to je jedno, vsak to bude robit zadarmo, btw hrava ale vylucne na d2 only a drzi si svoj server tak neviem no.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Žiadosť o práva - AIM

    porozmyslajte, lepsieho nenajdete

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •