Zobrazit výsledek ankety: Rozdělení šance na instakill

Hlasující
62. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Smazat item

    18 29.03%
  • Rozdělit šance

    12 19.35%
  • Nechat

    32 51.61%
Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 122

Téma: AWP Sniper

  1. #61
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: AWP Sniper

    To, že proti tomu neumíte hrát neznamená, že to je OP - aby to nedopadlo jak s rusherem, kterej se všem zdál strašně OP ale opravdu sním hrát uměl jen málokdo.
    Hra je nastavená tak, aby ta hra byla o tom, kdo co dropne. Ne o tom, jakej má kdo lvl.
    LVL postavy je až podružná věc, v současně nastaveným systému. Mě se současný systém líbí a není důvod, proč ho měnit.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  2. #62
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: AWP Sniper

    Radsi zlepsit clasu nez zhorsit awp item, protoze pokud je napriklad prot 130 proti memu sniperovi 147, tak ho nedam, protoze napriklad conana musim dat na 2-3 rány, ale pokud dostanu awp item, tak prave proti temhle hráčům mam velkou sanci, conan hraje dost prota, proto chce zhorsit item awp, to je to jediny co ho zabije :-D , takze awp item nechat tak jak je.. a clasu sniper? Int bych nechal, ale spis moc nevydrzi, jen tak trosku do obrany nebo do hp, obranu ma tusim 5 zaklad.. tak kdyz bude mit 15, tak to bohate staci, zase to neprehnat a neudelat snipera silnejsim, nez by mel byt.. proste sniper by mel ustrilet soupere... pisu to sem, protoze to nekdonakousl :-D , ale ten napad zhorsit awp item, za me PROTI

  3. #63

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Tak ten 50% Instakill s knifem se někdy hodí, dobře vím, o čem mluvím. Dost se do dá použit, jen musíš věřit, že ti to vyjde. Ale zas 50% šance je poměrně dost vysoká na instakill zabití s AWP. Je to jen můj názor, ale 50% je celkem dost vysoká šance...
    A 100% není?

    Já vím, že i ten nůž se párkrát použít, ale mě jde o smysl té samotné postavy. Sniper má být ten, co musí být velmi přesný, aby někoho trefil. On je ten, který by měl být na dálku smrtící. On si má dát pozor, aby se k němu někdo nedostal. Pokud si pozor nedá, jeho smůla. Proto ten knife na něm postrádá smysl. Proč bych měl hrát za snipera, který je momentálně totálně na hovno, protože na jednu ránu nedokáže zabít 3x rychlejšího hráče než na klasickém módu? To si radši picknu commandu a počkám, dokud nepadne item AWP sniper. Tím, že ten item nerfnu a naopak samotnou classu zlepším na stejnou hodnotu, tak se ty síly vyrovnají. Jak jinak bys chtěl upravit tuto classu tak, aby opravdu dělala to, co z jejího názvu vyplývá?

  4. #64
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    A 100% není?

    Já vím, že i ten nůž se párkrát použít, ale mě jde o smysl té samotné postavy. Sniper má být ten, co musí být velmi přesný, aby někoho trefil. On je ten, který by měl být na dálku smrtící. On si má dát pozor, aby se k němu někdo nedostal. Pokud si pozor nedá, jeho smůla. Proto ten knife na něm postrádá smysl. Proč bych měl hrát za snipera, který je momentálně totálně na hovno, protože na jednu ránu nedokáže zabít 3x rychlejšího hráče než na klasickém módu? To si radši picknu commandu a počkám, dokud nepadne item AWP sniper. Tím, že ten item nerfnu a naopak samotnou classu zlepším na stejnou hodnotu, tak se ty síly vyrovnají. Jak jinak bys chtěl upravit tuto classu tak, aby opravdu dělala to, co z jejího názvu vyplývá?
    Tak já dost dobře vím o tom, co chceš říct, sám mám snipera na 200 a neustále ho hraju. Ale to odbočuju... Chápu princip, toho co jsi napsal, ale je problém hráčů, že neumí mířit a trefí nohu...
    Jestli já vím, tak stačí bohatě 2 hity.. Popřípat chytří hráči ví, že mají ještě d. eagla/ glock. Tak proč ho nedodělat tím? Navíc je blbost, aby např. nezkušený hráč šel do první linie a umřel během páru ran.. Ten sniper se musí hrát logicky. Tedy alespoň mě to tak přijde. Tohle není jak FS, nebo dejme tomu, že PROTECTOR/ Sharpshooter, protože u těch "class" můžeš rushovat do aleluja a stejně něco zabiješ, protože máš ty auto zbraně. Chápeš o čem mluvím ne?

    Jako jsem PRO, aby se něco dolepšilo na statech/ popř. změnit tu skillu. Ale zas aby si tu někdo nestěžoval a KOTEL by musel překopávat zase zpět..
    Takže berme všechno s mírou.

  5. #65
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: AWP Sniper

    takhle mne nevadí item jako takový ale mne vadí že sa proti tomu nedá nijako brániť kromne notesu keby sa spravila uprava že nedá instakill ked má človek kevlar alebo lekarnu tak hned by sa dalo hrať lepšie

  6. #66
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: AWP Sniper

    Bol som ct a dropol som awp. Po 5 kolach som to awp vyhodil. Prečo ? Lebo drop na notes je taký veľký že po 5 kolach už mal každy notes ... Takže zamňa to awp nechať alebo znížiť drop. A ten item pomáha malým lvlom aspoň niaku tú šancu zabiť veľký lvl.

  7. #67
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: AWP Sniper

    Ji dobry nápad, bych to dal tak do 100.lvlu ;)
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  8. #68
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: AWP Sniper

    Jj, souhlasím, buď dát šanci na insta kill, nebo snížit šanci na drop.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  9. #69
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    My Computer
    Příspěvky
    1

    Odpověď: AWP Sniper

    Souhlasím, je to moc OP item, buď zmenšit šanci na chytnutí, nebo zrušit instakill, či omezit ho. Za mě souhlasím s Connanem

  10. #70
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: AWP Sniper

    Jak jsem navrhl i v mé žádosti, souhlasím se zrušením tohoto itemu, jak bylo psáno výše, je to hodně Op item pro ty, kteří s AWP umí. Snížení šance na drop podle mě nic nevyřeší.

  11. #71
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Tak se s ním nauč a neplač s ním, nebo nelez lidem před scope...

  12. #72
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Tak se s ním nauč a neplač s ním, nebo nelez lidem před scope...
    Tady ale přece nejde o to, že bych s AWP neuměl, umím s ním víc než valná většina serveru, ale je to prostě blbost dávat na ránu bez ohledu na to, jaký má hráč lvl nebo kolik má obrany (jako u Snipera, kdy o dmg rozhoduje také obrana)

  13. #73
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Tak já ale nemluvím o tobě :D Jasně chápu tě, ale tím pádem by mohli přidat celkem do INT, protože když si to vezmeš, tak kolikrát tu bylo, že sniper má být smrtící na dálku a rychlej... Tak proč to tak neudělat, když si vezmeš, tak např. medic s obranou, hp, int tak to taky člověku trvá, než ho vypne... Jestli se zruší item, tak navrhuju zlepšit AWP/staty... Protože to si už dle svého bude sniper kapičku zaostávát za medicem (OP staty), FS (OP zbraň) a další classy..

  14. #74

    Odpověď: AWP Sniper

    Momentální stav classy sniper.

    Int: 15
    Zdraví: 20
    Obrana: 5
    Kondice: 25
    Zbraň: glock, awp, deagle
    Popis: +150% dmg z AWP + (int*1,2) dmg, 1/2 šance na okamžité zabití nožem

    Toto nastavení je naprosto retardované a na snipera se vůbec nehodí. Ten item dělá z lidí lepší snipery než ta classa. Můj hlas teda zní: Jsem za zrušení itemu AWP pouze v případě vylepšení classy Snipera.

    Jakožto dlouhodobí hráči jsme s Connanem řešili na nejlepší možné úpravě classy a došli jsme k následujícímu:

    Int: 60
    Zdraví: 0
    Obrana: 0
    Kondice: 60
    Zbraň: Deagle, AWP
    Popis: +(int*2) dmg z AWP

    Co vše se změnilo? Zvýšilo se razantně int pro velké dmg, zvýšila se kondice pro vysokou rychlost, snížila se obrana i HP na nulu, aby to byl papír (vyvážení k rychlosti a dmg). Dále se odstranilo bonusové dmg z AWP ale změnil se vzorec, který mu dodá mnohem větší bonus z dmg. Dále se odstranila šance na instakill s nožem (totálně nepochopitelný skill na snipera, rovněž totálně useless, nechápu, který tard to tam vůbec dával). Odstranil se glock.

    Pokud se změní classa sniper tak, jak jsem navrh, tak budu za zrušení itemu AWP.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 19-06-16 v 13:27.

  15. #75
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Jsem PRO. určitě teď sniper nebude zaostávát

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •