Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Cool [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Sem můžete psát dotazy/případně schánět hráče do teamů.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Zapojiť sa môžem iba keď mám steam? :)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Nie, mozes hrat aj na NS :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Vďaka, tak ľudia kto sa chce pridať ku mne do teamu?

    s pozdravom, metanolek ~ :))))

  5. #5

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Čao. Měl bych takový nápad, jak by se dala vylepšit JB Olympiáda. Mám informace, že současná olympiáda se bude odehrávat pouze na jedné mapě. Ta jedna mapa se vybírá díky reakci s výhodou na napsání určité věty. Tohle je podle mě blbost. V tomhle je dost velká nespravedlivost. Rychle prstíky jsou na místě obrovskou výhodou. A tohle má být údajně i pro atrakce na dané mapě. Proč? Proč to dělat takhle, když se to může udělat jinak. To snad je olympiáda o rychlosti prstů? Ne, není. Má být o skillu jednotlivých týmů. Tímhle způsobem se neukáže, který team je nejlepší na JB Kotelně v atrakcích. Jenom se ukáže, kdo má rychlejší prsty a rychlejší reakce. Já bych navrhoval BO3 Serii (3 mapy, 2 vyhrané mapy rozhodují o vítězi). Rychlé vysvětlení pro ty, kteří o tom neví. BO3 Serie obsahuje 3 mapy, na kterých se hraje. 2 mapy stačí k výhře a k postupu. Jednu mapu by si vybral tým A, druhou mapu tým B a třetí by si vybral Admin (Simon). Na každé mapě by se dalo hrát minimálně na 5 (3) atrakce. K vítězství na mapě by opět stačili 3 (2) vyhrané atrakce. Tímhle způsobem by se dalo postupovat až do finále, kde by se rozhodlo o nejlepším týmu na Kotelně. Takhle by měl podle mě vypadat správný turnaj. Je to vyzkoušená metoda a k tomu funkční. Když se podíváte na světové turnaje v CS:GO nebo LoLku, tak uvidíte tento styl hry. Teď by někdo mohl říct ,,Když se ti to nelíbí, tak zruš svou účast na tomto JB Turnaji a běž si udělat svojí Olympiádu a tuto Ignoruj". Tohle je jenom shrnutí, jak by to mělo podle mě vypadat a zjišťuji, kolika lidem by se tento systém hry taky líbil. Nejraději bych tady dal nějaké hlasování, ve které bychom se dozvěděli, kdo je pro jakou variantu hry. Abych to shrnul, napsal i nějaké to mínus a nějaké to plus. Podle mě je obrovské PLUS, že by se tímto stylem hry dalo zjistit, kdo je dostatečně sehraný na to, aby zvítězil. A teď to mínus. Strávilo by se asi trochu více času na serverech a nezjistil by se vítěz po 3 hodinách hraní. Tak jsem se plně vyjádřil a ptám se, jak chcete mít tento turnaj vy účastníci a možní diváci?

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Bylo by to na dlouho podle mě. Nebylo by špatné,když by to bylo na způsob tohohle návrhu. Jenom místo jmen by byli mapy.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Čao.
    Ahoj

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Rychle prstíky jsou na místě obrovskou výhodou.
    Rychle prsty su jedna z veci ktoru si na jb hraci nacvicia tiez rovnako ako atrakcie, neverim ze nemas v teame nikoho kto zvladne rychlo pisat.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Proč to dělat takhle, když se to může udělat jinak.
    Preco to robit inak ked sa to moze robit takto?

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    To snad je olympiáda o rychlosti prstů?
    Ano aj.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Tímhle způsobem se neukáže, který team je nejlepší na JB Kotelně v atrakcích.
    Ak postupis az do finale tak si zahras tolko atrakcii ze sa ukaze ze si najlepsi :)


    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Já bych navrhoval BO3 Serii (3 mapy, 2 vyhrané mapy rozhodují o vítězi).

    Ako dalej pises, to by sa hralo strasne dlho, pretiahlo by sa to na viac dni a to nie je cielom olympiady.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Takhle by měl podle mě vypadat správný turnaj. Je to vyzkoušená metoda a k tomu funkční. Když se podíváte na světové turnaje v CS:GO nebo LoLku, tak uvidíte tento styl hry.
    Nejedna sa o svetovy turnaj v progamingu ale o obycajnu jb olympiadu tak naco to hrotit.


    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Tak jsem se plně vyjádřil a ptám se, jak chcete mít tento turnaj vy účastníci a možní diváci?
    Aby som aj nieco vlastne navrhol, tak ked sa ti nepaci to, ze rozhodnu o mape rychle prsty tak sa moze kazdej mape pridelit cislo od 1-7, hodi sa tento rozsah tu (mozes to urobit dozorca pred kazdym zapasom) a podla toho sa vyberie nahodna mapa a kazdy team sa bude musiet prisposobit.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Asi u Kozla v Domě
    Příspěvky
    46

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Zdravim,krasne co jsi napsal tleskam "Clap Clap" timto zpusobem by ta olympiada trvala moc dlouho,vsichni nehrajou 8hodin denne.
    Take admini maj byt dozor ale hodne adminu je vice jak 18let pracuji a nemaj cas se starat jen o tu olympiadu.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    To BO3 je totálna zbytočnosť. Veľa ľudí si chce užiť leto a určite nebudú sedieť za PC, len aby boli na olympiáde. Ale o tom vyberaní mapy a tej reakcii súhlasím. Nechal by som to radšej na random výberu, ktorý by spravil dozorca/admin/simon. Každý turnaj by mal byť niečim výnimočný a ja by som bral ako tú jedinečnú vec práve tú jednoduchosť. Zbytočne by sa robilo niečo zložité a bol by potom v tom chaos.



  10. #10

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Když se odstraní ty reakce s výhodou na napsání slova/věty a bude se vybírat mapa náhodně, tak by to nemuselo být špatný. Mi se jenom jedná, aby tam nebyly jenom ten aspekt rychlích prstíků a byl tam aspoň nějaký výběr pro ty týmy. Aspoň, ať si vybere tým aspoň 2 atrakce a admin když tak rozhodující na té mapě. Nic více, nic méně.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Však každý team si vybere 2 atrakce a poslední admin... Kdyby sis to aspoň přečetl :). Btw.. okey tak mapy budou očíslované a budou přes náhodný generátor čísel...

  12. #12

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Když se odstraní ty reakce s výhodou na napsání slova/věty a bude se vybírat mapa náhodně, tak by to nemuselo být špatný. Mi se jenom jedná, aby tam nebyly jenom ten aspekt rychlích prstíků a byl tam aspoň nějaký výběr pro ty týmy. Aspoň, ať si vybere tým aspoň 2 atrakce a admin když tak rozhodující na té mapě. Nic více, nic méně.
    Jako pochybuju, že se vybere mapa typu crime, kde je 1 a půl atrakce. Na oasis, snow, asis jsou všechny atrakce, akorát v jiném podání, takže o co vlastně ide?

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Jako pochybuju, že se vybere mapa typu crime, kde je 1 a půl atrakce. Na oasis, snow, asis jsou všechny atrakce, akorát v jiném podání, takže o co vlastně ide?
    Však všechny mapy jsou vypsané a ještě k tomu to jsou nejhranější s nejvíce atrakcema... A ještě k tomu jb_snow jb_oasis a jb_cp_assis máš skoro stejné.. A když to bereš takhle, tak přece ,,nejlepší team" by měl umět jakoukoli mapu ;).

  14. #14

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Kdyby někdo potřeboval člena do týmu nebo náhradníka tak jsem k dispozici.
    E: už jsem obsazen
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 07-06-16 v 22:43. Důvod: Idea dostal zajem
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Pou
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Na salámu
    Příspěvky
    86

    Odpověď: [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze

    Jak napsala kájuš. Pokud máš za cíl být nejlepší tak by ti nemělo vadit jakou atrakci a jakou mapu budeš hrát. "Nejlepší team" by měl zvládnout cokoliv ať už i na jakékoliv mapě (berte s rezervou) které nejsou ve výberu. Pokud si na to věříš být nejlepší tak ti bude jedno jak bude olympiáda uspořádaná a kterou atrakci budeš muset udělat :)
    Pou je dle myho nejvetsi chyba co se tyce naboru spesla. Je to snad i horsi rozhodnuti nez kdyz dostal spesla WAU.
    Kdyz je na serveru admin/jiny spesl tak nedela bordel ale jakmile je tam sam tak hned zacne delat blbosti a bordel se svou partou

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •