Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Head TeamSpeak Developer - Pokear

  1. #1

    Post Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Zdravím,prišiel som k Vám aby som ponúkol svoje služby ako TeamSpeak developer.

    Niečo o mne : Moje meno je Dávid,mám 22 rokov a odmalička sa venujem aktívne športu. V cca 16 rokoch som sa začal aktívne venovať TeamSpeaku hlavne kôli tomu že vždy som chcel vedieť ako celý tento systém funguje a ako sa vlastne dá urobiť "To aby niekto mohol niekoho presunuť z miestnosti do inej miestnosti" atp. Od cca 17 rokov som sa TSku venoval už poloprofesionálne,pracoval som pod viac menej "top" projektami na CZ/SK scéne,nebudem ich kôli reklame menovať ale ochotne Vám ich vymenujem v prípade záujmu. Približne rok potom som sa spoznal s človekom ktorý bol profík a robil túto "prácu" profesionálne a zarábal tým veľmi pekné peniaze a povedal som si že to je niečo premňa,preto som sa spolu s ním začal podlietať na projektoch ktoré dostal spraviť a od roku 2014 robím TS3 servery ako oficialny TS3 developer.



    Prečo by ste mali prijať práve mňa ?
    Zaoberám sa Teamspeakom dlhšie ako 5 rokov a preto si dovolím povedat že ho velmi dobre poznám. Hladám projekt pod ktorým by som pracoval nakolko som práve ukoncil svoje pôsobenie na zahraničnom projekte a rád by som sa uchádzal o miesto u Vás. Ponúkam Vám kompletný servis co sa týka TeamSpeaku,tvorbu Teamspeak serveru od uplnej nuly až po vysoko kvalitný server ktorí budú ludia s radostou navštevovat. Moja denná aktivita je cca 2-4 hodinky,ak by sa tu objavil akýkolvek problém.

    Kontakt -
    Email - Pokear@azet.sk
    Skype - dauss204 (malo aktívny,zapínam iba na dohodu)
    TeamSpeak - Občas chodievam k Vám na TS3 pod nickom "Pokear"




    Pekný zvyšok dňa prajem a teším sa na prípadnú spoluprácu.


    Pokear.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Uz pred asi 3 tyzdnami ked si mi tam pisal, tak som ti povedal, ze mas napisat Kotlovi, ktory si tieto veci riadi

    Ano na tsko chodis, ale akurat tam spamujes tuto spravu (mne uz dosla 3x za posledne 2 tyzdne) a myslim si ze aj ostastnym.

    kazdopadne toto je vec o ktorej si rozhodne jedine Kotel, ale nemyslim si zeby sme mali prijat niekoho kto stym otravuje uz dlhsiu a nedokazal urobit za celu dobu to, co som mu napisal (napisat Kotlovi) a tomu svedci aj tato ziadost

    A tu ti zato peniaze nikto neda
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #3

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Nikde som nespomenul že žiadam za odvedenú prácu finančné ohodnotenie.

    Dostal si odomňa za posledné 2 týždne 3 správy ? Poskytnem ti kľudne messagelog z Vášho TS3 serveru aby som dokázal že to nieje pravda.

    Každopadne,počkajme na kompetentných ľudí.
    Niet na svete iná,vačšia moc nad človekom,ako prinútiť ho aby sa podrobil trápeniu bez toho aby mal možnosť sa brániť.

    Oscar Wilde
    .

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Dobre to ti len tak oznamujem.

    No dneska si mi poslal spravu s tymto textom a potom tento odkaz. Niekto mi pisal s touto istou vecou tak 3 tyzdne dozadu (ak si to nebol ty tak sa ospravedlnujem), ale nechce sa mi verit, ze zrovna sa objavi viac ludi co tvrdi o sebe to iste.

    Ja nie som kompetentny? :D Toto si moze aj tak rozhodnut jedine Kotel
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  5. #5

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Kotel mi práve povedal že on nerieši prihlášky vôbec.
    Niet na svete iná,vačšia moc nad človekom,ako prinútiť ho aby sa podrobil trápeniu bez toho aby mal možnosť sa brániť.

    Oscar Wilde
    .

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Nevím, ale developera by měli dostávat pouze admini, kteří na portále jsou už nějakou tu slušnou dobu a dobře je druzí poznají. Tím nemyslím kde jakého admina, ale takového, který tam tráví dost času a rozumí tomu. Cizím lidem by se to dávat určitě nemělo. Ještě když tě nikdo nezná a hned dostat práva.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    To je stejné asi jako tady - http://csko.cz/forum/showthread.php?3489-War3ft-Admin.. Není možné jen tak přijít a říct si o práva, aniž by tě někdo znal. Když už není to, tak by se nějaké konkrétní reference určitě hodily.

  8. #8

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Referencie bez problémov poskytnem každému kto má o ne záujem do správy.
    Ako môže človek ktorý vačšinou pracuje na zakázkach a hľadá homeprojekt byť niekde dlho,chápem čo chcete povedať ale nebolo to realne možné.


    + Ja budem tvoriť pravdepodobne nový TS3 server a na ten sa to bude presúvať potom. Nieje premňa možné (ak teda ideme preverovať variantu že by som sem došiel robiť problemy) nijak vaše servery ovplyvniť.
    Naposledy upraveno Pokear; 05-06-16 v 09:12.
    Niet na svete iná,vačšia moc nad človekom,ako prinútiť ho aby sa podrobil trápeniu bez toho aby mal možnosť sa brániť.

    Oscar Wilde
    .

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Pry nemame zajem.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Tiež sa stotožňujem s názorom Britny.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Head TeamSpeak Developer - Pokear

    Mám stejný názor jako Samčo.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •