Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 72

Téma: O žádostech o práva

  1. #46
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    Zabudol :DD som :DDDDD že :D si odborník :DDD na komunizmus :DDDD

    Je chválitebné, že si odstúpil, ale ja osobne som nikdy nežiadal o "tvoju hlavu". Mne išlo len o (ne)prijatie kofiho jr, ale som rád že sa to vyriešilo. Niektorí tvoji "Germánski kolegovia" by si z tohto kroku mohli zobrať príklad :)
    Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online heroes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hero.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 16-02-12 v 20:13.

  2. #47
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online hereoes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hereo.
    Nauč se to hrát a pak tu něco pište lidi jako vy co nic neví a nic neumí by se na to měli vysrat a držet hubu a krok, vám je do žádostí uplný nic, tak si všimejte toho ať se naučíte aspoň něco.

  3. #48
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Nauč se to hrát a pak tu něco pište lidi jako vy co nic neví a nic neumí by se na to měli vysrat a držet hubu a krok, vám je do žádostí uplný nic, tak si všimejte toho ať se naučíte aspoň něco.
    No, tady je krásně vidět charakter zdejších adminů.

  4. #49
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    No, tady je krásně vidět charakter zdejších adminů.
    Ty máš držet hubu a krok, na serveru jsi docela noob kofi neni online hero, online hero je carlos bawson a ostatní co psali ty voloviny to jsou onlinehera, kofi se zastal akorát normálních hráčů a měl na to právo.
    Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni.

  5. #50
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    vám je do žádostí uplný nic
    předtím nebylo, když mohli normální uživatelé psát do žádostí, jak to měl nastaveny kotel. Sice je to už v tahu, ptž vždy byl jeden topic přespamovanej, že se vtom nedalo ani vyznat. Sice takhle je to přehlednější, ale stejně máme právo ohodnostit uživatele než budou adminama :p buď tady nebo tady

  6. #51
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    předtím nebylo, když mohli normální uživatelé psát do žádostí, jak to měl nastaveny kotel. Sice je to už v tahu, ptž vždy byl jeden topic přespamovanej, že se vtom nedalo ani vyznat. Sice takhle je to přehlednější, ale stejně máme právo ohodnostit uživatele než budou adminama :p buď tady nebo tady
    To je chyba, pak to vypadá tak jak to vypadá.

  7. #52
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Ty máš držet hubu a krok, na serveru jsi docela noob kofi neni online hero, online hero je carlos bawson a ostatní co psali ty voloviny to jsou onlinehera, kofi se zastal akorát normálních hráčů a měl na to právo.
    Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni.
    Mohl by sis prosím přečíst název tohoto theardu?? Je to vytvořené proto aby se k žádostem mohli vyjádřit i normal useři. Jde vidět , že ti je 15 let ikdyž na věku nezáleží. Jo a když u jsme u toho učení, tak by si se mohl taky něco naučit, třeba psát.
    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    za svim názorem si stojim.
    Heh, tím jsi mě docela pobavil.
    Jinak nechápu proč tu do mě startuješ a říkáš ať se to jdu naučit hrát. I kdybych byl sebemenší lama, tak tobě to může být úplně jedno jak já hraju. Tohle jsou pub servery.....ale chápu tě, někde si svůj skill a své ego prostě zvýšit musíš, když ne v RL.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 16-02-12 v 15:33.

  8. #53
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Mohl by sis prosím přečíst název tohoto theardu?? Je to vytvořené proto aby se k žádostem mohli vyjádřit i normal useři. Jde vidět , že ti je 15 let ikdyž na věku nezáleží. Jo a když u jsme u toho učení, tak by si se mohl taky něco naučit, třeba psát.

    Heh, tím jsi mě docela pobavil.
    Jinak nechápu proč tu do mě startuješ a říkáš ať se to jdu naučit hrát. I kdybych byl sebemenší lama, tak tobě to může být úplně jedno jak já hraju. Tohle jsou pub servery.....ale chápu tě, někde si svůj skill a své ego prostě zvýšit musíš, když ne v RL.
    Dál na vás nereaguju

  9. #54
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Dál na vás nereaguju
    Čekal jsem to. Ahoj.

  10. #55
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: O žádostech o práva

    Nemiku, Cegan to vie určite lepšie hrať ako ty.Ked si pozriem top15 tak Cegan má rank 3. no a teba tam proste nevidím .

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: O žádostech o práva

    tak to mě dostalo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

  12. #57
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Nemiku, Cegan to vie určite lepšie hrať ako ty.Ked si pozriem top15 tak Cegan má rank 3. no a teba tam proste nevidím .
    Heh, to zas ne. 3. v ranku jsem protože tam mám nahrané 2x více času než všichni ostátní. Za žadnou skillu se nepovažuju a Nemik je určitě lepší než já. Ale bohužel má moc vysoké ego na pubu a strašně rád povída o svojem super high skillu. Nejspíš mu to dělá dobře, holt každý je jiný.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 16-02-12 v 20:43.

  13. #58
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...i-o-pr%C3%A1va
    Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul
    ty se prober, vůbec nevíš, co píšeš. Z těch lidí, který mi dali ano a znaj mě, je max. Goldy (sry, ale známe se už x-let osobně a na kotelně jsem začal hrát kvůli němu), Pampelišák, Luccy a Nemikd. Ostatní admini jsem až do doby podání žádosti nikdy neviděl, neznal a nepsal si s nima. Proč by takový lidi dávali ano někomu, koho neznaj??? Chceš říct, že ostatní nemaj svojí hlavu?? Nenech se vysmát... Jinak, co to je za logiku, že by mi bratr posílal sms, když uvidí cheatera? Asi si nečetl můj koment k vyjádření k jeho žádosti, nebo jinak nechápu, jak tohle můžeš napsat?? Jasně jsem psal, že hraje v době, kdy nehraju já a hraje jiný mody CSky, který já v životě nezapl jako je War, HNS, JB atd...tak než vyplodíš zase nějakej nesmysl "chytráku", tak si prosím tě ověř podrobnosti.....opět se ti hochu musím jen smát, promiň

    Citovat Původně založeno |B4D B0YS|xXx Zobrazit příspěvky
    Zabudol :DD som :DDDDD že :D si odborník :DDD na komunizmus :DDDD

    Je chválitebné, že si odstúpil, ale ja osobne som nikdy nežiadal o "tvoju hlavu". Mne išlo len o (ne)prijatie kofiho jr, ale som rád že sa to vyriešilo. Niektorí tvoji "Germánski kolegovia" by si z tohto kroku mohli zobrať príklad :)
    prosím, můžeš mi vysvětlit, o co ti jde? jsi anarchista nebo co,že musíš pořád propírat člověka kvůli jeho příjmení? Chtěl bych znát tvoje...a co se bratra týče, nevim kde bereš právo ho soudit? A taky v čem je jeho žádost jiná, než moje, nebo kohokoliv jinýho??? Neviděl jsem, že by ses takhle vyjadřoval k žádostem kohokoliv jinýho, tak co máš za problém??? Kofi jr. má podstatně víc zkušeností s adminingen než ty, a ve hře věřim, má taky odehráno víc jak ty...a narozdíl od tebe, se umí chovat slušně:D to, že nezná forum, se myslim dá dohnat max za týden...ještě že tu nerozhodujou zabedněnci, jako seš ty...to by ten portál šel do kolen během chvíle...takže tě a tvoje kámoše prosím, přestaň řešit lidi, o kterejch nevíš ani "ň"...díky
    Naposledy upraveno ZEUS; 17-02-12 v 12:45.

  14. #59
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno djkofi Zobrazit příspěvky
    .od kdy je PRO a PŘÍMLUVA to samý???? Těžko ale vysvětlovat něco někomu na úrovni tvého vzdělání, protože to co sem píšeš o tobě dost vypovídá :D
    už zavři tu svoji držku, ty dmnte nevzdělanej. Maximálně máš zvláštní školu, ptž tam tohle nevěděj. BEZMOZKU. A vůbec ty kočovníku táhni opět do Rumunska, už jste tady v Čechách a ve Slovensku dost dlouho :/

  15. #60
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: O žádostech o práva

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online heroes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hero.
    Cegane, ty asi nevíš, že to, že jsem reagoval na komenty, který mě jako člověka urážej ...mě nešlo o to, abych za někym jezdil..ale serou mě lidi, co se nedokážou postavit za svůj názor( a jen papouškujou cizí myšlenky) a dokážou ho napsat jen z domu, v bezpečí za monitorem...v normálním RL by to vživotě nevypustili z úst...Pokud jsem se někoho dotkl, tak se omlouvám, ale ne těm, co se mi serou do rodiny a přátel, když je neznají...At už jsem byl admin nebo ne, tohle je ubohost. A stejně jako vy, co se mezi sebou znáte a hájíte názory jeden druhýho, já hájim zase lidi, co znám já...je pravda, že jsem to přehnal, ale z takovejch komentů, fakt chytám rapl...ten den to bylo i něčim jinym, osobním, ale na to se vymlouvat nebudu...takže všem co si to nezasloužili se upřímně omlouvám

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    už zavři tu svoji držku, ty dmnte nevzdělanej. Maximálně máš zvláštní školu, ptž tam tohle nevěděj. BEZMOZKU. A vůbec ty kočovníku táhni opět do Rumunska, už jste tady v Čechách a ve Slovensku dost dlouho :/
    ukázal jsi opět( znova to psát tobě vážně nemá cenu, protože vedení máš asi hodně dlouhý) a už nebudu komentovat žádný tvoje přízpěvky, že jsi jenom šašek...pokud se vyjadřuješ tak, jak jsi teď předvedl, tak je to k zamyšlení, kdo tu má jaký vzdělání...copak máš za školu, jestli se tě můžu zeptat? Jestli jsi dosáhl vyššího vzdělání než jám, sklopim uši, a rád se ti omluvim...a stylem, jakým píšeš, píšou děti na základní škole...pokud nemáš pádnej argument, vidím, že to doháníš urážkama, a slovníkem "roma" v předškolním věku...

    PS: nejsem rasista

    jinak, vem si výkladovej slovník, a přečti si, co je jasné pro a co je přímluva, intelektuále :D
    Naposledy upraveno ZEUS; 17-02-12 v 12:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •