Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

  1. #16
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    tečka : Čaute, demo jsem koukal nejméně 3x, a hráč je určitě zaplej, když se podíváte na zmiňovanej čas 1:03 + ten zbytek. Boost mít vůbec nemusí záleží jak hráč ovládá Furien Mod.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Citovat Původně založeno Skk Zobrazit příspěvky
    Ako tie medzery robím sám áno :DD nepíšem ich vždy len keď chcem oddeliť nejaké dôležité slovo .. napr. Píšem hráčovi: Chlapče offni to AB :-)... A ako ja neviem čo si myslíte veď ja žiaden AutoBhop nemám. Okolo 3-4 píšu, že nemám tak neviem či to Klacek,Koker a spol neviete rozoznať, ako nič v zlom hej, ale sa dohodnite.. Ja som dostal BAN neprávom. A tu som si požiadal o UB. Kúpil som ešte v ten deň BANU VIP na 3 mesiace ako som písal.. a naštve to keď si po futbale chcete zahrať CSKO a dostanete BAN za nič ako je to len hra načo budem cheatovať alebo čo je ten AutoBhop .. keď si len chcem v pohodičke zahrať popísať s luďmi a tak..
    No, když jsem s tebou hrál na serveru , tak si vynechával mezery nějak často , a nemyslím si, že to byly důležitá slova .
    Já osobně na tom demu vidím ultimate. Kdyby se všichni podívali na YT nebo si to vyzkoušeli mimo online hru , možná by jste změnili názor.
    Jestli dostaneš UB , tak si na tebe dám pozor , uvidíme jak budeš hrát, udělit ban znova problém není, ale stojím si za svým názorem, že autobhop používáš.

    E: A jinak ještě, když mi tu píšeš , že děláš velké mezery mezi slovy , tak mi prosím tě řekni co je důležité na tvé větě ze screenu.
    Tvá věta: "black pozerm na......teba a.....toto nesu strafy.
    Jsem zvědavý, jak mi tohle vysvětlíš , co je na tom důležitého ;)
    Naposledy upraveno _Koker_; 29-06-16 v 19:48.
    FURIEN

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Ten black ma štval celá veta je dôležitá keď to nevie hrať a myslí si, že ja pán, že vie strafy a tak tak som mu to takto napísal. A ja tvoj názor rešpektujem, ale nemám ten AutoBhop.. Ale to je tvoj názor a ten ti nikto nemôže vziať, ale ber ohľad na názory iných, ktorý píšu, že nemám a majú pravdu, že nemám ako napr.Samčo,burak a ďalší.

  4. #19

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    AceS: Ahojte, chcel by som sa vyjadriť k tejto žiadosti tiež. Skk poznám dlhšiu dobu, a pochybujem, že má autobhop. Demo je podľa mňa krátke, a podľa medzier sa to dá odhadnúť len tak ťažko, kedže sa v nastaveniach klávesnice dá dať rýchlejšia odozva klávesnic. Poznám viac hráčov, ktorý si to pred cskom nastavujú, aby sa dalo ľahšie bhopovať. Byť na mieste admina, som za unban.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Demo je clear. Nějaký čas 1:03 dovede nasimulovat snad kdokoli, to není vůbec vypovídající. Ukazatel stisknutých kláves není vůbec důkaz.

  6. #21
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Co sem táháte ten ukazatel? Psal jsem snad, že jsem banoval podle něj? Ban byl udělenej na základě ultimatu a času v demu.

    e. Takže Vám to všem upřesním ---> video (nejlepší i s komentářema)

    Skk píše, že to dělal schválně a vymyšlí tady nějaký mezery kvůli důležitosti. V chatlogu se vám to neukáže, proto ten screen. Nebyla to jedíná věta, nebudu dělat 50 screenu.

    btw. To s tou klavesnicí je hovadina.

    Ten jeden čas mě akorát utvrdil v tom, že je zaplej. Skočil to prostě nechtěně.
    Naposledy upraveno Galaverenc; 29-06-16 v 21:51.

  7. #22
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Banovat na základě dema, na kterém je jeden pomyslný čas není nejlepší.

  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Banovat na základě dema, na kterém je jeden pomyslný čas není nejlepší.
    Obzvlášť, keď sa jedná o steam hráča.

    E: Ale keď už je reč o tom ukazovateli, určite by sa mohol dať preč.
    Naposledy upraveno Samco; 29-06-16 v 22:20.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Klacek ty si odmietaš priznať, že si dal ten BAN proste neprávom alebo čo ? Veď ja nič nemám :DD to je až smiešne to čo píšeš

  10. #25
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    takže tu dávame bany podľa doublespace, jedného "času" alebo toho ukazatela???

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Citovat Původně založeno _Koker_ Zobrazit příspěvky

    Btw poslat to demo jump adminovi , to je mi skoro k ničemu , když ten furien tolik nezná , jde tam o to, aby jsi věděl, jak se můžeš boostovat Atd , je to jen můj názor ;)
    Jn radsej sa hrat na majstra sveta a davat faily ako si nechat poradit od niekoho skusenejsieho v tomto smere... Ale su to vase faily mne to moze byt jedno..
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #27
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Citovat Původně založeno Lurky Zobrazit příspěvky
    takže tu dávame bany podľa doublespace, jedného "času" alebo toho ukazatela???
    Proč sem zase sereš ten ukazatel? Psal jsem to snad jasně

    Máš unban, omlouvám se.

    Příště zavolám ty zkušený, co mají nahráno 1000x víc a můžou dát svůj první ban za tenhle script.
    Naposledy upraveno Galaverenc; 29-06-16 v 22:22.

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek

    Citovat Původně založeno Klacek Zobrazit příspěvky
    Proč sem zase sereš ten ukazatel? Psal jsem to snad jasně

    Máš unban, omlouvám se.

    Příště zavolám ty zkušený, co mají nahráno 1000x víc a můžou dát svůj první ban za tenhle script.

    Je to čistý, jen ti chci říct že jak ty se chováš k ostatním adminům, tak oni se budou chovat stejně takhle k tobě, nic proti ale měl by ses krotit, víš o čem mluvím.
    Omlouvám se za OT, popř. smažu.

    A ano, asi by se měl smazat ten ukazovatel.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •