Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Sťažnosť na admina Koprakek

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Sťažnosť na admina Koprakek

    Dobrý večer, chcel by som podať sťažnosť na admina Koprakek.

    Hráčovi Daxer screenoval chat s iným hráčom, pritom sa mu tam nemá do toho srajkať, nemá sa mu vôbec srať do toho čo si on s kým píše, jedine tak že by sa to písalo na servery..

    1
    2
    3

    žiadam o ub hráča daxer keďže sa mu do toho nemá čo jebkať. Díky

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Sťažnosť na admina Koprakek

    Wau, vacsiu sracku uz vymysliet nevies, vyhovorka nema sa co jebkat do toho je fakt na urovni.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: Sťažnosť na admina Koprakek

    Nemá sa mu čo jebať do toho s kým si on píše ;) To je ako keby som mu ja čítal sms s niekym. :) Bez dovolenia mu screenoval obrazovku, je to ako keby narúšanie slobody kľudne by ho mohol nahlásiť a taktiež aj hráči ktorým screenujete obrazovku namiesto dema :))
    Naposledy upraveno qvsaa.; 05-07-16 v 21:44.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Sťažnosť na admina Koprakek

    Dik kvaso ale toto uz nema smysl oba vime co Koprakek dokaze:DDD i kdyz screeny mel delat kdyby mel podezreni na podpurne programy AB ci WH..ne prijit na server a delat 3 screeny kazdou mapu :DDD cekal jsem ze permu dostanu za neco normalniho,poradnyho :( ani kousek soukromi jsem nemel jak tak koukam :DD ale co..stalo se :D deti na JB maji klid:D caoo

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Sťažnosť na admina Koprakek

    Ahoj, Daxerovi bolo niečo povedané a bol xx krát napomínaný. Veľmi ma mrzí, že to takto dopadlo a veril som, že konečne si už dá povedať a prestane vViackrát dostal "poslednú šancu". Udelenie permy pre Daxera bolo odhlasované veľkým počtom adminov. O rok môže prísť skúsiť požiadať o unban, ale nič nesľubujeme. Systém screenovania je preventívna ochrana pred cheatermi a nenarúša nijak súkromie príslušných hráčov, nakoľko na screenoch nie sú zverejnené citlivé osobné údaje hráčov (alebo niečo iné). Na screenoch Daxera je len konverzácia o hre s Angelom. Ak by to aj nedajbože boli nejaké citlivé veci, týkajúce sa Daxerovej osobnosti, banujúci admin by to "skryl", aby to verejnosť nečítala.

    Ďalšie vytvárania tém ohľadom Daxera budú mazané. Ďakujeme za pochopenie.

    LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •