Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Výročná aktualizace W10

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Výroční aktualizace W10

    Čau, mám problém s instalací této aktualizace, poprvé se mi zaskela na 81%, nechal jsem ntb zapnutý 4 hodiny a žádný posun, tak jsem to natvrdo vypl. Druhý pokus byl úspěšnějí a po 20 hodinách instalce jsem se dostal až na 91%. Dál jsem čekat nemohl, takže jsem to znovu natvrdo vypl. Opět proběhlo obnovení systému. Takže otázká zní, mám to zkusít znova, třeba po dobu 48 hodin a čekat že se dostanu na 101/ ;)? Nebo existujě nějaká jiná možnost, jak tuto aktualizaci nainstalovat?
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 06-08-16 v 22:16.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Nedavaj ziadnu aktualizaciu na 10 maju s tym problem a pracuju na jeho odstraneni tu mas jeden z problemov treba trosku aj sledovat
    http://www.zive.sk/clanok/116888/akt...ky-pevne-disky

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele lolec
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    24


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    tak když už jsme u problému w10, tak já si stahuju právě teď odtud w8 https://extratorrent.cc/torrent/5051...7BGen2%7D.html s integrovaným KMS
    thanks SEDA EMINENCE

  4. #4


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Tu novou aktualizaci nedoporučuju instalovat. Obsahuje hodně chyb. Raději počkejme, až to MS opraví.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky
    Tu novou aktualizaci nedoporučuju instalovat. Obsahuje hodně chyb. Raději počkejme, až to MS opraví.
    Ok. Dík. Ačkoli mi to teď píše, že aktualizace je naistalováná ikdyž proběhlo obnovení systému :D...
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  6. #6


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Plno chyb? Zajímavé. Já na Insider Preview verzi nemám žádné problémy a to je teprve zkušební verze, kde uživatelé "testují" aktualizace před tím, než se přidá do windows update pro normální verze.

  7. #7

  8. #8


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Jakto, že při aktualizacích na Insider Preview verzi žádné takové problémy nemám? Vždyť ten software se tu testuje ještě před tím, než se dostane k normálním verzím. To by si microsoft sral do huby.

  9. #9


    Odpověď: Výročná aktualizace W10

    Taky že si poslední tři roky do huby sere :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •