Citovat Původně založeno bEK0X Zobrazit příspěvky
Zdravím všechny,

dust2 only servery hraji už nějaký ten pátek a za tu dobu jsem si nevšiml nějaké té rapidní změny, která by server oživila. Proto bych tu pro Vás měl menší návrhy či nápady pro vylepšení tohoto jednoho z nejhranějších serverů na Kotelně a třeba by se i někdy v budoucnu daly zrealizovat a tím pádem by to i přilákalo více hráčů.

1. takový nápad mi v hlavě už nějakou tu dobu v hlavě koluje a to je přidáni WarmUp (zahřívacího kola) na server d2 only. Ano vím, že už na serveru WarmUp je, mám pocit něco kolem 15-ti sekund. To je v podstatě jako kdyby tam nebyl. Proto mě napadlo, že by se přidal WarmUp před začátkem mapy a to na např. 1,5 minuty se startem 16 000 $. Proč? Už delší dobu si všímam jak většina hráčů (např. i já) ihned po připojení začne hrát, ale proste to nemají v ruce. Chtějí se roztrénovat, vžít se do té hry a to nějakou tu minutku potrvá.
2. takový vedlejší nápad je vylepšení animace zbraní na postavě.

Samozřejmě pak ještě nějaké ty výhody pro VIPka (skiny na jednotlivé zbraně, automat. noční vídění po spawnutí atd.)

Omlouvám se za nějaké ty chybičky v postu, ale píši to na rychlo. Jinak budu rád za každé pozitivní názory, připomínky či vylepšení mých návrhů.

1.WarmUp je podle mě zbytečný, k rozehřivani jsou servery DM...
2.Ten se skinama na zbraně, když máš VIP, to už by bylo trošku kopírování "GameShites". :D A noční vidění je docela zbytečné...
To je tak vše, neber si to bEKOX jako kdybych měl něco proti tobě :D
RedCure