Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: vulagarita na jail

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    vulagarita na jail

    Hrac:unihoc cz
    IP: 213.226.225.70
    +historia banov
    http://csko.cz/chatlog/show?from=23-...indForm-submit

    Hrac:kubesino
    IP: 91.221.113.136
    +historia banov
    http://csko.cz/chatlog/show?from=23-...indForm-submit


    Hrac: ^#[B]AD#[A]SS#[R]EAPER#^
    IP:78.99.137.161
    http://csko.cz/chatlog/show?from=23-...indForm-submit

    Hrac: [D]ass
    IP:88.80.240.33
    http://csko.cz/chatlog/show?from=23-...indForm-submit

    Takže k veci prečo tyto hrači ktorych som uviedol nemaju ban za vulgaritu a iba za včerajsi den som pozrel chl a admini boly na servery a bany sa nerozdavaly hračom co maju za včera o vela horší chl ako ja a ja dostal týždeň ban a aj oni majú historiu banov ako mi píšete tak sa pýtam do kedy bude trvať tato zaujatosť voči mojej osobe od niektorych adminov a do kedy tu bude vládnuť že kamarátovi ban nedam lebo sa pozname dlho tu som dal 4 priklady a 4 jasné nevyvratitelne dokazi kde je chl horší ako môj a ani jeden ban nemá a tak sa pýtam prečo ??? A ďalšia vec je že som bol hráčom provokovany pretože som ho prednedavnom natočil a dostal ban .

    Ps.
    Vyjadri sa teecko k teme ( aj ked sa ho to vobec netyka )
    1 ano kurz 1.01
    2 nie kurz 1000
    Naposledy upraveno deagle1981; 24-09-16 v 08:36.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: vulagarita na jail

    Nepříjde ti to trochu dětinský už ?

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: vulagarita na jail

    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    Nepříjde ti to trochu dětinský už ?
    Neries mna ries toto co som napisal netreba byt zaujaty treba riesit a vyjadrovat sa k veci preco ja mam za dvakrat napisane slovo kokot tyzden ban a iny hraci nadavaju su tam aj urazky na rodinu a ban nema ani jeden tak aky ste vy niektory admini spravodliví a podotykam tiez maju historiu banov pestru ako mne stale prizvukujete.Nevyhýbaj sa odvedi otazka bola položená jasne
    Naposledy upraveno deagle1981; 24-09-16 v 08:06.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    63

    Odpověď: vulagarita na jail

    Ono záleží od situácii, v ktorej to povieš. Keď povieš niekomu "Ty ču.ák nevieš to hrať" - urážku alebo "Ty si ale ču.ák :D :D" - srandu.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    63

    Odpověď: vulagarita na jail

    A ešte niečo.. Pokiaľ ti dali ban za nadávky a v chatlogu si nemal žiadne nadávky, tak možno to mysleli ako urážky. Môžu byť urážky aj bez nadávok. :)

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: vulagarita na jail

    Citovat Původně založeno Sylab Zobrazit příspěvky
    A ešte niečo.. Pokiaľ ti dali ban za nadávky a v chatlogu si nemal žiadne nadávky, tak možno to mysleli ako urážky. Môžu byť urážky aj bez nadávok. :)
    Ja do teraz neviem preco som ten ban dostal alebo dostal iba ja kratos ani na servery nebol ved ban mam z webu iba nejaky kamos mu musel napisat na steme a na zaklade toho ma banoval bez toho aby si pozrel chl

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    63

    Odpověď: vulagarita na jail

    Je samozrejmé, že si nedostal ban na hodinu z webu.. Cez web sú dlhšie bany, aby si toho hráči všimli. Kratos mohol byť na serveri buď na NonSteame alebo na steame v offline mode a zmenil si nick.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: vulagarita na jail

    Citovat Původně založeno deagle1981 Zobrazit příspěvky
    Ja do teraz neviem preco som ten ban dostal alebo dostal iba ja kratos ani na servery nebol ved ban mam z webu iba nejaky kamos mu musel napisat na steme a na zaklade toho ma banoval bez toho aby si pozrel chl
    Dostal jsi ho, protože jsi naprostý kretén. Už milionkrát jsem ti psal do chatu, za co ten ban máš i to, jak se máš obhájit, ale ty jsi natolik zakomplexovaný hňup, že pořád píšeš ty samé píčoviny, které tvoji pozici jen zhoršují a děláš ze sebe jen většího debila. Ale darmo ti něco radit...
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: vulagarita na jail

    Sťažnosť sa zamieta. Pokiaľ v tom nie sú vážnejšie nadávky, nebude sa to banovať. A už vôbec sa neporovnávaj s nimi, nakoľko u teba je to trošku iné než u nich. Ak by si zmenil chovanie, primerane ku svojmu veku (čo však asi zbytočne píšem), tak uvidíš, že žiadne bany by si nedostával a nič z tohto by sa tu nemuselo riešiť.

    LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •