Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Žádost o práva na Classic

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Žádost o práva na Classic

    Ahoj všem příznivcům CSka, adminům, mistru Kotlovi a všem co toto budou číst.

    Už pár týdnů přemýšlím o tom, že bych touto cestou požádal o práva na server kotelna classic popřípadě tam, kde se střílí (ostatní mody mi moc neříkaji), ale až teď jsem se konečně odhodlal. Nejdřív tedy něco o mě.

    Jmenuju se Michal a momentálně hraju pod nickem M!KO, ale většina mě bude znát jako Taťku KOF!ho nebo jen KOF!ho.. co se věku týče, mladík už taky v dnešní hráčský komunitě přece jen nejsem, za pár dní oslavim 24. narozeniny :) Csko hraju sice oproti jiným jako je NemikD, Goldy, Vince atd. sice krátce, cca 3 roky, když počítam i NS, ale i za tu krátkou dobu si myslím, že už jsem něco odehrál. Odpovídá tomu i čas, který mi ukazuje počítadlo u cska na steamu.od dubna 2010 co jsem ho pořídil to dělá cca 3200hodin... Mám odehráno spoustu CW, Mixů, TG, gatherů a stovky hodin na pubu...

    hráli jsme ligy jako PZ, SFT, U2...

    A teď k tomu, přoč právě kotelna a proč bych chtěl být součástí admin teamu...už nejsem rozjívenej mlaďas, a život mě dost sklidnil, přece jen puberta už je pár let za mnou :) Mám zkušenosti s AMX modem, dělal jsem admina na Kinotipu a E-sportu, kde se amx používal...Věci se vždy snažím řešit s nadhledem a objektivně, vzhledem k tomu, že hraju většinou po práci, tj. od cca 20:00 do brzkýho rána, kolikrát mě mrzí, že na kotelně není takhle ráno moc adminů, a co si budem povídat, většinou pozdě v noci rejdí cheatři na pubech nejvíc...proto jsem schopný pohlídat server i v době, kdy většina adminů spí, nebo má na práci jiné věci...

    Myslim že kotelna je super server, kam si rád chodim zahrát, líbí se mi složení map i to, že skill hráčů je tady čím dál na vyšší úrovni a tak nemám problém pochytit kolikrát dost nových věcí od místních střelců :) Další věcí je i atmosféra, člověk sem chodí rád, protože ho lidi začínaj poznávat a vládne tu i hráčský přátelství, vtip a rozum.. proto mě štve, když se na server připojí "šašek", který tuhle komunitu nabourá ať už nemístnými poznámkami na hráče a jeho rodinu, server, mapy atd...

    STEAM_0:1:31943062
    http://forfairplay.com/STEAM_0:1:31943062

    TaBudu doufat, že vás to zaujme, každopádně se budu těšit na jakoukoliv zpětnou vazbu :)

    Díky Kotelňáci,
    KOF! alias M!KO :DD

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva na Classic

    Na serveru se podle chatloggeru chováš slušně, žádost hodně dobrá, v mozku něco máš. Jenom to, že na foru máš první příspěvek ti to kazí. Hmmmmmmmmmmmmmmmm..... Pro.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva na Classic

    Daj si verejný profil na steame.

    A ako dlho tu hráš?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4

    Re: Žádost o práva na Classic

    Jo Velký Kofi :) Určitě jo :)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Classic

    Žádost pěkná i ten věk je nadprůměrný. Jen mě zaráží tohle a jestli by to šlo, tak bych to chtěl od Tebe vysvětlit.

    http://amxbans.cservers.cz/ban_list.php?bid=11999
    http://hlbans.berlinhauptquartier.de...ist.php?bid=28

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340
    Ahoj, teď poslední dobou každý den několik hodin, jinak na kotelně jsem hrával už cca před 2 lety, k serveru mě přivedli známí jako GDQ...ale teď tu hraju nevím, tak rok? vážně nedokážu odhadnout...dřív jsem nehrál tak často pub..

    Ahoj Die :D Rád vysvětlím..na cservers jsem dřív hrál hrozně moc, znám majitele i všechny původní adminy..majitel ICE, admini co jsem znal, Koma tauri, Potkat, Ivosek, Greener, Smrťák atd..- možná je znáte...pak se kluci mezi sebou nepohodli a jako admini odešli, tím se stalo to, že admini byli nabráni noví...věk cca kolem 15 let, zkušenost 0 a velké EGO díky právům kickovat a banovat...když mi dal ten Prochy ban, dostal jsem ho za výtku, právě vůči němu..ke svým kámošům se choval jinak, než k ostatním hráčům...tak jsem mu to vytkl, pak se do mě obul, jako šílený a otevřel si ústa na i na moji rodinu...mám skoro 4-letého syna, a to je jediná věc, kterou nezkousnu a jsem na ni háklivý, tak jsem odepsal, že je dement či tak něco, proto ban...snad to stačí

    + na tom německém serveru, pokud si pamatuji, jsem dostal Ban, když jsme hráli mix, a kluci z Němec neunesli prohru :) misto kicku, banned..jinak cheat nesnesu, už jsem kvůli tomu zavrhl i lidi, který jsem považoval za kámoše, teď už s nima nahraju..nesnáším cheat a lidi, co se sníží k tomu, to zapnout...jediný co beru, je stažení WH za účelem časování dema a paradoxně odhalení cheatera...jinak perma všem hadům co to kdy měli v PC!!

    zombie..příspěvek je to první, ale jinak vaše forum čtu..skvělý jsou třeba videa od Vinceho, pro začínající lidi, bomba věc...proto si myslim, že skill kotelny roste..
    Naposledy upraveno kashpi; 07-02-12 v 10:21. Důvod: sloučeno

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žádost o práva na Classic

    Jsem PRO. Je to schopný člověk a pár hodin už s nim mám nahráno a můžu říct, že neni lama ani začátečník. Chování má velmi slušné a vůbec bych nehleděl na první příspěvek na fóru.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žádost o práva na Classic

    Urco PRO vic takovych lidi tady.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva na Classic

    Ok, díky :) Jinak jsem pro.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Žádost o práva na Classic

    Páni, musím říct, že tolik pozitiv jsem nečekal, a všem moc dík za podporu...:) už tohle je pro mě úspěch :DD no nic, je po práci, jde se pařit na classic.. ;)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele GoldaQ*
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    chrudim
    Příspěvky
    68

    Re: Žádost o práva na Classic

    Jedno velke ano, jinak se k tomu nemam co vyjadrovat. Jeden z mych skutecne nejlepsich kamaradu, takze by nekdo mohl mit kecy.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o práva na Classic

    Tak já jsem ho potkal asi 2x. Jednou na classicu a dnes na war3ftu.

    Hrát nejspíš trochu umí, jinak jsem ho nijak blíže nepoznal, ale tak je mu 24let tak nějaký ten rozum už snad bude mít :D

    A když má toho čtyřletého syna, tak smysl pro zodpovědnost mu asi taky chybět nebude. :)

    Žádost se mi taky líbí, je hezky sepsaná. Já bych byl PRO.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o práva na Classic

    M!KA neznam, ale KOF!mu dávam pro :D má na to skill a dobrou povahu co ho znam z nějakýho toho mixu

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Re: Žádost o práva na Classic

    Jasáááán, Kofi je super člověk, neni co dodat, ANOOOO

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Žádost o práva na Classic

    vážně všem moc díky za skvělý komenty :D PS: goldy, seš muj kluk! :DDD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •