Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

  1. #1

    ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Dobry den ,

    Nekteri me uz jiste znate ze serveru , vystupuju pod nickem jackherrer steam_id :0:1:37475850

    Prava bych chtel hlavne proto ze mam zase obnovenej internet a muzu si dovolit zahrat csko , zvlast ted pres zimu kdyz nejsu tolik venku. Posledni tyden pred touhle zpravou sem hral na DM serveru a muzu rict ze sem tam admina videl jen tak 5 minut , dal ban a zase sel pryc. Chci prava hlavne na takove ty jasne hrace na nonsteamech kteri nepotrebuji sebevetsi zkoumani zda-li se fakt jednalo o wh ci ne. Vse o kolo toceni dem a znalostech o amx modu mam. Mam za sebou taky neco odehranyho tak bych byl rad kdyby ste se priklonili k me verzi a dali mi prava ;)
    Uz drive sem tu o prava zadal ale nebylo mi vyhoveno. A jako dodatek bych chtel dodat ze kdyz uz nekoho hlasim pres !cheater , malokdy dojde doopravdy admin na server ikdyz na foru jich je treba 8..tim chci rict ze pokud budu mit cas a moznost rad vzdy prijdu na zadost !cheater...Vase servery stoji za muj vynalozenej cas , hraji u vas velmi dlouho :) ste jedinej portal na kterym se da hrat proti normalnim hracum a je velika skoda kdyz tu neni takovej ten hajzlovskej admin kterej kdyz je na serveru tak si vseci radsi vypnou a zkousej to hrat normalne ;)
    Jinak se jmenuji Marek a je mi 23 let.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    proti viz. chatlog

  3. #3

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    zes dosel na ten dm server fesaku jeden ;) musel sem zalozit topic v nahlasovani cheateru ;) pak se nesmis divit ze vas 10x vyzivam v chatlogu k tomu aby ste nekdo dosel na ten server;) ale dik za reakci.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Ahaaa, no nevím kdy jsem šel na tvoje hlášení chytráku ale dobře ;) Páááni, musel si založit topic v nahlašování cheateru, to musí každý když chce práva. Rači se vyjádři ke vsému slovníku

    Deathmatch 09-10-2016 12:03:58 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! ses fakt retard
    Deathrun 2 07-10-2016 14:56:21 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! pičus
    Classic 04-10-2016 18:12:50 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! v pici
    Classic 04-10-2016 18:00:36 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! ten wtf uz me sral na dm krypl
    Classic 04-10-2016 17:50:58 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! jenom nervy ti nerdi mi delaji
    Classic 04-10-2016 17:39:55 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! ja to mrdam :D
    Deathmatch 01-10-2016 19:02:01 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! aspon vidite tu kvalitu adminu... - Ty bys byl určitě dobrej admin teda.
    Deathrun 2 23-09-2016 16:09:35 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! mrdka
    Deathrun 2 23-09-2016 16:04:10 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! ČURAK
    Deathrun 2 21-09-2016 20:59:11 STEAM_0:1:37475850 185.138.45.158 jackherrer**sharingan! pičko neblokuj přiště

    PROTI

  5. #5

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    :D pekne vyrvany texty z kontextu ...navic jako normalni hrac si tak psat muzu , jako admin bych mel mit jinci pristup ;) Ale je fajn ze sis vsiml neceho co nema vbc nic spolecnyho s adminovanim :)
    A zkus se zamyslet proc sem tak sprostej kdyz mas moznost cist celej chatlog chytraku ...ikdyz tu hodis jen utrzek z cele debaty :) Kdyz uz neco delas , delej to poradne :* jinak se muze stat ze to nebude mit zadnej efekt..Beru tvuj nazor jako ferovej. Ale z herniho hlediska si adminem zaslouzim byt si myslim , uz jenom proto ze mam opravdu zkusenost s touhle hrou. Kdyz opomenes muj slovnik , tak myslim ze zas tak spatnej nejsem

    BTW DEATRUN hrava bracha , :D ten slovnik s capslockem poznavam :D tomu bych samozrejmne zatrhl svuj steam kdybych prava mel.
    Naposledy upraveno jackherrer; 09-10-16 v 13:27.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Aha, když budeš mít práva, tak najednou přestaneš být vulgární a má to hodně věcí společnýho s adminováním. Tady nejde jen o to, že jsou to útržky, jako admin by ses neměl nechat vyprovokovat a umět zachovat chladnou hlavu a to jak se zdá, neumíš. Neříkám, že si ty práva nezasloužíš, změn svůj CHL., víc hláš a možná ti dám pro, když uvidím že si se polepšil.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Od minulej žiadosti sa prakticky nič nezmenilo. Chovanie a (povýšenecké) vystupovanie (zatiaľ len) na serveroch je absolútne nevhodné k prijatiu.

    PROTI

    Citovat Původně založeno jackherrer Zobrazit příspěvky
    : Samco , a dneska to bylo nejak spatne s tim banem toho hrace ? psal sem tam slusne , kde sem se jako choval povysene ?
    Nehovorím o dnešku, hovorím celkovo. V tvojom CHL je za posledný mesiac toho dosť. Jednoducho tak ako u minulej žiadosti.
    Naposledy upraveno Samco; 09-10-16 v 19:00.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    To nepůjde, proti.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Citovat Původně založeno jackherrer Zobrazit příspěvky
    ste jedinej portal na kterym se da hrat proti normalnim hracum a je velika skoda kdyz tu neni takovej ten hajzlovskej admin kterej kdyz je na serveru tak si vseci radsi vypnou a zkousej to hrat normalne ;)
    Treba byť hajzl, proti.

    E: Chápem ťa, no jak píšeš, že ako admin sa vieš správať, treba si uvedomiť, že by si sa tak mal správať už pri uvažení podania žiadosti, aby sme sa vedeli presvedčiť, že tomu naozaj tak je.
    Naposledy upraveno Awesome^.; 09-10-16 v 21:42.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  10. #10

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Je to od vas uprimne , no uznavam ze sem mozna trochu horka hlava , ale jako hrac. Jako admin se umim chovat tak , jak bych mel. To je tak asi jediny co vam vadi .
    Tak jak sem se choval uz bohuzel nijak nezmenim , ale muzu slibit ze kdybych mel tu moznost tak se zmeni i moje aktivita tady a pristup.
    : awesome , snad me chapes dobre :) nebo tvoje rozhodnuti bylo jen podle toho co sem napsal ?
    : Samco , a dneska to bylo nejak spatne s tim banem toho hrace ? psal sem tam slusne , kde sem se jako choval povysene ?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Takhle to asi nepujde..

  12. #12

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    No ok choval sem se jak urvanej ze retezu ale kdysi pred rokem..:)a nemel sem prava. Jako admin bych mel jinej pristup tak prestane s tim ze se chovam spatne :) Napsal sem vam uprimne ..a nevidim duvod proc by mel mit prava nekdo kdo to hraje dva roky a nekdo kdo tomu venoval celou pubertu zustane bez povsimnuti. nechci znit namyslene nebo tak ale vemte v uvahu ze moje kvality jsou asi trosku jinde nez vetsina cs hracu ted. Proc mi nedate sanci?:) pokud vam vadilo moje chovani tak to beru ale nemuzete ignorovat nekoho jako ja..sem tu dost dlouho na to abych dostal aspon sanci..vetsina z vas co mate prava stejne ani nedelate co mate ptz na to nemate cas...ja ho mam

  13. #13

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    A to ze jednam narovinu a nikoho netaham za nos sladkejma recama toho si nevsimls asi...sem prisnej clovek a umim se chovat. S tim hajzlovskym adminem to neber doslova ..autorita na serveru byt musi ;)

  14. #14

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    A nakej duvod? Nebo ses rozhodl.ze proste ne pac sis precetl jnm tuhle zadost?

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: ADMIN PRAVA NA DM+AIM server

    Já jsem asi jediný, kdo s tím problém nemá. Taky jsem ve hře nervní, pořád brečím a nadávám (i když, co tu čtu, tak proti tobě jsem ještě kvítko :D), ale ono je taky důležité, jestli člověk dokáže oddělit emoce, když na to dojde. .... Kdybych měl banovat podle svého uvážení, tak počet hráčů na serverech klesne na polovinu. Ale to nemůžu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •