Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: qvsaa.

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: qvsaa.

    Jestli Simon byl ns tak ho asi neuslyšíme, takže by to chtělo ještě se podívat na demo na ns. Ale jestli Simon pouštěl písničky po schovce a tys mu do toho notoval, tak je to nesmyslný ban. To by potom měl dostat i Simon ban, jak píše Burak. Jinak perma je v tomto případě dost - aji měsíc by byl. Za 2 bany k ct je fakt, že by neměla být žádná podmínka, protože tu xxx lidí mělo xxx zákazů k ct a za jak dlouho až dostali ban. Tím tě vyloženě nechci obhajovat, protože za rušení se i tak dává ban a pokud Zemi má nějaké demo, tak možná ty 2 týdny bych ti za to dala, ale permu asi ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: qvsaa.

    Nie, nebol NS. Walater mi napísal že ho mal mute. A áno, ako Zemi písal robil som menší bordel, skákal som simonovi do rečí,..
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: qvsaa.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jestli Simon byl ns tak ho asi neuslyšíme, takže by to chtělo ještě se podívat na demo na ns. Ale jestli Simon pouštěl písničky po schovce a tys mu do toho notoval, tak je to nesmyslný ban. To by potom měl dostat i Simon ban, jak píše Burak. Jinak perma je v tomto případě dost - aji měsíc by byl. Za 2 bany k ct je fakt, že by neměla být žádná podmínka, protože tu xxx lidí mělo xxx zákazů k ct a za jak dlouho až dostali ban. Tím tě vyloženě nechci obhajovat, protože za rušení se i tak dává ban a pokud Zemi má nějaké demo, tak možná ty 2 týdny bych ti za to dala, ale permu asi ne.

    I kdyby byl NS, tak na tom nesejde, jde o to, kdo to točil, zda-li NS či Steam.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: qvsaa.

    A příjde ti, že máš těch banu málo ? Žádnej normální hráč tolik banu nedostane, jestli ses nepoučil do teď, tak už nejspíš nikdy.

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: qvsaa.

    STEAM_0:1:156988644 77.48.26.142 Můj fb je = J.Obršálek Simon měl steam, pravda, v tom případě nechápu to demo? Proč si mutne Simona co pouští songy a potom schválně natáčí jeho, když píská, to potom je jasné v demu je špatný qvsaa, když pointa byla že mu pískal do té hudby. zdá se mi to jako záměr vůči němu. Jako ano pokud rušil Simona, když ho zemi natáčel, měl to nahlásit, ale tento ban je prostě nesmysl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: qvsaa.

    SeaBi, banov mám dosť, ale zákaz k CT mam 2x tak nevidim dôvod podmienky. Niektorí majú 10x viac banov nez ja a podmienku nemajú. :D
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: qvsaa.

    Snad nebudu nechvalně známý jako kameraman. :D


    Jinak na obhajobu zabanovaného. Podle toho, jak tu popisujete to demo, tak je ban uplná blbost a byl daný zbytečně. (Pokud byl ban udělen pouze na základě dema, kde je slyšet pískání.)

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: qvsaa.

    Díky za vyjadrenie. :)
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  9. #24

    Odpověď: qvsaa.

    Nečekal jsem, že se snížíš k tomu, aby jsi tu začal házet špínu na ostatní, ale to už je pak jen tvoje reputace.
    Pipa má zákazy, ale nevšiml jsem si, že by kvůli nějakému banu chodil na forko a vytvářel tu flejm jak prase. A víš proc? Protože má mozek, sklopí uši a uzná chybu. Ty jsi dostal jednu permu za provokování, dál se ti unban protože jsi prosíkoval o tom, jak už budeš hodnej, už to nikdy neudelas atd.. Posral jsi to a dostal jsi dalsi permu. V tu chvíli jsme s tím všichni souhlasili. Ale když jsi si přišel pro UB tak se všichni otočili proti Kopremu (až na Samča). A az teď vidím, že měl celou dobu pravdu. XX lidí se te tady zastávalo. Me nezajímá co to pískání bylo, jestli Simon zdržoval tak jsi měl dát hlášení, až přijdu domů kouknu na to demo ještě jednou a dam zákaz i tomu simonovi, ale ten to dostane na týden, protože ty jsi byl prostě v podmínce.
    Každopádně jsi ukázal super charakter, že jsi začal vytahovat hráče, se kterými jsi jindy kamarád a ukazovat prstem. Kdyby ses radši zamyslel nad sebou.
    Tohle je poslední můj post k tobě, ja viděl svoje, jeden admin uvedl, že jsi vyrusoval Simona. Nakonci reasonu to máš napsaný, prostě si nezasloužíš hrát za CT.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: qvsaa.

    Sorry, ale s nikym na jb sa nebavím :) Špinu si môžem hádzať na koho chcem, dobre. Locknite to, vidim ako sa ľudia menia :)) Je to len tvoje vyjadrenie, ban mám neprávom ale to už nikto neberie do úvahy. :) Pekne si sa zmenil no :)) LOCK dík
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  11. #26

    Odpověď: qvsaa.

    UB, omlouvám se za způsobené problémy můžeš hrát. Dělej si tam co chceš mě to je jedno
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #27
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: qvsaa.

    Lock dik ked ti to vadi ze mam ub daj mi permu s5 nechcem vas rozhadat
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: qvsaa.

    No jo problémovej admin W0kurka, takovýto zbytečně dlouhý ban dát, to budu asi pořád připomínat v AF. Měl jsem o tobě lepší mínění, styď se, a pros boha o odpuštění, jinak skončíš v pekle ty hříšníku.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: qvsaa.

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    No jo problémovej admin W0kurka, takovýto zbytečně dlouhý ban dát, to budu asi pořád připomínat v AF. Měl jsem o tobě lepší mínění, styď se, a pros boha o odpuštění, jinak skončíš v pekle ty hříšníku.
    neviem co je nanom problemove .... dufam ze toto si pisal ironicky lebo potom uz fakt asi prestavam chapat taketo komenty....a ktomu retardovi co ziadal o ub sa nevyjadrujem .... tu sa hra na neviniatko a pritom ci uz v hre alebo na steame je to cisty kok.... proti ub

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: qvsaa.

    proti unbanu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •