Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

  1. #1
    Marekoff98
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    hele cus mam problem docela velkej kdyz hraju treba na zombie nebo na jalbrake servru tak kdyz je tam malo lidi tak se mi to neseka ale kdyz je tam moc lidi tak mam strasny zaseky a pocitac zacne delat takovy divny zkuvy a zkousel sem restartovat pc a pomohlo to ale nemuzu ho porad restartovavat protoze tata rika ze se tim nici. Pls nevite co mam delat? jako neco v nastaveni treba neco nastavit, pls csko je moja nejoblibenejsi hra

  2. #2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Buď máš pomálý net,Zkus vyčistit prach z počítače,a vypni nepotřebné programy co zbytečně zatězžují CPU

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Možné je že máš zle nainštalovaný windows. Robilo ti to už aj predtým, alebo nedávno to začalo? Možno si robil niečo s grafikou. Máš NVIDIU?

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335


    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Hras na Notebooku? mne to robi to iste ale iba na NTB(- nieje dostatocne silny). Odporucam ti vymaz vsetko co uz nechces(nepotrebujes), ja som si na kompe preinstaloval windows a hra sa mi o dost lepsie. Ak to nepomoze tak nvm mozno zle pripojenie na int.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Ale prd, na Zombie a JB jsou jné modely. A jiné modely snižují FPS, takže je to potom záhul pro grafárnu. PC se tim neničí.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    JagermeisteR
    Guest


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Ale prd, na Zombie a JB jsou jné modely. A jiné modely snižují FPS, takže je to potom záhul pro grafárnu. PC se tim neničí.
    Nie je to len o modeloch. Niektore mody na cs su spravene tak, ze sa odosiela velke mnozstvo informacii zo servera ku klientovi (hud spravy, krv, animacie, strelba, prudka zmena modelov) takze to zatazi aj CPU a ram, nielen grafiku.

  7. #7
    Jihlavanka:)
    Guest


    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Nejvetsi zatez bude na CPU. Jestli chces hrat bez zaseku popremyslej nad upgradem pc nebo novym zelezem. Ja hraju JB na nrtb Dell latitude D430 a nemam problemy.

  8. #8
    Marekoff98
    Guest


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    kua furt nic nepoamaha :( tata volal panovy do opravy a ptal se ho co mame za pc a on rikal ze pentium 3 1 nejake ram a nvidia grafiku pls poradte jo a taky my nekdi seka mikorfon kdys do nej dlho mluvim pls poslu vip kdys mi pomuzete

  9. #9
    Bukvatyr
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    92


    Re: seka mi hra kdyz hraje moc lidi

    Snažíme sa pomôcť, ked posles sms na vip pomôžeš sebe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •